Hledat

Ubytování

Penzion Stodola Aparthotel

Táborová 522, Bělá pod Bezdězem, 294 21, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Penzion Stodola. Penzion Stodola se nachází v Bělé pod Bezdězem ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Stodola se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Penzion Stodola

V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Penzion Stodola stojí 43 km od Žitavy a 34 km od Liberce. K dispozici je gril a terasa. K dispozici je lednice, sporák, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar. Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže. Na letiště Václava Havla Praha je to 59 km. Penzion Stodola se nachází v Bělé pod Bezdězem ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Aparthotel má terasu, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnu s bidetem a fénem.

Jiná ubytování ve městě Bělá pod Bezdězem

Apartmán Na Výsluní

8,7

Apartmán Na Výsluní

UbytováníApartmán Na Výsluní. Apartmán Na Výsluní se nachází v Bělé pod Bezdězem a nabízí saunu. Ubytování Apartmán Na Výsluní se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Relax Vrchbela

8,5

Hotel Relax Vrchbela

Ubytování (Hotel) Hotel Relax Vrchbela. Tříhvězdičkový hotel Relax Vrchbela se nachází v Bělé pod Bezdězem. Nabízí evropskou restauraci, společný lounge, terasu a zahradu. Ubytování Hotel Relax Vrchbela se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Relax Vrchbela má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Relax Vrchbela momentálně evidujeme 36 recenzí.

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj

Ubytování (Prázdninový dům) Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj. Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj se nachází v Bezdědicích ve Středočeském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Dům v obci Bezdědice-Máchův kraj nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán se zahradou pro dvě osoby v turisticky oblíbené lokalitě

Apartmán se zahradou pro dvě osoby v turisticky oblíbené lokalitě

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán se zahradou pro dvě osoby v turisticky oblíbené lokalitě. Apartmán se zahradou pro dvě osoby + dítě v turisticky oblíbené lokalitě is set in Bělá pod Bezdězem. Ubytování Apartmán se zahradou pro dvě osoby v turisticky oblíbené lokalitě se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).

Vilka Petra pod Bezdězem

Vilka Petra pod Bezdězem

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka Petra pod Bezdězem. Vilka Petra pod Bezdězem se nachází v Bělé pod Bezdězem, 25 km od Mělníka, a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou, výhledem na bazén, soukromým... Ubytování Vilka Petra pod Bezdězem se nachází ve městě Bělá pod Bezdězem (Česko - Středočeský kraj).