Hledat

Ubytování

Prague & Nature In One Privát

46 Malá Strana, Dolní Břežany, 252 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Prague & Nature In One. Prague & Nature se nachází v Dolních Břežanech, 32 km od Kladna. In One nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prague & Nature In One se nachází ve městě Dolní Břežany (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Prague & Nature In One

Apartmány mají kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu s fénem a sprchou. Na letiště Václava Havla Praha je to 21 km. In One nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kávovar. K dispozici je terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice. Prague & Nature stojí 14 km od Prahy. Prague & Nature se nachází v Dolních Břežanech, 32 km od Kladna. In One leží 43 km od Mělníka.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Dolní Břežany

Chateau Clara Futura

9,6

Chateau Clara Futura

Ubytování (Hotel) Chateau Clara Futura. Chateau Clara Futura v Dolních Břežanech nabízí zahradu, terasu a bar. Tento čtyřhvězdičkový hotel má nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Chateau Clara Futura se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chateau Clara Futura má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Chateau Clara Futura momentálně evidujeme 109 recenzí.

Family Villa - 22 min Prague Centre

9,4

Family Villa - 22 min Prague Centre

Ubytování (Vila) Family Villa - 22 min Prague Centre. Ubytování 500m2 Villa - 22 min Centre of Prague se nachází v Dolních Břežanech. Hosté ubytovaní v této vile mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Family Villa - 22 min Prague Centre momentálně evidujeme 8 recenzí.

Olivův Pivovar

8,6

Olivův Pivovar

Ubytování (Penzion) Olivův Pivovar. Olivův Pivovar se nachází v Dolních Břežanech a nabízí 3hvězdičkové ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a dopravu na... Ubytování Olivův Pivovar se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Olivův Pivovar má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Olivův Pivovar momentálně evidujeme 77 recenzí.

Holiday home Sophia

8,5

Holiday home Sophia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sophia. Prázdninový dům Sophia se nachází v Dolních Břežanech a nabízí terasu s výhledem do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Sophia se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday home Sophia má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Holiday home Sophia momentálně evidujeme 31 recenzí.

Malebný Venkovský Statek

Malebný Venkovský Statek

Ubytování (Prázdninové domy) Malebný Venkovský Statek. Located in Břežany, 43 km from Plzeň, Malebný Venkovský Statek provides a shared lounge and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Malebný Venkovský Statek se nachází ve městě Dolní Břežany (Česko - Středočeský kraj).