Hledat

Ubytování

Private Relax Armonia Wellness Apartment Apartmán

29 P. Jilemnického, 059 21 Svit, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Private Relax Armonia Wellness Apartment. Private Relax Armonia Wellness Apartment se nachází ve Svitu a nabízí bar a lázeňské a wellness centrum. Bukowina Tatrzańska je vzdálená 33 km. Ubytování Private Relax Armonia Wellness Apartment se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Private Relax Armonia Wellness Apartment

Hosté mohou využívat vířivku a saunu. Private Relax Armonia Wellness Apartment stojí 33 km od Zakopaného a 46 km od Szczawnice. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Bukowina Tatrzańska je vzdálená 33 km. Private Relax Armonia Wellness Apartment se nachází ve Svitu a nabízí bar a lázeňské a wellness centrum. Na letiště Poprad-Tatry jsou to 3 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Svit

AAprivat Tatry

9,7

AAprivat Tatry

Ubytování (Privát) AAprivat Tatry. AAprivat Tatry se nachází v poklidné lokalitě v obci Svit uprostřed národního parku Vysoké Tatry, pouhých 5 km od Popradu, a nabízí možnost ubytování s... Ubytování AAprivat Tatry se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování AAprivat Tatry má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát AAprivat Tatry momentálně evidujeme 22 recenzí.

Svit Dovolenkový dom

9,5

Svit Dovolenkový dom

Ubytování (Prázdninový dům) Svit Dovolenkový dom. Boasting free bikes, Svit Dovolenkový dom provides accommodation in Svit with free WiFi and mountain views. Ubytování Svit Dovolenkový dom se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Svit Dovolenkový dom má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Svit Dovolenkový dom momentálně evidujeme 10 recenzí.

Cyprianus

9,3

Cyprianus

Ubytování (Penzion) Cyprianus. Penzión Svit se nachází v klidné části města Svit, 10 km od Popradu. Nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Cyprianus se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cyprianus má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Cyprianus momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Lopušná Dolina

9

Hotel Lopušná Dolina

Ubytování (Hotel) Hotel Lopušná Dolina. Hotel Lopušná Dolina nabízí terasu a přístup na sjezdovku v obci Svit, 33 km od Zakopaného. Ubytování Hotel Lopušná Dolina se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Lopušná Dolina má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Lopušná Dolina momentálně evidujeme 266 recenzí.

Hotel Spolcentrum

8,7

Hotel Spolcentrum

Ubytování (Hotel) Hotel Spolcentrum. Hotel Spolcentrum se nachází v centru města Svit, 6 km od Popradu. Ubytování Hotel Spolcentrum se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Spolcentrum má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Spolcentrum momentálně evidujeme 320 recenzí.

Vysoké Tatry - Svit

8,2

Vysoké Tatry - Svit

Ubytování (Apartmán) Vysoké Tatry - Svit. Vysoké Tatry - Svit se nachází ve městě Svit v části Podskalka s výhledem na Vysoké Tatry a jen 200 metrů od lesa a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Vysoké Tatry - Svit se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vysoké Tatry - Svit má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Vysoké Tatry - Svit momentálně evidujeme 21 recenzí.

Vysoké Tatry Svit

Vysoké Tatry Svit

Ubytování (Privát) Vysoké Tatry Svit. Situated in Svit, 10 km from Poprad, Vysoké Tatry Svit features a terrace and free WiFi. Ubytování Vysoké Tatry Svit se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Toniček

Toniček

Ubytování (Apartmán) Toniček. Apartmán Toniček se nachází ve Svitu a má balkon. Hosté se mohou v okolí věnovat například pěší turistice a lyžování. Ubytování Toniček se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Toniček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pobyt pod Tatrami

Pobyt pod Tatrami

Ubytování (Apartmán) Pobyt pod Tatrami. Pobyt pod Tatrami is set in Svit. The property features river views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Pobyt pod Tatrami se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Canada pod Tatrami

Apartmán Canada pod Tatrami

Ubytování (Apartmán) Apartmán Canada pod Tatrami. Apartmán Canada pod Tatrami se nachází v obci Svit v Prešovském kraji a má terasu. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi poskytuje výhled na město a hory. Ubytování Apartmán Canada pod Tatrami se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartmán Canada pod Tatrami nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán BEATRICE

Apartmán BEATRICE

Ubytování (Apartmán) Apartmán BEATRICE. Apartmán BEATRICE se nachází ve městě Svit. Nabízí zahradu, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán BEATRICE se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartmán BEATRICE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

StoneMlynska Seven Slovakia

StoneMlynska Seven Slovakia

Ubytování (Apartmány) StoneMlynska Seven Slovakia. Offering a terrace, StoneMlynska Seven Slovakia offers accommodation in Svit. The apartment offers a children's playground. Ubytování StoneMlynska Seven Slovakia se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Dôvera

Dôvera

Ubytování (Apartmány) Dôvera. Dôvera se nachází ve Svitu. V okolí se lze věnovat lyžování a rybaření. Ubytování Dôvera stojí 22 km od Tatranské Lomnice a 17 km od Vysokých Tater. Ubytování Dôvera se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmány Dôvera nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.