Hledat

Ubytování

Múzeum Červený Kláštor Penzion

Pod lipami 20, 059 06 Červený Kláštor, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Múzeum Červený Kláštor. Múzeum Červený Kláštor se nachází v Červeném Kláštoru a nabízí bar, zahradu, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Múzeum Červený Kláštor se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).

Popis ubytování Múzeum Červený Kláštor

Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Muzeum Červený Kláštor poskytuje ubytování s posezením. Penzion má rodinné pokoje. Součástí pokojů je rychlovarná konvice a v některých případech také kuchyňský kout s varnou deskou. Penzion stojí 36 km od města Zakopane a 39 km od města Krynica Zdrój. V Červeném Kláštoru a okolí se můžete věnovat pěší turistice. Múzeum Červený Kláštor se nachází v Červeném Kláštoru a nabízí bar, zahradu, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Červený Kláštor

Penzión Tulip

9,5

Penzión Tulip

Ubytování (Penzion) Penzión Tulip. Penzión Tulip se nachází ve městě Červený Kláštor a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, zahradu s grilem, terasu, dětské hřiště, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Penzión Tulip se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Penzión Tulip má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Tulip momentálně evidujeme 264 recenzí.

Penzión pod Troma Korunami

9,4

Penzión pod Troma Korunami

Ubytování (Penzion) Penzión pod Troma Korunami. Penzión pod Troma Korunami je obklopený přírodou Pieninského národního parku. Stojí u řeky Dunajec, přímo v centru obce Červený Kláštor. Ubytování Penzión pod Troma Korunami se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Penzión pod Troma Korunami má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión pod Troma Korunami momentálně evidujeme 66 recenzí.

Ubytovanie DITA

9,3

Ubytovanie DITA

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie DITA. Ubytování DITA se nachází v obci Červený Kláštor, 25 km od polských lázní Szczawnica, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie DITA se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Ubytovanie DITA má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Ubytovanie DITA momentálně evidujeme 33 recenzí.

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

8,9

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Ubytování (Rezort) Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka se nachází v čisté přírodě v regionu Zamagurie Pieninského národního parku a nabízí 18 dřevěných chat. Ubytování Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).

Ubytovanie u Jozefa

8,8

Ubytovanie u Jozefa

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie u Jozefa. Venkovský dům Ubytovanie u Jozefa se nachází v obci Červený Kláštor a nabízí terasu nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, gril a... Ubytování Ubytovanie u Jozefa se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Ubytovanie u Jozefa má celkové hodnocení 8,8. Pro Venkovský dům Ubytovanie u Jozefa momentálně evidujeme 57 recenzí.

Ubytovanie Sokolica

8,8

Ubytovanie Sokolica

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Sokolica. Ubytování Sokolica se nachází v Červeném Kláštoru, 100 metrů od lázní Smerdžonka a nabízí terasu, recepci s nepřetržitým provozem, dětské hřiště, bezplatné... Ubytování Ubytovanie Sokolica se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Ubytovanie Sokolica má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytovanie Sokolica momentálně evidujeme 25 recenzí.

Zamagurský Dom

8,7

Zamagurský Dom

Ubytování (Penzion) Zamagurský Dom. Zamagurský Dom je penzion situovaný v Lechnici, jen 600 metrů od řeky Dunajec. Ubytování Zamagurský Dom se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Zamagurský Dom má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zamagurský Dom momentálně evidujeme 253 recenzí.

Penzión Pltník

8,5

Penzión Pltník

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzión Pltník. Tento penzion se nachází na břehu Dunajce, který tvoří hranici s Polskem, 1 km od středověkého kláštera Červený Kláštor. Ubytování Penzión Pltník se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).

Rekreačný domček Oravec

7,9

Rekreačný domček Oravec

Ubytování (Penzion) Rekreačný domček Oravec. Set in Červený Kláštor, Rekreačný domček Oravec features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Rekreačný domček Oravec se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Rekreačný domček Oravec má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Rekreačný domček Oravec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovanie Anna

7,9

Ubytovanie Anna

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Anna. Ubytovanie Anna se nachází v obci Červený Kláštor a nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Ubytovanie Anna se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).

Chalúpky v Pieninách

Chalúpky v Pieninách

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpky v Pieninách. Featuring a garden, a bar, and a terrace, Chalúpky v Pieninách offers accommodation in Červený Kláštor with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalúpky v Pieninách se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Pro Prázdninový dům Chalúpky v Pieninách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión u Petrika

Penzión u Petrika

Ubytování (Penzion) Penzión u Petrika. Situated in Červený Kláštor, Penzión u Petrika features accommodation with private balconies. Ubytování Penzión u Petrika se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).

Chyža Pltníkov- Apartmány

Chyža Pltníkov- Apartmány

Ubytování (Apartmán) Chyža Pltníkov- Apartmány. Chyža Pltníkov- Apartmány is set in Červený Kláštor and offers a bar. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Chyža Pltníkov- Apartmány se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko).