Hledat

Ubytování

Na samote u lesa Vila

Revúca, 050 01 Revúca, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Na samote u lesa. Na samote u lesa se nachází v Revúce a nabízí restauraci, gril a terasu. Jósvafő je vzdálené 41 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Na samote u lesa se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Na samote u lesa

Na samote u lesa stojí 42 km od letiště Poprad-Tatry. Vila má přímý přístup na balkon s výhledem do zahrady, 1 ložnici a plně vybavený kuchyňský kout. Na samote u lesa se nachází v Revúce a nabízí restauraci, gril a terasu. Jósvafő je vzdálené 41 km. Vila stojí 39 km od obce Aggtelek a 47 km od Štrbského Plesa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Revúca

Penzión Mamut Revúca

9,3

Penzión Mamut Revúca

Ubytování (Penzion) Penzión Mamut Revúca. Penzión Mamut Revúca se nachází v Revúce a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje s klimatizací. K dispozici je také bar a terasa. Ubytování Penzión Mamut Revúca se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Flipper

8,9

Penzion Flipper

Ubytování (Penzion) Penzion Flipper. Penzión Flipper nabízí ubytování v Lubeníku a nabízí gril, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Penzion Flipper se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion Flipper má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Flipper momentálně evidujeme 183 recenzí.

Private Resort Revúčka

Private Resort Revúčka

Ubytování (Vila) Private Resort Revúčka. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Private Resort Revúčka has a balcony. Ubytování Private Resort Revúčka se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Vila Private Resort Revúčka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Diana

Diana

Ubytování (Prázdninový dům) Diana. Diana se nachází v Revúce v Banskobystrickém kraji a nabízí balkon. 39 km od Jósvafő. Ubytování Diana se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel HUNTER

Hotel HUNTER

Ubytování (Hotel) Hotel HUNTER. Set in Revúca, Hotel HUNTER features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Hotel HUNTER se nachází ve městě Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).