Hledat

Ubytování

Opilé Sklepy Apartmán

Pod Starou horou, Velké Pavlovice, 69106, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Opilé Sklepy. Opilé Sklepy se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy. Ubytování Opilé Sklepy se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Opilé Sklepy

Nabízí typický vinný sklípek přímo na místě, ubytování s možností vlastního stravování, terasu s markýzou, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a parkování zdarma v soukromé garáži. Nejbližší restaurace a obchod s potravinami najdete do 250 metrů od ubytování. Opilé Sklepy se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená 300 metrů, vlakové nádraží 1,5 km, sklepy Františka Lotrinského do 1,5 km, Lednicko-valtický areál pod ochranou organizace UNESCO 16 km, Letiště Brno-Tuřany 29 km a Aquapark Pasohlávky do 30 km. Apartmán Opilé Sklepy má balkon, dobře vybavenou kuchyň s jídelním stolem a vlastní koupelnu se sprchou. V okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Opilé Sklepy

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Ručníky
 • Fén
 • Sprcha
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Krb
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • CD přehrávač
 • Rádio
 • Odpadkové koše
 • Věšák na oblečení
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Výhled na město
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Velké Pavlovice

APARTMÁN CABERNET

9,9

APARTMÁN CABERNET

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN CABERNET. APARTMÁN CABERNET se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování APARTMÁN CABERNET se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁN CABERNET má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán APARTMÁN CABERNET momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány JitRo

9,7

Apartmány JitRo

Ubytování (Apartmán) Apartmány JitRo. Apartmány JitRo jsou apartmány s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou situované ve Velkých Pavlovicích. Ubytování Apartmány JitRo se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány JitRo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány JitRo momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Pod Slunecnou

9,7

Penzion Pod Slunecnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Slunecnou. Penzion Pod Slunečnou ve Velkých Pavlovicích nabízí klimatizované pokoje s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén, terasu, společné posezení, gril a... Ubytování Penzion Pod Slunecnou se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion V Pohádce

9,6

Penzion V Pohádce

Ubytování (Penzion) Penzion V Pohádce. Tento penzion se nachází ve Velkých Pavlovicích, 35 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion V Pohádce se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V Pohádce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion V Pohádce momentálně evidujeme 172 recenzí.

Vinařský pension André

9,5

Vinařský pension André

Ubytování (Penzion) Vinařský pension André. Vinařský pension André se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor, turistické informace, bar a restauraci. Ubytování Vinařský pension André se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařský pension André má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vinařský pension André momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion U Hada

9,4

Penzion U Hada

Ubytování (Penzion) Penzion U Hada. Penzion U Hada se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí terasu a sdílený lounge. Ubytování Penzion U Hada se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Hada má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Hada momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzion Vinařství Buchtovi

9,3

Penzion Vinařství Buchtovi

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Buchtovi. Penzion Vinařství Buchtovi se nachází ve městě Velké Pavlovice a nabízí terasu i sdílený lounge. Ubytování Penzion Vinařství Buchtovi se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vinařství Buchtovi má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Vinařství Buchtovi momentálně evidujeme 140 recenzí.

Lotrinský hotel

9,3

Lotrinský hotel

Ubytování (Hotel) Lotrinský hotel. Lotrinský hotel nabízí ubytování ve Velkých Pavlovicích. Tento 4hvězdičkový hotel zahrnuje výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lotrinský hotel se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lotrinský hotel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Lotrinský hotel momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Hádlík

9,2

Penzion Hádlík

Ubytování (Penzion) Penzion Hádlík. Penzion Hádlík se nachází ve vinařském městě Velké Pavlovice a nabízí vinný sklípek, bezplatné Wi-Fi a hezky barevná studia s kuchyní a koupelnou. Ubytování Penzion Hádlík se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hádlík má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Hádlík momentálně evidujeme 137 recenzí.

Apartmány Neronet

9

Apartmány Neronet

Ubytování (Apartmány) Apartmány Neronet. Apartmány Neronet se nachází ve Velkých Pavlovicích, pouhých 44 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Neronet se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Stará hora

8,8

Penzion Stará hora

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará hora. Penzion Stará hora se nachází u cyklostezky na okraji Velkých Pavlovic. Ubytování Penzion Stará hora se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stará hora má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Penzion Stará hora momentálně evidujeme 194 recenzí.

Penzion Vanda

8,8

Penzion Vanda

Ubytování (Penzion) Penzion Vanda. Penzion Vanda se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, společný salonek, Wi-Fi zdarma a dopravu na letiště. Ubytování Penzion Vanda se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vanda má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vanda momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytování naproti Sklepa

8,3

Ubytování naproti Sklepa

Ubytování (Penzion) Ubytování naproti Sklepa. Ubytování Naproti sklepa se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování naproti Sklepa se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování naproti Sklepa má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Ubytování naproti Sklepa momentálně evidujeme 266 recenzí.

Apartmany nad Sklepem

8,2

Apartmany nad Sklepem

Ubytování (Apartmán) Apartmany nad Sklepem. Apartmány nad Sklepem se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany nad Sklepem se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany nad Sklepem má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartmany nad Sklepem momentálně evidujeme 122 recenzí.

Ubytování ve Vinařství Michna

7,8

Ubytování ve Vinařství Michna

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování ve Vinařství Michna. Ubytování ve Vinařství Michna se nachází ve Velkých Pavlovicích, 17 km od Mikulova a 36 km od Brna. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování ve Vinařství Michna se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování ve Vinařství Michna má celkové hodnocení 7,8. Pro Venkovský dům Ubytování ve Vinařství Michna momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Špacír

Apartmán Špacír

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Špacír. Penzion Špacír provides air-conditioned accommodation in Velké Pavlovice. Free WiFi is provided. Ubytování Apartmán Špacír se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domeček U Léni

Domeček U Léni

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček U Léni. Domeček U Léni se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V prázdninovém domě jsou 2 koupelny. Nechybí ani terasa. Ubytování Domeček U Léni se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OPILÝ SKLEP

OPILÝ SKLEP

Ubytování (Apartmán) OPILÝ SKLEP. OPILÝ SKLEP se nachází ve Velkých Pavlovicích v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a terasu. Do Brna je to 35 km a Mikulov leží 17 km odtud. Ubytování OPILÝ SKLEP se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion vinařství Mikulica

Penzion vinařství Mikulica

Ubytování (Penzion) Penzion vinařství Mikulica. Penzion vinařství Mikulica se nachází ve Velkých Pavlovicích. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje a apartmá mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion vinařství Mikulica se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byteček na Růžové

Byteček na Růžové

Ubytování (Apartmán) Byteček na Růžové. Byteček na Růžové is located in Velké Pavlovice. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Byteček na Růžové se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Velké Pavlovice

Apartmány Velké Pavlovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké Pavlovice. Apartmány Velké Pavlovice se nachází ve Velkých Pavlovicích, 37 km od města Laa an der Thaya, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké Pavlovice se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Za Dvorem

Apartmány Za Dvorem

Ubytování (Apartmány) Apartmány Za Dvorem. Set in Velké Pavlovice, 37 km from Laa an der Thaya, Apartmány Za Dvorem offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Za Dvorem se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)