Hledat

Ubytování

Penzión Hrubjak Apartmány

Oravská Polhora, 029 47 Oravská Polhora, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Penzión Hrubjak. Penzión Hrubjak se nachází v Oravské Polhore, 43 km od Visly, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Penzión Hrubjak se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Penzión Hrubjak

K dispozici je také terasa. Ubytování je vzdálené 45 km od města Zakopane a 43 km od města Bielsko-Biala. K dispozici je také sauna. Penzión Hrubjak se nachází v Oravské Polhore, 43 km od Visly, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. V okolí Penziónu Hrubjak se můžete věnovat pěší turistice a lyžování a na místě je zahrada. Všechny apartmány mají posezení a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou. Na letiště Poprad-Tatry je to 77 km.

Jiná ubytování ve městě Oravská Polhora

Apartmán Nina

9,8

Apartmán Nina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nina. Apartmán Nina nabízí ubytování s možností vlastního stravování v rodinném domě v obci Oravská Polhora. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálený do 800 metrů. Ubytování Apartmán Nina se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Nina má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Nina momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán Monika

9,5

Apartmán Monika

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika se nachází v Oravské Polhoře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má ložnici, obývací pokoj a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartmán Monika se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Monika má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Monika momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hostinec Babia hora

9,1

Hostinec Babia hora

Ubytování (Penzion) Hostinec Babia hora. Hostinec Babia hora v Oravské Polhorě. Nabízí zázemí pro grilování, terasu, bar, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hostinec Babia hora se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hostinec Babia hora má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hostinec Babia hora momentálně evidujeme 120 recenzí.

Starý dom

8,7

Starý dom

Ubytování (Penzion) Starý dom. Starý dom se nachází v Oravské Polhore a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Starý dom se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán na hranici

8,6

Apartmán na hranici

Ubytování (Apartmán) Apartmán na hranici. Apartmán na hranici se nachází v Oravské Polhore a nabízí terasu. 45 km od Ustroně. Ubytování Apartmán na hranici se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Živa

Chata Živa

Ubytování (Chata) Chata Živa. Chata Živa se nachází v Oravské Polhoře a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. Ubytování Chata Živa se nachází ve městě (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kristina pod Babou horou

Chata Kristina pod Babou horou

Ubytování (Chata) Chata Kristina pod Babou horou. Chata Kristina pod Babou horou is located in Oravská Polhora and offers a garden and a terrace. Guests staying at this chalet have access to a balcony. Ubytování Chata Kristina pod Babou horou se nachází ve městě Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chata Kristina pod Babou horou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.