Hledat

Ubytování

Penzión Dahlia Penzion

Zlatníky 26, 95637 Zlatníky, 956 37 Zlatníky, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzión Dahlia. Penzión Dahlia se nachází v obci Zlatníky a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je pokojová služba a sluneční terasa. Ubytování Penzión Dahlia se nachází ve městě Zlatníky (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytování Penzión Dahlia

Penzión Dahlia se nachází v obci Zlatníky a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. V okolí Zlatníků se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám. Pokoje mají psací stůl, TV, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Piešťany je to 24 km. V ubytování Penzión Dahlia máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Penzión Dahlia stojí 44 km od Nitry a 26 km od Piešťan. Penzión Dahlia podává kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu. K dispozici je pokojová služba a sluneční terasa. Všechny pokoje mají šatní skříň.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Zlatníky

Zelený penzión Zlatníky

Zelený penzión Zlatníky

Ubytování (Penzion) Zelený penzión Zlatníky. Zelený penzión Zlatníky se nachází ve městě Zlatníky. Nabízí Wi-Fi zdarma, bazén, sluneční terasu, zahradu, bar, restauraci a sdílený lounge. Ubytování Zelený penzión Zlatníky se nachází ve městě Zlatníky (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Penzion Zelený penzión Zlatníky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.