Hledat

Ubytování

Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms Apartmán

8647 Balatonmáriafürdő, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is situated in Balatonmáriafürdő. Ubytování Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Hévíz is 25 km from Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms, while Keszthely is 21 km from the property. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 21 km from the accommodation. This apartment features 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. An outdoor swimming pool is available for guests at the apartment to use. Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is situated in Balatonmáriafürdő.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Nice apartment in Balatonmàriafürdo w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Balatonmáriafürdő

Kuckóz-lak

10

Kuckóz-lak

Ubytování (Penzion) Kuckóz-lak. Set in Balatonmáriafürdő, Kuckóz-lak offers a garden. Every room is fitted with a balcony. Ubytování Kuckóz-lak se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ayoub Vip Villa

9,9

Ayoub Vip Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Ayoub Vip Villa. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Ayoub Vip Villa features a balcony and lake views. Ubytování Ayoub Vip Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Villa Bárdió

9,8

Villa Bárdió

Ubytování (Vila) Villa Bárdió. Villa Bárdió is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Bárdió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyaraló Balatonmáriafürdő

9,7

Nyaraló Balatonmáriafürdő

Ubytování (Prázdninový dům) Nyaraló Balatonmáriafürdő. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Balatonmáriafürdő a má balkon a terasu s výhledem na jezero. Ubytování Nyaraló Balatonmáriafürdő se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Vadszőlő Apartman

9,7

Vadszőlő Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Vadszőlő Apartman. Vadszőlő Apartman is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vadszőlő Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Imád-lak

9,6

Imád-lak

Ubytování (Prázdninové domy) Imád-lak. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Imád-lak has a garden. This holiday home features a terrace. The holiday home also features 2... Ubytování Imád-lak se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Plattensee

9,5

Ferienhaus am Plattensee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Plattensee. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Ferienhaus am Plattensee has a terrace. Ubytování Ferienhaus am Plattensee se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Konrad Apartman

9,5

Konrad Apartman

Ubytování (Prázdninové domy) Konrad Apartman. Konrad Apartman se nachází v obci Balatonmáriafürdő, 44 km od města Zalakaros. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Konrad Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hullám Villa B&B

9,5

Hullám Villa B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Hullám Villa B&B. Hullám Villa se nachází na ideálním místě v obci Balatonmáriafürdö, přímo na břehu Balatonu s pásem rákosí. Ubytování Hullám Villa B&B se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

9,4

Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo. Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo is situated in Balatonmáriafürdő. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Mária Villa

9,4

Mária Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Mária Villa. Mária Villa se nachází na skvělém místě v lázeňském městě Balatonmáriafürdő, pouhých 350 metrů od jezera Balaton, a nabízí zahradu, zařízenou terasu a... Ubytování Mária Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton Apartman

9,3

Balaton Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Balaton Apartman. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Balaton Apartman has a terrace and garden views. Ubytování Balaton Apartman se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Centrum Vendégház

9,3

Centrum Vendégház

Ubytování (Apartmány) Centrum Vendégház. Set in Balatonmáriafürdő, 34 km from Zalakaros, Centrum apartman offers a garden and free WiFi. The apartment offers a barbecue. Ubytování Centrum Vendégház se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tamás Bátya Kunyhója

9,3

Tamás Bátya Kunyhója

Ubytování (Apartmán) Tamás Bátya Kunyhója. Tamás Bátya Kunyhója is set in Balatonmáriafürdő and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Tamás Bátya Kunyhója se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Vilma Villa

9,2

Vilma Villa

Ubytování (Penzion) Vilma Villa. Vilma Villa provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Balatonmáriafürdő. Ubytování Vilma Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hibiscus Apartman

9,2

Hibiscus Apartman

Ubytování (Apartmán) Hibiscus Apartman. Hibiscus Apartman se nachází v Balatonmáriafürdő v regionu Somogy a nabízí terasu a výhled do zahrady. 34 km od Zalakarosu. Ubytování Hibiscus Apartman se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Pingvin Cukrászda Apartman

9,1

Pingvin Cukrászda Apartman

Ubytování (Apartmán) Pingvin Cukrászda Apartman. Pingvin Cukrászda Apartman se nachází v Balatonmáriafürdő. 35 km od Zalakarosu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pingvin Cukrászda Apartman se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Corner Summer House

9

Corner Summer House

Ubytování (Prázdninový dům) Corner Summer House. Alkotmány utca 3. se nachází v obci Balatonmáriafürdő, 28 km od Hévízu. Nabízí terasu. Ubytování Corner Summer House se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hajas Família Kiadó Szobák

8,9

Hajas Família Kiadó Szobák

Ubytování (Privát) Hajas Família Kiadó Szobák. Rodinné ubytování Hajas Família Kiadó Szobák se nachází 600 metrů od břehu jezera Balaton. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Hajas Família Kiadó Szobák se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Margarétaház

8,8

Margarétaház

Ubytování (Prázdninový dům) Margarétaház. Margarétaház is situated in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytování Margarétaház se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Vivi Aparman

8,8

Vivi Aparman

Ubytování (Apartmán) Vivi Aparman. Vivi Aparman is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vivi Aparman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Pingvin Cukrászda Apartman felső szint

8,8

Pingvin Cukrászda Apartman felső szint

Ubytování (Penzion) Pingvin Cukrászda Apartman felső szint. Facing the beachfront in Balatonmáriafürdő, Pingvin Cukrászda Apartman felső szint has a garden and barbecue facilities. Ubytování Pingvin Cukrászda Apartman felső szint se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Faház

