Hledat

Ubytování

Na vyhlídce Apartmán

276 Ve Strouze, Vrané nad Vltavou, 252 46, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Na vyhlídce. Na vyhlídce se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Poskytuje výhled na řeku a leží 31 km od Kladna. Ubytování Na vyhlídce se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Na vyhlídce

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero. Na vyhlídce se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na vyhlídce stojí 21 km od letiště Václava Havla Praha. Apartmán je vzdálený 18 km od Prahy a 47 km od Mělníka. Poskytuje výhled na řeku a leží 31 km od Kladna.

Jiná ubytování ve městě Vrané nad Vltavou

Camping Matyáš

9,6

Camping Matyáš

Ubytování (Prázdninový areál) Camping Matyáš. Camp Matyáš ve Vraném nad Vltavou se nachází přímo u řeky a nabízí pronájem vybavení pro vodní sporty, stejně jako bezplatné fotbalové a volejbalové... Ubytování Camping Matyáš se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Camping Matyáš má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový areál Camping Matyáš momentálně evidujeme 10 recenzí.

Holiday Cottage V Boroví

9,1

Holiday Cottage V Boroví

Ubytování (Chata) Holiday Cottage V Boroví. Prázdninová chata V Boroví se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Cottage V Boroví se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday Cottage V Boroví má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Holiday Cottage V Boroví momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Vrané

8,8

Apartmán Vrané

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vrané. Apartmán Vrané se nachází ve Vraném nad Vltavou, 18 km od centra Prahy. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartmán Vrané se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Vrané má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Vrané momentálně evidujeme 44 recenzí.

Guest House Kaskáda

8,1

Guest House Kaskáda

Ubytování (Penzion) Guest House Kaskáda. Penzion Kaskáda se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí zahradu, terasu, bar, úschovnu zavazadel, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Guest House Kaskáda se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Guest House Kaskáda má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Guest House Kaskáda momentálně evidujeme 153 recenzí.

Domek na vršku

Domek na vršku

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na vršku. Boasting a garden, private pool and garden views, Domek na vršku is situated in Vrané nad Vltavou. Ubytování Domek na vršku se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).

Green Residence

Green Residence

Ubytování (Apartmán) Green Residence. Set in Vrané nad Vltavou in the Central Bohemia region, Green Residence features a terrace. Ubytování Green Residence se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).

Skochovice Vrané nad Vltavou

Skochovice Vrané nad Vltavou

Ubytování (Privát) Skochovice Vrané nad Vltavou. Ubytování v soukromí Skochovice Vrané nad Vltavou se nachází ve Vraném nad Vltavou. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory i na bazén. Ubytování Skochovice Vrané nad Vltavou se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Privát Skochovice Vrané nad Vltavou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Lávka Park Skochovice

Lávka Park Skochovice

Ubytování (Hotel) Lávka Park Skochovice. Lávka Park Skochovice has a garden, terrace and bar in Vrané nad Vltavou. Ubytování Lávka Park Skochovice se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Hotel Lávka Park Skochovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.