Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velké Pavlovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velké Pavlovice

Ubytování JitRo

10

Ubytování JitRo

Ubytování (Apartmány) Ubytování JitRo. Ubytování JitRo se nachází ve Velkých Pavlovicích, 41 km od Brna, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování JitRo se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

APARTMÁN CABERNET

9,9

APARTMÁN CABERNET

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN CABERNET. APARTMÁN CABERNET se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování APARTMÁN CABERNET se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování APARTMÁN CABERNET má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán APARTMÁN CABERNET momentálně evidujeme 40 recenzí.

Opilé Sklepy

9,8

Opilé Sklepy

Ubytování (Apartmán) Opilé Sklepy. Opilé Sklepy se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy. Ubytování Opilé Sklepy se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Pod Slunecnou

9,7

Penzion Pod Slunecnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Slunecnou. Penzion Pod Slunečnou ve Velkých Pavlovicích nabízí klimatizované pokoje s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén, terasu, společné posezení, gril a... Ubytování Penzion Pod Slunecnou se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány JitRo

9,7

Apartmány JitRo

Ubytování (Apartmán) Apartmány JitRo. Apartmány JitRo jsou apartmány s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou situované ve Velkých Pavlovicích. Ubytování Apartmány JitRo se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány JitRo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány JitRo momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion V Pohádce

9,6

Penzion V Pohádce

Ubytování (Penzion) Penzion V Pohádce. Tento penzion se nachází ve Velkých Pavlovicích, 35 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion V Pohádce se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion V Pohádce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion V Pohádce momentálně evidujeme 172 recenzí.

Vinařský pension André

9,5

Vinařský pension André

Ubytování (Penzion) Vinařský pension André. Vinařský pension André se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor, turistické informace, bar a restauraci. Ubytování Vinařský pension André se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařský pension André má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vinařský pension André momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion U Hada

9,4

Penzion U Hada

Ubytování (Penzion) Penzion U Hada. Penzion U Hada se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí terasu a sdílený lounge. Ubytování Penzion U Hada se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Hada má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Hada momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzion Vinařství Buchtovi

9,3

Penzion Vinařství Buchtovi

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Buchtovi. Penzion Vinařství Buchtovi se nachází ve městě Velké Pavlovice a nabízí terasu i sdílený lounge. Ubytování Penzion Vinařství Buchtovi se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Vinařství Buchtovi má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Vinařství Buchtovi momentálně evidujeme 140 recenzí.

Lotrinský hotel

9,3

Lotrinský hotel

Ubytování (Hotel) Lotrinský hotel. Lotrinský hotel nabízí ubytování ve Velkých Pavlovicích. Tento 4hvězdičkový hotel zahrnuje výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lotrinský hotel se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lotrinský hotel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Lotrinský hotel momentálně evidujeme 162 recenzí.

Ubytování na sklepě u ŠPACÍRA

9,2

Ubytování na sklepě u ŠPACÍRA

Ubytování (Apartmán) Ubytování na sklepě u ŠPACÍRA. Ubytování na sklepě u ŠPACÍRA se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubytování na sklepě u ŠPACÍRA se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Hádlík

9,2

Penzion Hádlík

Ubytování (Penzion) Penzion Hádlík. Penzion Hádlík se nachází ve vinařském městě Velké Pavlovice a nabízí vinný sklípek, bezplatné Wi-Fi a hezky barevná studia s kuchyní a koupelnou. Ubytování Penzion Hádlík se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Hádlík má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Hádlík momentálně evidujeme 137 recenzí.

Apartmány Neronet

9

Apartmány Neronet

Ubytování (Apartmány) Apartmány Neronet. Apartmány Neronet se nachází ve Velkých Pavlovicích, pouhých 44 km od rakouského města Laa an der Thaya. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Neronet se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Stará hora

8,8

Penzion Stará hora

Ubytování (Apartmán) Penzion Stará hora. Penzion Stará hora se nachází u cyklostezky na okraji Velkých Pavlovic. Ubytování Penzion Stará hora se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Stará hora má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Penzion Stará hora momentálně evidujeme 194 recenzí.

Penzion Vanda

8,8

Penzion Vanda

Ubytování (Penzion) Penzion Vanda. Penzion Vanda se nachází ve Velkých Pavlovicích. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, společný salonek, Wi-Fi zdarma a dopravu na letiště. Ubytování Penzion Vanda se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Vanda má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vanda momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytování naproti Sklepa

8,3

Ubytování naproti Sklepa

Ubytování (Penzion) Ubytování naproti Sklepa. Ubytování Naproti sklepa se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování naproti Sklepa se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování naproti Sklepa má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Ubytování naproti Sklepa momentálně evidujeme 266 recenzí.

Apartmany nad Sklepem

8,2

Apartmany nad Sklepem

Ubytování (Apartmán) Apartmany nad Sklepem. Apartmány nad Sklepem se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany nad Sklepem se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmany nad Sklepem má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartmany nad Sklepem momentálně evidujeme 122 recenzí.

Ubytování ve Vinařství Michna

7,8

Ubytování ve Vinařství Michna

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování ve Vinařství Michna. Ubytování ve Vinařství Michna se nachází ve Velkých Pavlovicích, 17 km od Mikulova a 36 km od Brna. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování ve Vinařství Michna se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování ve Vinařství Michna má celkové hodnocení 7,8. Pro Venkovský dům Ubytování ve Vinařství Michna momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Špacír

Apartmán Špacír

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Špacír. Penzion Špacír provides air-conditioned accommodation in Velké Pavlovice. Free WiFi is provided. Ubytování Apartmán Špacír se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Domeček U Léni

Domeček U Léni

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček U Léni. Domeček U Léni se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V prázdninovém domě jsou 2 koupelny. Nechybí ani terasa. Ubytování Domeček U Léni se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

OPILÝ SKLEP

OPILÝ SKLEP

Ubytování (Apartmán) OPILÝ SKLEP. OPILÝ SKLEP se nachází ve Velkých Pavlovicích v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a terasu. Do Brna je to 35 km a Mikulov leží 17 km odtud. Ubytování OPILÝ SKLEP se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion vinařství Mikulica

Penzion vinařství Mikulica

Ubytování (Penzion) Penzion vinařství Mikulica. Penzion vinařství Mikulica se nachází ve Velkých Pavlovicích. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje a apartmá mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion vinařství Mikulica se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Velké Pavlovice

Apartmány Velké Pavlovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké Pavlovice. Apartmány Velké Pavlovice se nachází ve Velkých Pavlovicích, 37 km od města Laa an der Thaya, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké Pavlovice se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Byteček na Růžové

Byteček na Růžové

Ubytování (Apartmán) Byteček na Růžové. Byteček na Růžové is located in Velké Pavlovice. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Byteček na Růžové se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Za Dvorem

Apartmány Za Dvorem

Ubytování (Apartmány) Apartmány Za Dvorem. Set in Velké Pavlovice, 37 km from Laa an der Thaya, Apartmány Za Dvorem offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Za Dvorem se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).