Hledat

Ubytování

Pension MAAN Penzion

Partizánska 25, 059 41 Tatranská Štrba, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Pension MAAN. Pension MAAN se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Pension MAAN se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Pension MAAN

Penzion má rodinné pokoje. Pension MAAN je vzdálený 25 km od Zakopaného a 48 km od Szczawnice. K dispozici je ložní prádlo a ručníky. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na letiště Poprad-Tatry je to 12 km. Všechny pokoje v penzionu mají posezení. Pension MAAN poskytuje pokoje se sdílenou koupelnou a výhledem na hory. Pension MAAN se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování se zahradou a terasou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Tatranska Strba

Chalupa Lieskovec

10

Chalupa Lieskovec

Ubytování (Chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí sdílený lounge a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 28 km. Ubytování Chalupa Lieskovec se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

ARIETES MARMONT Apartmány ****

10

ARIETES MARMONT Apartmány ****

Ubytování (Apartmány) ARIETES MARMONT Apartmány ****. ARIETES MARMONT Apartmány se nachází v Tatranské Štrbě, 29 km od Tatranské Bukoviny. **** nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ARIETES MARMONT Apartmány **** se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Kino Strba Apartments

10

Kino Strba Apartments

Ubytování (Vila) Kino Strba Apartments. Kino Strba Apartments se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí saunu. Ubytování Kino Strba Apartments se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tatry

9,9

Apartment Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatry. Apartmán Tatry se nachází v obci Tatranská Štrba a nabízí balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje na řeku a 19 km od ubytování leží Poprad. Ubytování Apartment Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán s výhľadom na Tatry

9,9

Apartmán s výhľadom na Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhľadom na Tatry. Apartmán s výhľadom na Tatry se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí balkon. Ubytování Apartmán s výhľadom na Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán s výhľadom na Tatry má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán s výhľadom na Tatry momentálně evidujeme 8 recenzí.

Zelená chata

9,8

Zelená chata

Ubytování (Chata) Zelená chata. Zelená chata se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s terasou a balkonem. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Zelená chata se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Zelená chata má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Zelená chata momentálně evidujeme 6 recenzí.

Monte Amnis Apartment

9,8

Monte Amnis Apartment

Ubytování (Apartmán) Monte Amnis Apartment. Monte Amnis Apartment se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí restauraci, fitness centrum a bar. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Monte Amnis Apartment se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman 37 Vysoke Tatry

9,7

Apartman 37 Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartman 37 Vysoke Tatry. Apartmán 37 Vysoké Tatry se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je také restaurace. Ubytování Apartman 37 Vysoke Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman 37 Vysoke Tatry má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman 37 Vysoke Tatry momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartment Tatry mountain

9,7

Apartment Tatry mountain

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatry mountain. Apartment Tatry mountain se nachází v Tatranské Štrbě. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tatry mountain se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Home in Tatranská Štrba

9,7

Home in Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Home in Tatranská Štrba. Home in Tatranská Štrba se nachází v Tatranské Štrbě, 19 km od Popradu. Těšit se můžete na výhledy na hory. Ubytování Home in Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Pálenica II

9,7

Apartmán Pálenica II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálenica II. Apartmán Pálenica II se nachází v Tatranské Štrbě, 19 km od Popradu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Pálenica II se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gabriela

9,6

Penzión Gabriela

Ubytování (Penzion) Penzión Gabriela. Penzión Gabriela se nachází v Tatranské Štrbě ve Vysokých Tatrách. Ubytování Penzión Gabriela se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Gabriela má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Gabriela momentálně evidujeme 48 recenzí.

Wellness Rezort Tatranská Štrba

9,4

Wellness Rezort Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmány) Wellness Rezort Tatranská Štrba. Wellness Rezort Tatranská Štrba se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Wellness Rezort Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

9,4

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatry Tatranská Štrba. Apartmán Tatry Tatranská Štrba se nachází v obci Tatranská Štrba a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartmán Tatry Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tatry Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tatry Tatranská Štrba momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Tatranská Štrba

9,4

Apartment Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatranská Štrba. Apartment Tatranská Štrba se nachází v obci Tatranská Štrba, pouhých 200 metrů od zastávky zubačky. Ubytování Apartment Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Tatranská Štrba momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartman Patris 8

9,3

Apartman Patris 8

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 8. Apartman Patris 8 se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí terasu. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartman Patris 8 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Golem Apartmanhaz

9,2

Golem Apartmanhaz

Ubytování (Apartmány) Golem Apartmanhaz. Golem Apartmanhaz stojí 5 km od lyžařského areálu Štrbské Pleso v rekreační oblasti Štrba a nabízí apartmány s kompletně vybavenou kuchyní, TV s plochou... Ubytování Golem Apartmanhaz se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Golem Apartmanhaz má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Golem Apartmanhaz momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzión Kukučka

9

Penzión Kukučka

Ubytování (Penzion) Penzión Kukučka. Penzión Kukučka se nachází na úpatí Vysokých Tater v obci Tatranská Štrba, pouhých 700 metrů od místního nádraží. Ubytování Penzión Kukučka se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Kukučka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Kukučka momentálně evidujeme 365 recenzí.

Penzión Ingrid

9

Penzión Ingrid

Ubytování (Penzion) Penzión Ingrid. Penzión Ingrid se nachází na klidném místě, 100 metrů od zastávky ozubnicové dráhy Tatranský Lieskovec, kterou se dostanete do lyžařského střediska Štrbské... Ubytování Penzión Ingrid se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Ingrid má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Ingrid momentálně evidujeme 702 recenzí.

