Hledat

Ubytování

Popis ubytování Oravská drevenička

K dispozici je také dětské hřiště. Chata má 3 oddělené ložnice a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a jídelním koutem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Oravská drevenička stojí 75 km od letiště Poprad-Tatry. 18 km od Oravské přehrady. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Oravská drevenička se nachází v Námestově.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Námestovo

Chata Slanica

9,6

Chata Slanica

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Slanica. Chata Slanica se nachází v Námestově, jen 2,6 km od Oravské přehrady, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Chata Slanica se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

AKORD chata

9,3

AKORD chata

Ubytování (Chata) AKORD chata. AKORD chata se nachází v Námestově, 3,6 km od Oravské přehrady, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AKORD chata se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Oravia

9,2

Penzión Oravia

Ubytování (Penzion) Penzión Oravia. Penzión Oravia se nachází u Oravské vodní nádrže, jen 5 minut pěšky od centra města Námestovo. Ubytování Penzión Oravia se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Oravia má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Oravia momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion Modul

9,2

Penzion Modul

Ubytování (Penzion) Penzion Modul. Penzion Modul se nachází ve městě Námestovo, přímo u pláže na břehu Oravské přehrady. Nabízí terasu, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování Penzion Modul se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Modul má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Modul momentálně evidujeme 124 recenzí.

U RYBÁRA

9,1

U RYBÁRA

Ubytování (Penzion) U RYBÁRA. U RYBÁRA se nachází v Námestovu, 1,6 km od Oravské přehrady, a nabízí terasu, bar, restauraci a lyžárnu. Ubytování U RYBÁRA se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování U RYBÁRA má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion U RYBÁRA momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Ranč u Edyho

9

Hotel Ranč u Edyho

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Ranč u Edyho. Hotel Ranč u Edyho je ideální pro rodiny. Má koňský ranč a vlastní přístav. Nachází se jen 100 metrů od Oravské přehrady. Ubytování Hotel Ranč u Edyho se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Boutique Hotel Massimo

9

Boutique Hotel Massimo

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Massimo. Boutique Hotel Massimo se nachází v obci Námestovo, 4,3 km od Oravské přehrady. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je TV s plochou... Ubytování Boutique Hotel Massimo se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Boutique Hotel Massimo má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Boutique Hotel Massimo momentálně evidujeme 210 recenzí.

Penzion Kormoran

8,7

Penzion Kormoran

Ubytování (Penzion) Penzion Kormoran. Penzion Kormorán stojí přímo na břehu vodní nádrže Orava a nabízí soukromou pláž, molo, půjčovnu lodí, restauraci, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kormoran se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Kormoran má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Kormoran momentálně evidujeme 150 recenzí.

Hotel Slanica

8,7

Hotel Slanica

Ubytování (Hotel) Hotel Slanica. Hotel Slanica se nachází ve městě Námestovo, 2,4 km od Oravské přehrady, a nabízí nekuřácké pokoje, bar, Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Hotel Slanica se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Slanica má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Slanica momentálně evidujeme 156 recenzí.

Penzion Jollien

8,7

Penzion Jollien

Ubytování (Penzion) Penzion Jollien. Penzion Jollien se nachází ve městě Námestovo, 10 metrů od Oravské přehrady a nabízí restauraci s venkovní terasou, výhled na pláž a koktejlový bar. Ubytování Penzion Jollien se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Jollien má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Jollien momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartmán Penziónu Hrubjak

8,5

Apartmán Penziónu Hrubjak

Ubytování (Apartmán) Apartmán Penziónu Hrubjak. Situated in the village of Oravská Polhora and the Orava Water Dam reachable within a 20 minute drive, Apartmán Penziónu Hrubjak offers a self-catered... Ubytování Apartmán Penziónu Hrubjak se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Penziónu Hrubjak má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmán Penziónu Hrubjak momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Relax

8,4

Apartmán Relax

Ubytování (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax offers accommodation in Námestovo, 1 km from Orava Dam. Guests benefit from balcony. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartmán Relax se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Relax má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán Relax momentálně evidujeme 11 recenzí.

Slanický Dvor

8,4

Slanický Dvor

Ubytování (Penzion) Slanický Dvor. Slanický Dvor se nachází v Námestově, 4,1 km od Oravské přehrady. Nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje, sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Slanický Dvor se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Slanický Dvor má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Slanický Dvor momentálně evidujeme 200 recenzí.

Port Club pension & restaurant

8,3

Port Club pension & restaurant

Ubytování (Penzion) Port Club pension & restaurant. Port Club pension & restaurant s bezplatným Wi-Fi, saunou a dětským hřištěm se nachází v Námestovu, přímo u Oravské přehrady, kde se koná celá řada... Ubytování Port Club pension & restaurant se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Port Club pension & restaurant má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Port Club pension & restaurant momentálně evidujeme 43 recenzí.

