Hledat

Ubytování

NATY apartmán Apartmán

384 Hlavná, 044 57 Haniska, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) NATY apartmán. NATY apartmán se nachází v obci Haniska v Košickém kraji a nabízí balkon. 39 km od města Sátoraljaújhely. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování NATY apartmán se nachází ve městě Haniska (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování NATY apartmán

Apartmán má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 2 koupelny se sprchou. 39 km od města Sátoraljaújhely. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. NATY apartmán se nachází v obci Haniska v Košickém kraji a nabízí balkon. Na mezinárodní letiště Košice je to 5 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmán je vzdálený 12 km od Košic a 40 km od Sárospataku.

Jiná ubytování ve městě Haniska

NATY II

9,3

NATY II

Ubytování (Apartmán) NATY II. NATY II se nachází v Haniskách. 39 km od města Sátoraljaújhely. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování NATY II se nachází ve městě Haniska (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Nataly

Apartmán Nataly

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nataly. Situated in Haniska in the Košický kraj region, Apartmán Nataly has a balcony. The accommodation is 20 km from Telkibánya. Ubytování Apartmán Nataly se nachází ve městě Haniska (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Apartmán Nataly nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.