8,8

Anna Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Anna Faház. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Anna Faház features a patio and garden views. It features free WiFi, a garden and a private beach area. Ubytování Anna Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

János Nyaraló

8,7

János Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) János Nyaraló. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, János Nyaraló is set in Balatonmáriafürdő. Ubytování János Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Napsugár

8,6

Hotel Napsugár

Ubytování (Hotel) Hotel Napsugár. Hotel Napsugár se nachází v obci Balatonmáriafürdő v jižní části jezera Balaton, 400 metrů od jeho břehů. Ubytování Hotel Napsugár se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitorlás Nyaralóház

8,3

Vitorlás Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Vitorlás Nyaralóház. Vitorlás Nyaralóház se nachází v Balatonmáriafürdő a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 35 km od Zalakarosu. Ubytování Vitorlás Nyaralóház se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Arkánum Hotel

8,3

Arkánum Hotel

Ubytování (Hotel) Arkánum Hotel. Arkánum Hotel se nachází v obci Balatonmáriafürdő a nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arkánum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valentina apartman

8,2

Valentina apartman

Ubytování (Apartmán) Valentina apartman. Valentina apartman is set in Balatonmáriafürdő and offers a garden and a terrace. Ubytování Valentina apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Relax Apartman

7,6

Relax Apartman

Ubytování (Apartmán) Relax Apartman. Relax Apartman se nachází v Balatonmáriafürdu, 6 minut pěšky od pláže. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Relax Apartman se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fahéj ház

7,5

Fahéj ház

Ubytování (Prázdninový dům) Fahéj ház. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Fahéj ház has a patio and garden views. Ubytování Fahéj ház se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289

7,1

Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289. Prázdninový dům Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289 se nachází v obci Balatonmáriafürdő a nabízí kompletně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Maria Hotel

4,9

Maria Hotel

Ubytování (Hotel) Maria Hotel. Maria Hotel stojí na klidném místě v malém a přátelském městečku Balatonmáriafürdö a nabízí bazén i vlastní pláž u jezera Balaton. Ubytování Maria Hotel se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Familia Apartment 100/7

Familia Apartment 100/7

Ubytování (Apartmán) Familia Apartment 100/7. Familia Apartment 100/7 is set in Balatonmáriafürdő. The property has garden views and is 36 km from Zalakaros. Ubytování Familia Apartment 100/7 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo. Located in Balatonmáriafürdő, Four-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo offers accommodation with a private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Dozsa György Utca-Balatonmáriafürdö

Dozsa György Utca-Balatonmáriafürdö

Ubytování (Apartmán) Dozsa György Utca-Balatonmáriafürdö. Dozsa György Utca-Balatonmáriafürdö is located in Balatonkeresztúr. The property is 36 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytování Dozsa György Utca-Balatonmáriafürdö se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Dózsa utca-Balatonmáriafürdö

Holiday home Dózsa utca-Balatonmáriafürdö

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dózsa utca-Balatonmáriafürdö. Holiday home Dózsa utca-Balatonmáriafürdö is situated in Balatonkeresztúr. Ubytování Holiday home Dózsa utca-Balatonmáriafürdö se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19218

Holiday home in Balatonmariafürdo 19218

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19218. Holiday home in Balatonmariafürdo 19218 is set in Balatonmáriafürdő. The property is 43 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19218 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 35629

Holiday home in Balatonmariafürdo 35629

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 35629. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday home in Balatonmariafürdo 35629 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 35629 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19334

Holiday home in Balatonmariafürdo 19334

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19334. Holiday home in Balatonmariafürdo 19334 se nachází v Józseftelepu a nabízí ubytování s balkonem a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19334 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19281

Holiday home in Balatonmariafürdo 19281

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19281. Holiday home in Balatonmariafürdo 19281 is set in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19281 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19258

Holiday home in Balatonmariafürdo 19258

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19258. Holiday home in Balatonmariafürdo 19258 is set in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19258 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19565

Holiday home in Balatonmariafürdo 19565

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19565. Holiday home in Balatonmariafürdo 19565 is located in Balatonmáriafürdő. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19565 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19537

Holiday home in Balatonmariafürdo 19537

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19537. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday home in Balatonmariafürdo 19537 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19537 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonmariafürdo 19474

Holiday home in Balatonmariafürdo 19474

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonmariafürdo 19474. Holiday home in Balatonmariafürdo 19474 is located in Balatonkeresztúr. Ubytování Holiday home in Balatonmariafürdo 19474 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H332

Holiday Home Balaton H332

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H332. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H332 has a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H332 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H337

Holiday Home Balaton H337

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H337. Featuring private pool, Holiday Home Balaton H337 is located on the beachfront in Balatonmáriafürdő. Ubytování Holiday Home Balaton H337 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H424

Holiday Home Balaton H424

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H424. Featuring private pool, Holiday Home Balaton H424 is set on the beachfront in Balatonmáriafürdő. The air-conditioned accommodation is 37 km from Zalakaros. Ubytování Holiday Home Balaton H424 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H421

Holiday Home Balaton H421

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H421. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H421 features a balcony. Ubytování Holiday Home Balaton H421 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H349

Holiday Home Balaton H349

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H349. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H349 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H349 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H344

Holiday Home Balaton H344

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H344. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H344 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton H344 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H342

Holiday Home Balaton H342

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H342. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H342 has a terrace. Ubytování Holiday Home Balaton H342 se nachází ve městě Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).