Hledat

Ubytování

Na Kozím plácku Apartmán

Liliová 21, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Na Kozím plácku. Na Kozím plácku se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a vybavenou kuchyň. Ubytování Na Kozím plácku se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Na Kozím plácku

Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat cyklistice. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a vybavenou kuchyň. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Na Kozím plácku se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Na Kozím plácku

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Zahrada
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Bowling Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jindřichův Hradec

Pražská 116/II

9,8

Pražská 116/II

Ubytování (Apartmán) Pražská 116/II. Pražská 116/II se nachází v Jindřichově Hradci a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán s 1 ložnicí má koupelnu se sprchou. Ubytování Pražská 116/II se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pražská 116/II má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Pražská 116/II momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzionek JH

9,8

Penzionek JH

Ubytování (Penzion) Penzionek JH. Penzionek JH nabízí ubytování v Jindřichově Hradci, 5 minut chůze od centra. Přímo u budovy lze bezplatně parkovat. Ubytování Penzionek JH se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzionek JH má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzionek JH momentálně evidujeme 316 recenzí.

Apartmany U Papoušků

9,8

Apartmany U Papoušků

Ubytování (Apartmány) Apartmany U Papoušků. Apartmány U Papoušků se nacházejí 1,4 km od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmany U Papoušků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

9,7

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

Ubytování (Apartmán) MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise. Moderní tichý apartmán s balkonem a milým překvapením se nachází v Jindřichově Hradci, pouhých 1,9 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Jindřichův Hradec

9,7

Apartmány Jindřichův Hradec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jindřichův Hradec. Apartmány Jindřichův Hradec se nachází v Jindřichově Hradci, 52 km od Českých Budějovic a 36 km od města Cmunt, a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Jindřichův Hradec momentálně evidujeme 127 recenzí.

Privat Buk 100

9,7

Privat Buk 100

Ubytování (Apartmán) Privat Buk 100. Privat Buk 100 se nachází v Jindřichově Hradci, 3,3 km od zdejšího zámku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Privat Buk 100 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Buk 100 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Buk 100 momentálně evidujeme 66 recenzí.

Apartmán v Podzámčí

9,7

Apartmán v Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Podzámčí. Apartmán v Podzámčí se nachází v Jindřichově Hradci, 300 metrů od zámku Jindřichův Hradec, a nabízí terasu. Ubytování Apartmán v Podzámčí se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Šetkova vila

9,6

Apartmány Šetkova vila

Ubytování (Apartmány) Apartmány Šetkova vila. Apartmány Šetkova vila v Jindřichově Hradci mají výhled na jezero, bar, sdílený salonek, zahradu a terasu. Ubytování Apartmány Šetkova vila se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány č.p. 4/I

9,6

Apartmány č.p. 4/I

Ubytování (Apartmán) Apartmány č.p. 4/I. Apartmány č.p. 4 / I se nachází v centru Jindřichova Hradce a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány č.p. 4/I se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány č.p. 4/I má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány č.p. 4/I momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment BENCI

9,6

Apartment BENCI

Ubytování (Apartmán) Apartment BENCI. Tento apartmán se nachází v Jindřichově Hradci, 1,8 km od tamního zámku, a nabízí zahradu se sezonním venkovním bazénem a grilem, terasu i bezplatné... Ubytování Apartment BENCI se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment BENCI má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment BENCI momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Na Samotách

9,6

Penzion Na Samotách

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Samotách. Penzion Na Samotách se nachází v Jindřichově Hradci, 2,8 km od zámku Jindřichův Hradec. Nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci a výhled na jezero. Ubytování Penzion Na Samotách se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Samotách má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Na Samotách momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartman U Hippolyta

9,6

Apartman U Hippolyta

Ubytování (Apartmán) Apartman U Hippolyta. Apartman U Hippolyta se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman U Hippolyta se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman U Hippolyta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman U Hippolyta momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion Keramika

9,6

Penzion Keramika

Ubytování (Penzion) Penzion Keramika. Penzion Keramika se nachází v malé vesnici Děbolín, 3 km od Jindřichova Hradce a jeho historického zámku. Ubytování Penzion Keramika se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Keramika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Keramika momentálně evidujeme 59 recenzí.