Chata Námestovo, Centrum

8,2

Chata Námestovo, Centrum

Ubytování (Vila) Chata Námestovo, Centrum. Chata Námestovo se nachází v Námestovu, 5 km od Oravské přehrady. Nabízí terasu. Ubytování Chata Námestovo, Centrum se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Námestovo, Centrum má celkové hodnocení 8,2. Pro Vila Chata Námestovo, Centrum momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Kotva Prístav

8,1

Penzión Kotva Prístav

Ubytování (Penzion) Penzión Kotva Prístav. Penzion Kotva Prístav se nachází ve městě Námestovo, 800 metrů od Oravské přehrady, a nabízí zázemí pro grilování, restauraci a zahradu. Ubytování Penzión Kotva Prístav se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Kotva Prístav má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzión Kotva Prístav momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chata Prístav

7,8

Chata Prístav

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Prístav. Chata Prístav se nachází v Námestovu, 800 metrů od Oravské přehrady. Nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyň a zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Chata Prístav se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Prístav má celkové hodnocení 7,8. Pro Prázdninový dům Chata Prístav momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chatová osada Kotva Prístav

7,7

Chatová osada Kotva Prístav

Ubytování (Chata) Chatová osada Kotva Prístav. Chatová osada Kotva Prístav se nachází ve městě Námestovo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s dětským hřištěm a výhled na jezero. Ubytování Chatová osada Kotva Prístav se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chatová osada Kotva Prístav má celkové hodnocení 7,7. Pro Chata Chatová osada Kotva Prístav momentálně evidujeme 53 recenzí.

Jasmína

7,6

Jasmína

Ubytování (Chata) Jasmína. Featuring garden views, Jasmína features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Orava Dam. Ubytování Jasmína se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Jasmína má celkové hodnocení 7,6. Pro Chata Jasmína momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Oravská Priehrada

7,1

Chata Oravská Priehrada

Ubytování (Chata) Chata Oravská Priehrada. Chata Oravská Priehrada se nachází u pláže v obci Námestovo, v blízkosti Oravské přehrady. Nabízí lyžárnu, zahradu a terasu. Ubytování Chata Oravská Priehrada se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Oravská Priehrada má celkové hodnocení 7,1. Pro Chata Chata Oravská Priehrada momentálně evidujeme 9 recenzí.

Súkromný školský internát EDUCO

5,1

Súkromný školský internát EDUCO

Ubytování (Apartmány) Súkromný školský internát EDUCO. Súkromný školský internát EDUCO offers accommodation with a terrace and free WiFi in Námestovo, 3.3 km from Orava Dam. Ubytování Súkromný školský internát EDUCO se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata TRI GROŠE

Chata TRI GROŠE

Ubytování (Chata) Chata TRI GROŠE. Chata TRI GROŠE se nachází v Námestově v Žilinském kraji a nabízí balkon a výhled na jezero. 2,3 km od Oravské přehrady. Ubytování Chata TRI GROŠE se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Ranč u Edyho

Chata Ranč u Edyho

Ubytování (Chata) Chata Ranč u Edyho. Chata Ranč u Edyho offers accommodation in Námestovo, 5 km from Orava Dam. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 66 km from the chalet. Ubytování Chata Ranč u Edyho se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Panoráma

Chata Panoráma

Ubytování (Chata) Chata Panoráma. Featuring garden views, Chata Panoráma offers accommodation with barbecue facilities, around 1.5 km from Orava Dam. Ubytování Chata Panoráma se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Jánošík Orava

Chata Jánošík Orava

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Jánošík Orava. Chata Jánošík Orava, a property with a garden, is located in Námestovo, 4.3 km from Orava Dam. Ubytování Chata Jánošík Orava se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Sofia Námestovo

Chata Sofia Námestovo

Ubytování (Chata) Chata Sofia Námestovo. Chata Sofia Námestovo se nachází v Námestově. Nabízí výhled na jezero, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Chata Sofia Námestovo se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Slanický Grúň

Chata Slanický Grúň

Ubytování (Chata) Chata Slanický Grúň. Chata Slanický Grúň se nachází asi 2,3 km od Oravské přehrady a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Slanický Grúň se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Aneta

Chata Aneta

Ubytování (Chata) Chata Aneta. Chata Aneta se nachází v Námestově v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 2,6 km od Oravské přehrady. Ubytování Chata Aneta se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Relax

Chata Relax

Ubytování (Chata) Chata Relax. Chata Relax se nachází asi 1,8 km od Oravské přehrady a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Relax se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Príslop

Penzión Príslop

Ubytování (Penzion) Penzión Príslop. Boasting a bar, a garden as well as a terrace, Penzión Príslop is set in Námestovo, 17 km from Orava Dam. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Penzión Príslop se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Natalia

Chata Natalia

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Natalia. Chata Natalia is situated in Námestovo, 8 km from Orava Dam, and a bar, a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování Chata Natalia se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Orava

Apartmán Orava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orava. Located in Námestovo, 8 km from Orava Dam, Apartmán Orava provides accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartmán Orava se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Apartmán Orava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalúpka u Matúšáka

Chalúpka u Matúšáka

Ubytování (Apartmán) Chalúpka u Matúšáka. Chalúpka u Matúšáka se nachází asi 15 km od Oravské přehrady a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory. Ubytování Chalúpka u Matúšáka se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Remeselný byt v Námestove

Remeselný byt v Námestove

Ubytování (Privát) Remeselný byt v Námestove. Situated in Námestovo, just 9 km from Orava Dam, Remeselný byt v Námestove features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Remeselný byt v Námestove se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Slanická Osada

Chata Slanická Osada

Ubytování (Apartmán) Chata Slanická Osada. Featuring garden views, Chata Slanická Osada is situated in Námestovo, around 2.5 km from Orava Dam. Ubytování Chata Slanická Osada se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata studnička

Chata studnička

Ubytování (Chata) Chata studnička. Located in Námestovo, 9 km from Orava Dam, Chata studnička provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Chata studnička se nachází ve městě Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chata studnička nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.