Hledat

Ubytování

Popis ubytování Penzión Timea Zuberec

Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Penzión Timea Zuberec se nachází v Tvrdošíně a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzión Timea Zuberec má pokoje s posezením. Penzion stojí 25 km od města Zakopane a 37 km od obce Bukowina Tatrzańska. V Penziónu Timea Zuberec si můžete zahrát kulečník a stolní tenis. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Na letiště Poprad-Tatry je to 50 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Tvrdošín

Privát u Zdenky

9,5

Privát u Zdenky

Ubytování (Penzion) Privát u Zdenky. Privát u Zdenky se nachází ve čtvrti Lukáčiková v obci Tvrdošín, jen 5 km od vodní nádrže Orava, a nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Privát u Zdenky se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát u Zdenky má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privát u Zdenky momentálně evidujeme 35 recenzí.

Koliba Hubertka

9,1

Koliba Hubertka

Ubytování (Penzion) Koliba Hubertka. Koliba Hubertka se nachází v obci Tvrdošín, pouhých 15 km od polského horského střediska Zakopane, a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytování Koliba Hubertka se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Koliba Hubertka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Koliba Hubertka momentálně evidujeme 169 recenzí.

Guest House Penzión Fortuna

9

Guest House Penzión Fortuna

Ubytování (Penzion) Guest House Penzión Fortuna. Penzión Fortuna se nachází na břehu Oravy v městečku Tvrdošín. Ubytování Guest House Penzión Fortuna se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Guest House Penzión Fortuna má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Guest House Penzión Fortuna momentálně evidujeme 151 recenzí.

Privat Antoni

8,8

Privat Antoni

Ubytování (Apartmán) Privat Antoni. Privat Antoni se nachází v Tvrdošíně. Nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, společný salonek, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Privat Antoni se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Limba CTT

8,7

Hotel Limba CTT

Ubytování (Hotel) Hotel Limba CTT. Hotel Limba CTT se nachází ve městě Tvrdošín. Nabízí restauraci, bar a bezplatně také fitness centrum, Wi-Fi ve všech prostorách a parkoviště. Ubytování Hotel Limba CTT se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Limba CTT má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Limba CTT momentálně evidujeme 399 recenzí.

Chalet Zuberec

Chalet Zuberec

Ubytování (Horské chaty) Chalet Zuberec. Situated in Tvrdošín in the Žilinský kraj region, Chalet Zuberec features accommodation with free private parking. Ubytování Chalet Zuberec se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica za vodou (Zuberec)

Drevenica za vodou (Zuberec)

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica za vodou (Zuberec). Located in Tvrdošín in the Žilinský kraj region, Drevenica za vodou (Zuberec) features a terrace and river views. Ubytování Drevenica za vodou (Zuberec) se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Orava - Zuberec

Apartmány Orava - Zuberec

Ubytování (Apartmány) Apartmány Orava - Zuberec. Apartmány Orava is located in Tvrdošín. Complimentary WiFi is provided. Zakopane is 24 km from the apartment. Ubytování Apartmány Orava - Zuberec se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Tom

Apartman Tom

Ubytování (Apartmán) Apartman Tom. Featuring accommodation with a balcony, Apartman Tom is situated in Tvrdošín. This property offers access to a terrace. Ubytování Apartman Tom se nachází ve městě Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).