Penzion U Tomáše

9,5

Penzion U Tomáše

Ubytování (Apartmán) Penzion U Tomáše. Tento apartmán se nachází v Jindřichově Hradci, 200 metrů od stejnojmenného zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion U Tomáše se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Tomáše má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion U Tomáše momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion U Papoušků

9,5

Penzion U Papoušků

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Papoušků. Penzion U Papoušků se nachází v Jindřichově Hradci v České republice. Penzion je vzdálen 400 metrů od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Penzion U Papoušků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Papoušků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Penzion U Papoušků momentálně evidujeme 215 recenzí.

Studio

9,5

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Apartmán Studio sídlí v budově z roku 1999 v Jindřichově Hradci, jen 1,5 km od místního zámku, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, nepřetržitě... Ubytování Studio se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Studio momentálně evidujeme 97 recenzí.

Pension U Starýho Dubu

9,5

Pension U Starýho Dubu

Ubytování (Penzion) Pension U Starýho Dubu. Penzion U Starýho Dubu se nachází v idylickém prostředí na okraji obce Rodvínov, 4 km od působivého historického města Jindřichův Hradec. Ubytování Pension U Starýho Dubu se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Starýho Dubu má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension U Starýho Dubu momentálně evidujeme 9 recenzí.

Wellness Penzion Palice

9,5

Wellness Penzion Palice

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Palice. Wellness Penzion Palice se nachází v Jindřichově Hradci, 1,1 km od zámku, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, sdílený lounge a bar. Ubytování Wellness Penzion Palice se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzion Palice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Wellness Penzion Palice momentálně evidujeme 407 recenzí.

Penzion Kapitan

9,5

Penzion Kapitan

Ubytování (Penzion) Penzion Kapitan. Penzion Kapitán stojí pouhý 1 km z centra Jindřichova Hradce. Jedná se o malý penzion se zahradou a úschovnou jízdních kol. Ubytování Penzion Kapitan se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kapitan má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kapitan momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion-apartmán Souček

9,5

Penzion-apartmán Souček

Ubytování (Penzion) Penzion-apartmán Souček. Penzion-apartmán Souček se nachází 700 metrů od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí sdílený lounge, úschovnu zavazadel, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion-apartmán Souček se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kasper Cyklopenzion

9,5

Penzion Kasper Cyklopenzion

Ubytování (Penzion) Penzion Kasper Cyklopenzion. Tento penzion je vzdálený pouhých 50 metrů od zámku v Jindřichově Hradci a nabízí café bar s krásnou terasou ve dvoře a pokoje s vlastní koupelnou,... Ubytování Penzion Kasper Cyklopenzion se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kasper Cyklopenzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kasper Cyklopenzion momentálně evidujeme 467 recenzí.

Penzion Mika

9,4

Penzion Mika

Ubytování (Penzion) Penzion Mika. Penzion Mika se nachází v Jindřichově Hradci, 1,4 km od zámku Jindřichův Hradec. Nabízí zahradu a apartmány s Wi-Fi zdarma, kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Mika se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mika má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Mika momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytování Otín

9,4

Ubytování Otín

Ubytování (Apartmány) Ubytování Otín. Ubytování Otín se nachází 3,7 km od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí restauraci, zahradu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Otín se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán U Kláštera

9,4

Apartmán U Kláštera

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kláštera. Apartmán U Kláštera se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku v Jindřichově Hradci, a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán U Kláštera se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Kláštera má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán U Kláštera momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Černej pták

9,3

Penzion Černej pták

Ubytování (Penzion) Penzion Černej pták. Penzion Černej pták se nachází v Jindřichově Hradci, nedaleko zámku Jindřichův Hradec, a nabízí restauraci s nabídkou mezinárodní kuchyně. Ubytování Penzion Černej pták se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Černej pták má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Černej pták momentálně evidujeme 227 recenzí.

