Hledat

Ubytování

Penzionkris Apartmány

Oravská Jasenica, 029 64 Oravska Jasenica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Penzionkris. Penzionkris nabízí ubytování se zahradou v Oravské Jasenici. Ubytování Penzionkris se nachází ve městě Oravska Jasenica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Penzionkris

Penzionkris leží 69 km od letiště Poprad-Tatry. Apartmán je vzdálený 39 km od Zakopaného a 49 km od Visly. Některé apartmány mají posezení a/nebo balkon. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu. Penzionkris nabízí ubytování se zahradou v Oravské Jasenici.

Jiná ubytování ve městě Oravska Jasenica

Zbojnicky penzion

9

Zbojnicky penzion

Ubytování (Penzion) Zbojnicky penzion. Zbojnický penzion nabízí ubytování v Oravské Jasenici. Můžete tu zajít do restaurace a baru. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zbojnicky penzion se nachází ve městě Oravska Jasenica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zbojnicky penzion má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Zbojnicky penzion momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzionkris

Penzionkris

Ubytování (Apartmán) Penzionkris. Penzionkris se nachází v Oravské Jasenici v Žilinském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 50 km. Ubytování Penzionkris se nachází ve městě Oravska Jasenica (Slovensko - Žilinský kraj).