Chaty Tatra

9

Chaty Tatra

Ubytování (Penzion) Chaty Tatra. Penzion Chaty Tatra se nachází v lese v Tatranském národním parku, 600 metrů od ozubnicové železnice na Štrbské pleso. Ubytování Chaty Tatra se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chaty Tatra má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Chaty Tatra momentálně evidujeme 78 recenzí.

Cottage 4 Tatry

9

Cottage 4 Tatry

Ubytování (Chata) Cottage 4 Tatry. Chata 4 Tatry se nachází v Tatranské Štrbě. Tato chata nabízí zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Cottage 4 Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cottage 4 Tatry má celkové hodnocení 9. Pro Chata Cottage 4 Tatry momentálně evidujeme 10 recenzí.

ARIETES MARMONT Resort

8,9

ARIETES MARMONT Resort

Ubytování (Hotel) ARIETES MARMONT Resort. ARIETES MARMONT Resort se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování ARIETES MARMONT Resort se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Štrba

8,8

Penzión Štrba

Ubytování (Penzion) Penzión Štrba. Penzión Štrba se nachází v Tatranské Štrbě, 9 minut jízdy autem od Važecké jeskyně, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, saunu, restauraci, bar a bezplatnou... Ubytování Penzión Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Štrba má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Štrba momentálně evidujeme 278 recenzí.

Hotel Sosna

8,8

Hotel Sosna

Ubytování (Hotel) Hotel Sosna. Hotel Sosna se nachází v podhůří Vysokých Tater, 10 km od lyžařských areálů Lučivná, Lopušná dolina a lyžařského areálu a jezera Štrbské Pleso. Ubytování Hotel Sosna se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Sosna má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Sosna momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzión pri Kolibe

8,4

Penzión pri Kolibe

Ubytování (Penzion) Penzión pri Kolibe. Penzión pri Kolibe nabízí ubytování s grilem a zahradou v Tatranské Štrbě. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión pri Kolibe se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión pri Kolibe má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzión pri Kolibe momentálně evidujeme 87 recenzí.

APARTMENTS V+K

8,1

APARTMENTS V+K

Ubytování (Penzion) APARTMENTS V+K. APARTMENTS V+K se nachází v Tatranské Štrbě. Tento penzion nabízí bankomat, směnárnu, zahradu, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMENTS V+K se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APARTMENTS V+K má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion APARTMENTS V+K momentálně evidujeme 10 recenzí.

Enchanted Forest Chalet

7,5

Enchanted Forest Chalet

Ubytování (Chata) Enchanted Forest Chalet. Enchanted Forest Chalet se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí balkon. Chata má zahradu. Ubytování Enchanted Forest Chalet se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Rysy

7,1

Hotel Rysy

Ubytování (Hotel) Hotel Rysy. Hotel Rysy se nachází v nadmořské výšce 946 metrů v obci Tatranská Štrba, 8 km od lyžařských a turistických svahů Štrbského Plesa, a nabízí restauraci... Ubytování Hotel Rysy se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Rysy má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Rysy momentálně evidujeme 120 recenzí.

Chata Borievka

Chata Borievka

Ubytování (Chata) Chata Borievka. Chata Borievka is set in Tatranska Strba and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Borievka se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem

Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem

Ubytování (Apartmán) Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem. Apartmán v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem is set in Tatranska Strba. Free WiFi is featured. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Kemp

Chata Kemp

Ubytování (Prázdninové domy) Chata Kemp. Situated in Tatranska Strba, 29 km from Bukowina Tatrzańska, Chata Kemp features a garden and free WiFi. Ubytování Chata Kemp se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Lovely apartment in the heart of Tatranska Strba

Lovely apartment in the heart of Tatranska Strba

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment in the heart of Tatranska Strba. Lovely apartment in the heart of Tatranská Štrba se nachází v Tatranské Štrbě, 27 km od Vysokých Tater, a nabízí soukromé parkoviště a zdarma dostupné... Ubytování Lovely apartment in the heart of Tatranska Strba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

ZIRBE

ZIRBE

Ubytování (Apartmán) ZIRBE. ZIRBE is set in Tatranska Strba and offers a terrace. This apartment also features free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování ZIRBE se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Lieskovec 55

Apartment Lieskovec 55

Ubytování (Aparthotel) Apartment Lieskovec 55. Apartmán Lieskovec 55 se nachází v Tatranské Štrbě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Lieskovec 55 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Aparthotel Apartment Lieskovec 55 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Tatry

Apartman Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartman Tatry. Apartmán Tatry se nachází v Tatranské Štrbě, 19 km od Popradu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartman Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión SNOW

Penzión SNOW

Ubytování (Penzion) Penzión SNOW. Set in Tatranska Strba, Penzión SNOW has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzión SNOW se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Apartments V+K.2

Apartment Apartments V+K.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartments V+K.2. Apartment Apartments V+K.2 is located in Tatranska Strba. Ubytování Apartment Apartments V+K.2 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe

3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe

Ubytování (Apartmány) 3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe. Set in Tatranska Strba, 19 km from Poprad, 3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe offers a terrace and free WiFi. Ubytování 3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmány 3 IZBOVÝ krásny Apartmán A7 v Tatranskej Štrbe nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Apartments V+K.1

Apartment Apartments V+K.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartments V+K.1. Apartment Apartments V+K.1 is located in Tatranska Strba. Ubytování Apartment Apartments V+K.1 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).