Florian Palace

9,3

Florian Palace

Ubytování (Hotel) Florian Palace. Florian Palace se nachází v Jindřichově Hradci, 5 minut pěšky od zámku Jindřichův Hradec. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí úschovu zavazadel. Ubytování Florian Palace se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Florian Palace má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Florian Palace momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartments 163/I

9,3

Apartments 163/I

Ubytování (Apartmán) Apartments 163/I. Apartmány 163/I se nacházejí v Jindřichově Hradci, 200 metrů od zámku. Nabízejí nekuřácké ubytování a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartments 163/I se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments 163/I má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments 163/I momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion U Lucerny

9,2

Penzion U Lucerny

Ubytování (Penzion) Penzion U Lucerny. Tento penzion se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV a restauraci, která se specializuje na... Ubytování Penzion U Lucerny se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Lucerny má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Lucerny momentálně evidujeme 197 recenzí.

Penzion u muzea

9,2

Penzion u muzea

Ubytování (Penzion) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Jindřichově Hradci, 200 metrů od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u muzea má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u muzea momentálně evidujeme 8 recenzí.

Na Útesu

9

Na Útesu

Ubytování (Apartmán) Na Útesu. Na Útesu nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 1,2 km od místního zámku a 10 minut chůze od... Ubytování Na Útesu se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Útesu má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Na Útesu momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Pod Zamkem

9

Penzion Pod Zamkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zamkem. Penzion Pod zámkem se nachází na břehu řeky Nežárky v Jindřichově Hradci, naproti zámku a 130 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Penzion Pod Zamkem se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Zamkem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod Zamkem momentálně evidujeme 344 recenzí.

Dům Avalon

8,9

Dům Avalon

Ubytování (Penzion) Dům Avalon. Tento penzion z 15. století stojí pouhých 500 metrů od zámku Jindřichův Hradec, přímo u rybníku Vajgar. Ubytování Dům Avalon se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům Avalon má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Dům Avalon momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Dobré Časy

8,9

Penzion Dobré Časy

Ubytování (Penzion) Penzion Dobré Časy. Penzion Dobré Časy se nachází v budově bývalého vodního mlýna z 15. Ubytování Penzion Dobré Časy se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dobré Časy má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Dobré Časy momentálně evidujeme 189 recenzí.

Penzion Na 15. Poledníku

8,8

Penzion Na 15. Poledníku

Ubytování (Penzion) Penzion Na 15. Poledníku. Penzion Na 15. Poledníku se nachází v centru Jindřichova Hradce a nabízí výhled na kostel Nanebevzetí Panny Marie. Ubytování Penzion Na 15. Poledníku se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na 15. Poledníku má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na 15. Poledníku momentálně evidujeme 207 recenzí.

Hotel Bílá Paní

8,7

Hotel Bílá Paní

Ubytování (Hotel) Hotel Bílá Paní. Hotel Bílá Paní se nachází v Jindřichově Hradci, 50 metrů od tamního zámku i náměstí, a nabízí restauraci s letní terasou a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Bílá Paní se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bílá Paní má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bílá Paní momentálně evidujeme 520 recenzí.

Penzion-statek U pejska a kočičky

8,7

Penzion-statek U pejska a kočičky

Ubytování (Penzion) Penzion-statek U pejska a kočičky. Penzion-statek U pejska a kočičky leží na klidném místě uprostřed přírody, 6 km od zámku Jindřichův Hradec, a na hosty zde čeká pizzerie, dětské hřiště,... Ubytování Penzion-statek U pejska a kočičky se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion-statek U pejska a kočičky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion-statek U pejska a kočičky momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Měšťan

8,7

Penzion Měšťan

Ubytování (Penzion) Penzion Měšťan. Penzion Měšťan se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 1,4 km od místního zámku. Nabízí bar a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Penzion Měšťan se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Měšťan má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Měšťan momentálně evidujeme 98 recenzí.

Penzion Iga

8,6

Penzion Iga

Ubytování (Penzion) Penzion Iga. Penzion Iga se nachází v centru města Jindřichův Hradec, pouhých 50 metrů od jezera Vajgar. Wi-Fi je všem hostům dostupné zdarma. Ubytování Penzion Iga se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Iga má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Iga momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Panama

8,5

Penzion Panama

Ubytování (Penzion) Penzion Panama. Penzion Panama nabízí ubytování na klidném místě poblíž rybníka Vajgar, 10 minut pěšky od centra Jindřichova Hradce. Ubytování Penzion Panama se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panama má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Panama momentálně evidujeme 53 recenzí.

