Hledat

Ubytování

Penzión Michaela Penzion

492, 966 02 Vyhne, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzión Michaela. Penzión Michaela se nachází v obci Vyhne, 1,1 km od aquaparku Water Paradise Vyhne, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzión Michaela se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Penzión Michaela

Nabízí rodinné pokoje a terasu. Na letiště Piešťany je to 72 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a některé pokoje mají balkon. Na místě si můžete zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat lyžování. Penzión Michaela se nachází v obci Vyhne, 1,1 km od aquaparku Water Paradise Vyhne, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Penzion má lyžárnu. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Vyhne

Rekreačný dom Vyhne

9,3

Rekreačný dom Vyhne

Ubytování (Apartmán) Rekreačný dom Vyhne. Rekreačný dom se nachází ve vesnici Vyhne, uprostřed panenské přírody Štiavnických vrchů. Ubytování Rekreačný dom Vyhne se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Rekreačný dom Vyhne má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Rekreačný dom Vyhne momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzión na Slnečnej stráni

9,3

Penzión na Slnečnej stráni

Ubytování (Penzion) Penzión na Slnečnej stráni. Penzión na Slnečnej stráni se nachází v obci Vyhně, 600 metrů od aquaparku Water Paradise. Nabízí výhled na hory, zahradu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión na Slnečnej stráni se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión na Slnečnej stráni má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión na Slnečnej stráni momentálně evidujeme 21 recenzí.

Drevenica Vyhne

9,2

Drevenica Vyhne

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Vyhne. Venkovský dům Drevenica Vyhně se nachází v obci Vyhně, 2,3 km od termálního bazénu Vodní ráj Vyhně, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Drevenica Vyhne se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Drevenica Vyhne má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Drevenica Vyhne momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmánový dom Bellevue

8,7

Apartmánový dom Bellevue

Ubytování (Penzion) Apartmánový dom Bellevue. Located 1.3 km from Water Paradise Vyhne in Vyhne, this apartment features a terrace with mountain views. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartmánový dom Bellevue se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmánový dom Bellevue má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Apartmánový dom Bellevue momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Termál

8,5

Hotel Termál

Ubytování (Hotel) Hotel Termál. Hotel Termál se nachází v horách Štiavnické Vrchy. Nabízí moderní lázeňské a wellness centrum s širokou nabídkou saun, masáží a lázeňských procedur. Ubytování Hotel Termál se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Alma

7,9

Apartmány Alma

Ubytování (Apartmány) Apartmány Alma. Apartmány Alma stojí 400 metrů od koupaliště Paradise v obci Vyhne. Nabízí terasu a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány Alma se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Alma má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmány Apartmány Alma momentálně evidujeme 33 recenzí.

cerveny dom

cerveny dom

Ubytování (Prázdninový dům) cerveny dom. Cerveny dom is set in Vyhne, 1.5 km from Water Paradise Vyhne, and offers a patio, garden, and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytování cerveny dom se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům cerveny dom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

KOPA

KOPA

Ubytování (Apartmán) KOPA. Located in Vyhne, 2.3 km from Water Paradise Vyhne, KOPA provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování KOPA se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Apartmán KOPA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Vyhne

Chata Vyhne

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Vyhne. Chata Vyhne se nachází v klidné oblasti v obci Vyhne, 100 metrů od aquaparku Vodný Raj, a nabízí plně vybavenou chatu a zahradu s grilem. Ubytování Chata Vyhne se nachází ve městě Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Chata Vyhne nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.