Hledat

Ubytování

Ubytování město Nivy

Ve městě Nivy (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nivy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nivy

New studio with all facilities, central location!

10

New studio with all facilities, central location!

UbytováníNew studio with all facilities, central location!. Nové studio s výhledem na město, veškeré vybavení, centrální poloha! Ubytování New studio with all facilities, central location! se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Discovery Home

9,9

Discovery Home

UbytováníDiscovery Home. Discovery Home se nachází v obci Nivy, jen 2,9 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Ubytování Discovery Home se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Panorama 22 apartment

9,9

Panorama 22 apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama 22 apartment. Set in Nivy, Panorama 22 apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has river views and is 42 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Panorama 22 apartment se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Panorama 22 apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panorama 22 apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

Central Stay

9,9

Central Stay

UbytováníCentral Stay. Central Stay se nachází asi 2,7 km od bratislavského hlavního nádraží a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Central Stay se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Sweet Home by Zoom Apartments

9,8

Sweet Home by Zoom Apartments

UbytováníSweet Home by Zoom Apartments. Sweet Home by Zoom Apartments se nachází v Nivě, 2,9 km od bratislavského hlavního nádraží a 3 km od Michalské brány, a nabízí výhled na město. Ubytování Sweet Home by Zoom Apartments se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Klingerka brand new 1-bedroom apartment free parking

9,8

Klingerka brand new 1-bedroom apartment free parking

UbytováníKlingerka brand new 1-bedroom apartment free parking. Klingerka brand new 1-bedroom apartment free parking se nachází v obci Nivy, 3,6 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 3,7 km od Michalské brány. Ubytování Klingerka brand new 1-bedroom apartment free parking se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Quiet apartment in new city center, NIVY

9,7

Quiet apartment in new city center, NIVY

UbytováníQuiet apartment in new city center, NIVY. Quiet apartment in new city center, NIVY se nachází v Nivy, 1,8 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 3 km od bratislavského hlavního nádraží, a nabízí... Ubytování Quiet apartment in new city center, NIVY se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán Daxnerko - samostatný dvojpokojový byt

9,7

Apartmán Daxnerko - samostatný dvojpokojový byt

UbytováníApartmán Daxnerko - samostatný dvojpokojový byt. Apartmán se nachází v obci Nivy, 1,3 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 2,8 km od bratislavského hlavního nádraží. Ubytování Apartmán Daxnerko - samostatný dvojpokojový byt se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Top CityView

9,6

Top CityView

UbytováníTop CityView. Top CityView se nachází v Bratislavě, přibližně 2,7 km od hlavního nádraží, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Top CityView se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Event & Centre

9,6

Event & Centre

UbytováníEvent & Centre. Event & Centre se nachází v Nivě, 2,7 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,3 km od Michalské brány, a nabízí výhled na město. Ubytování Event & Centre se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Trnavske Myto Apartman - Nove mesto Bratislava

9,6

Trnavske Myto Apartman - Nove mesto Bratislava

UbytováníTrnavske Myto Apartman - Nove mesto Bratislava. Trnavské Myto Apartman - Nove mesto Bratislava se nachází v obci Nivy a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Trnavske Myto Apartman - Nove mesto Bratislava se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy apartment with parking

9,5

Cozy apartment with parking

UbytováníCozy apartment with parking. Apartmán se nachází 1 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 3,3 km od bratislavského hlavního nádraží v Nivy. Ubytování Cozy apartment with parking se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Tower 2BR - amazing view - private garage EV

9,5

Tower 2BR - amazing view - private garage EV

UbytováníTower 2BR - amazing view - private garage EV. Tower 2BR - amazing view - private garage EV se nachází asi 700 metrů od zimního stadionu Ondreje Nepely a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a... Ubytování Tower 2BR - amazing view - private garage EV se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Kamzik Tower View One

9,5

Kamzik Tower View One

UbytováníKamzik Tower View One. Kamzik Tower View One se nachází v obci Nivy, 3,3 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,4 km od Michalské brány, a nabízí výhled na město. Ubytování Kamzik Tower View One se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán v Aleji

9,4

Apartmán v Aleji

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Aleji. Apartmán v Aleji se nachází v Nivy v Bratislavském kraji a nabízí zahradu. 33 km od Mosonmagyaróváru. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán v Aleji se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Mileticova Apartment

9,4

Mileticova Apartment

UbytováníMileticova Apartment. Mileticova Apartment se nachází ve čtvrti Ružinov v Nivě, 1,6 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, 3,5 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,6 km od... Ubytování Mileticova Apartment se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Great Kamzik Tower View

9,4

Great Kamzik Tower View

UbytováníGreat Kamzik Tower View. Great Kamzik Tower View se nachází v Nivě, 2,7 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,3 km od Michalské brány, a nabízí výhled na město. Ubytování Great Kamzik Tower View se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Brand new - FREE parking - balcony with city VIEW - Central shopping mall

9,3

Brand new - FREE parking - balcony with city VIEW - Central shopping mall

UbytováníBrand new - FREE parking - balcony with city VIEW - Central shopping mall. Brand new - FREE parking - balcony with city VIEW - Central shopping mall se nachází v Nivy, 400 metrů od zimního stadionu Ondreje Nepely a 2,7 km od... Ubytování Brand new - FREE parking - balcony with city VIEW - Central shopping mall se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Brand new apartment by hockey stadium

9

Brand new apartment by hockey stadium

UbytováníBrand new apartment by hockey stadium. Brand new apartment by hockey stadium se nachází v Nivym, 200 metrů od zimního stadionu Ondreje Nepely a 3,3 km od bratislavského hlavního nádraží. Ubytování Brand new apartment by hockey stadium se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Anh' private rooms for tourist

6,7

Anh' private rooms for tourist

UbytováníAnh' private rooms for tourist. Anh' private rooms for tourist se nachází ve čtvrti Ružinov v Nivě, 3,7 km od Michalské brány, 4,1 km od vyhlídkové věže UFO a 4,2 km od bratislavského... Ubytování Anh' private rooms for tourist se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

2 room Apartment, near Nivy Centrum

6,2

2 room Apartment, near Nivy Centrum

Ubytování2 room Apartment, near Nivy Centrum. 2 room Apartment, near Nivy Centrum se nachází ve čtvrti Ružinov v Nivě, 1,5 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, 2,8 km od bratislavského hlavního... Ubytování 2 room Apartment, near Nivy Centrum se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Ubytování (Apartmán) Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood. Situated in Nivy, Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

Ubytování (Apartmán) NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.. NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. Is situated in Nivy. Ubytování NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Modern Elegance Retreat

Modern Elegance Retreat

UbytováníModern Elegance Retreat. Modern Elegance Retreat is set in the Nove Mesto district of Nivy, 400 metres from Ondrej Nepela Arena, 2 km from Bratislava Main Station and 2. Ubytování Modern Elegance Retreat se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Moderný apartman s parkovaním

Moderný apartman s parkovaním

UbytováníModerný apartman s parkovaním. Moderný apartmán s parkováním se nachází ve čtvrti Ružinov Nivy, 2 km od bratislavského hlavního nádraží, 3 km od Michalské brány a 4,1 km od... Ubytování Moderný apartman s parkovaním se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking

PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking

Ubytování (Apartmán) PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking. PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking se nachází v Nivy v Bratislavském kraji a nabízí balkon. Ubytování PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Nivy

Město Nivy se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nivy.