Hledat

Ubytování

Nimród Apartmány

Vodné dielo 5724, 930 05 Gabčíkovo, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Nimród. Nimród se nachází v Gabčíkově, 21 km od Mosonmagyaróváru, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně à la carte. Ubytování Nimród se nachází ve městě Gabčíkovo (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Nimród

Hosté mohou relaxovat v zahradě. Každé ráno se podává snídaně à la carte. Nimród stojí 44 km od Bratislavy a 23 km od Győru. Nimród se nachází v Gabčíkově, 21 km od Mosonmagyaróváru, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Bratislava je to 41 km.

Jiná ubytování ve městě Gabčíkovo

Hotel ÁRPÁD

7,5

Hotel ÁRPÁD

Ubytování (Hotel) Hotel ÁRPÁD. Hotel ÁRPÁD se nachází v Gabčíkovu. Nabízí restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Hotel ÁRPÁD se nachází ve městě Gabčíkovo (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Hotel ÁRPÁD má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel ÁRPÁD momentálně evidujeme 17 recenzí.

Pension Hostad

7,5

Pension Hostad

Ubytování (Penzion) Pension Hostad. Pension Hostad se nachází ve městě Gabčíkovo a nabízí zahradu, bar, restauraci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Hostad se nachází ve městě Gabčíkovo (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Pension Hostad má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Pension Hostad momentálně evidujeme 130 recenzí.