Penzion Eva

8,4

Penzion Eva

Ubytování (Penzion) Penzion Eva. Malý Penzion Eva se nachází pouhých 800 metrů od autobusového a vlakového nádraží Jindřichova Hradce. Pokoje mají vlastní koupelnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Eva se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Many Peny

8,1

Penzion Many Peny

Ubytování (Penzion) Penzion Many Peny. Penzion Many Peny se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraj a má gril a terasu. Ubytování Penzion Many Peny se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Many Peny má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Many Peny momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Concertino Zlatá Husa

8,1

Hotel Concertino Zlatá Husa

Ubytování (Hotel) Hotel Concertino Zlatá Husa. Rodinný hotel Concertino v srdci Jindřichova Hradce nabízí prvotřídní českou i mezinárodní kuchyni, bezplatné Wi-Fi a pokoje s vlastní koupelnou a televizí... Ubytování Hotel Concertino Zlatá Husa se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Concertino Zlatá Husa má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Concertino Zlatá Husa momentálně evidujeme 220 recenzí.

Svecova kolej

8,1

Svecova kolej

Ubytování (Penzion) Svecova kolej. Penzion Švecova kolej se nachází v Jindřichově Hradci, 1,6 km od zámku. Ubytování Svecova kolej se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Svecova kolej má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Svecova kolej momentálně evidujeme 252 recenzí.

Vila Rudi

8

Vila Rudi

Ubytování (Privát) Vila Rudi. Vila Rudi se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 4,3 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Vila Rudi se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pankejk (bývalý Gentleman)

8

Penzion Pankejk (bývalý Gentleman)

Ubytování (Penzion) Penzion Pankejk (bývalý Gentleman). Penzion Pankejk se nachází v centru Jindřichova Hradce, 30 minut jízdy od zámků Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou. Ubytování Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel Vajgar

7,8

Hotel Vajgar

Ubytování (Hotel) Hotel Vajgar. Hotel Vajgar se nachází v centru Jindřichova Hradce, pouhých 50 metrů od jezera Vajgar a 400 metrů od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Hotel Vajgar se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vajgar má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Vajgar momentálně evidujeme 276 recenzí.

Grand hotel Černý Orel

7,1

Grand hotel Černý Orel

Ubytování (Hotel) Grand hotel Černý Orel. Grand Hotel Černý Orel se nachází v budově ze 17. století v centru Jindřichova Hradce. Nabízí pokoje s TV a koupelnou se sprchou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Grand hotel Černý Orel se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand hotel Černý Orel má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Grand hotel Černý Orel momentálně evidujeme 508 recenzí.

Penzion Iga

7

Penzion Iga

Ubytování (Penzion) Penzion Iga. Penzion Iga se nachází v Jindřichově Hradci, 400 metrů od zámku Jindřichův Hradec, a nabízí zahradu. Ubytování Penzion Iga se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Tkadlen

6,5

Penzion U Tkadlen

Ubytování (Penzion) Penzion U Tkadlen. Tento penzion se nachází na břehu Nežárky přímo pod zámkem Jindřichův Hradec. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě můžete parkovat zdarma. Ubytování Penzion U Tkadlen se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Tkadlen má celkové hodnocení 6,5. Pro Penzion Penzion U Tkadlen momentálně evidujeme 67 recenzí.

Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818

Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818. Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818 in Jindrichuv Hradec features accommodation with free WiFi, 4.3 km from Chateau Jindřichův Hradec. Ubytování Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Jindrichuv Hradec 36818 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování u Dvořáků

Ubytování u Dvořáků

Ubytování (Apartmány) Ubytování u Dvořáků. Ubytování u Dvořáků se nachází v Jindřichově Hradci a nabízí ubytování se zahradou. K dispozici je kuchyň a Wi-Fi zdarma. Nechybí ani terasa. Ubytování Ubytování u Dvořáků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)