Hledat

Ubytování

Penzion Lagan Penzion

Radava 542, 94147 Radava, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzion Lagan. Penzion Lagan stojí uprostřed vinic a polí u obce Radava, mezi Novými Zámky a Levicemi. Hosté mohou využívat venkovní bazén, saunu, vířivku a masáže. Ubytování Penzion Lagan se nachází ve městě Radava (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Penzion Lagan

Hosté mohou využívat venkovní bazén, saunu, vířivku a masáže. Pokoje v penzionu Lagan mají balkon, satelitní TV a vlastní koupelnu se sprchou. Hosté mohou využívat také gril. Stolovat lze i venku na terase a na místě nechybí ani bar u bazénu. K termálnímu koupališti Podhájska dojedete autem za 5 minut. Wi-Fi i parkoviště jsou k dispozici zdarma. Penzion má vlastní restauraci, kde se podávají jídla tradiční kuchyně. Penzion Lagan stojí uprostřed vinic a polí u obce Radava, mezi Novými Zámky a Levicemi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Radava

Penzión LISKA

8,8

Penzión LISKA

Ubytování (Apartmány) Penzión LISKA. Penzión LISKA se nachází v obci Radava. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s dětským hřištěm a výhled do zahrady. Apartmán má sluneční terasu. Ubytování Penzión LISKA se nachází ve městě Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión LISKA má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Penzión LISKA momentálně evidujeme 54 recenzí.

Pension Pohoda Radava

8,7

Pension Pohoda Radava

Ubytování (Hotel) Pension Pohoda Radava. Penzion Pohoda Radava se nachází v obci Radava a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, dětský klub a terasu. Ubytování Pension Pohoda Radava se nachází ve městě Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Pension Pohoda Radava má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Pension Pohoda Radava momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzión Iveta

6

Penzión Iveta

Ubytování (Hotel) Penzión Iveta. Jednohvězdičkový Penzión Iveta se nachází v Radavě. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, restauraci a klimatizované pokoje a apartmány s bezplatným... Ubytování Penzión Iveta se nachází ve městě Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Iveta má celkové hodnocení 6. Pro Hotel Penzión Iveta momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzión Fonte

Penzión Fonte

Ubytování (Aparthotel) Penzión Fonte. Set in Radava, 30 km from Levice, Penzión Fonte offers a garden and free WiFi. Ubytování Penzión Fonte se nachází ve městě Radava (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Aparthotel Penzión Fonte nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.