Hledat

Ubytování

Ubytování město Červený Kláštor

Ve městě Červený Kláštor (Slovensko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Červený Kláštor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Červený Kláštor

Drevenica pod Troma Korunami

9,7

Drevenica pod Troma Korunami

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica pod Troma Korunami. Drevenica pod Troma Korunami se nachází na okraji obce Červený Kláštor, 1,5 km od středověkého kláštera Červený Kláštor. Ubytování Drevenica pod Troma Korunami se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Drevenica pod Troma Korunami má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Drevenica pod Troma Korunami momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Tulip

9,5

Penzión Tulip

Ubytování (Penzion) Penzión Tulip. Penzión Tulip se nachází ve městě Červený Kláštor a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, zahradu s grilem, terasu, dětské hřiště, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Penzión Tulip se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tulip má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Tulip momentálně evidujeme 264 recenzí.

Penzión pod Troma Korunami

9,4

Penzión pod Troma Korunami

Ubytování (Penzion) Penzión pod Troma Korunami. Penzión pod Troma Korunami je obklopený přírodou Pieninského národního parku. Stojí u řeky Dunajec, přímo v centru obce Červený Kláštor. Ubytování Penzión pod Troma Korunami se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión pod Troma Korunami má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión pod Troma Korunami momentálně evidujeme 66 recenzí.

Ubytovanie DITA

9,3

Ubytovanie DITA

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie DITA. Ubytování DITA se nachází v obci Červený Kláštor, 25 km od polských lázní Szczawnica, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie DITA se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie DITA má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Ubytovanie DITA momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmany pod Troma Korunami

9,2

Apartmany pod Troma Korunami

Ubytování (Privát) Apartmany pod Troma Korunami. Apartmany pod Troma Korunami se nachází uprostřed přírody Pieninského národního parku u řeky Dunajec. Ubytování Apartmany pod Troma Korunami se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Apartmany pod Troma Korunami má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Apartmany pod Troma Korunami momentálně evidujeme 39 recenzí.

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

8,9

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Ubytování (Rezort) Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka se nachází v čisté přírodě v regionu Zamagurie Pieninského národního parku a nabízí 18 dřevěných chat. Ubytování Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie u Jozefa

8,8

Ubytovanie u Jozefa

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie u Jozefa. Venkovský dům Ubytovanie u Jozefa se nachází v obci Červený Kláštor a nabízí terasu nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, gril a... Ubytování Ubytovanie u Jozefa se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Jozefa má celkové hodnocení 8,8. Pro Venkovský dům Ubytovanie u Jozefa momentálně evidujeme 57 recenzí.

Ubytovanie Sokolica

8,8

Ubytovanie Sokolica

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Sokolica. Ubytování Sokolica se nachází v Červeném Kláštoru, 100 metrů od lázní Smerdžonka a nabízí terasu, recepci s nepřetržitým provozem, dětské hřiště, bezplatné... Ubytování Ubytovanie Sokolica se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Sokolica má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytovanie Sokolica momentálně evidujeme 25 recenzí.

Zamagurský Dom

8,7

Zamagurský Dom

Ubytování (Penzion) Zamagurský Dom. Zamagurský Dom je penzion situovaný v Lechnici, jen 600 metrů od řeky Dunajec. Ubytování Zamagurský Dom se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zamagurský Dom má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zamagurský Dom momentálně evidujeme 253 recenzí.

Penzión Pltník

8,5

Penzión Pltník

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzión Pltník. Tento penzion se nachází na břehu Dunajce, který tvoří hranici s Polskem, 1 km od středověkého kláštera Červený Kláštor. Ubytování Penzión Pltník se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreačný domček Oravec

7,9

Rekreačný domček Oravec

Ubytování (Penzion) Rekreačný domček Oravec. Set in Červený Kláštor, Rekreačný domček Oravec features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Rekreačný domček Oravec se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný domček Oravec má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Rekreačný domček Oravec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovanie Anna

7,9

Ubytovanie Anna

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Anna. Ubytovanie Anna se nachází v obci Červený Kláštor a nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Ubytovanie Anna se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kúpele Červený Kláštor

7,7

Kúpele Červený Kláštor

Ubytování (Hotel) Kúpele Červený Kláštor. Hotel Kúpele Červený Kláštor se nachází 1 km od historického kláštera a je součástí wellness rezortu Smerdžonka, který nabízí širokou škálu terapeutických... Ubytování Kúpele Červený Kláštor se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Ubytování Kúpele Červený Kláštor má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Kúpele Červený Kláštor momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa pod Troma Korunami

Chalupa pod Troma Korunami

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa pod Troma Korunami. Surrounded by the nature of Pieninský National Park and set by the river of Dunajec, Chalupa pod Troma Korunami offers a self-catered accommodation set... Ubytování Chalupa pod Troma Korunami se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). Pro Venkovský dům Chalupa pod Troma Korunami nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalúpky v Pieninách

Chalúpky v Pieninách

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpky v Pieninách. Featuring a garden, a bar, and a terrace, Chalúpky v Pieninách offers accommodation in Červený Kláštor with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalúpky v Pieninách se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalúpky v Pieninách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chyža Pltníkov- Apartmány

Chyža Pltníkov- Apartmány

Ubytování (Apartmán) Chyža Pltníkov- Apartmány. Chyža Pltníkov- Apartmány is set in Červený Kláštor and offers a bar. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Chyža Pltníkov- Apartmány se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión u Petrika

Penzión u Petrika

Ubytování (Penzion) Penzión u Petrika. Situated in Červený Kláštor, Penzión u Petrika features accommodation with private balconies. Ubytování Penzión u Petrika se nachází ve městě Červený Kláštor (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Červený Kláštor

Město Červený Kláštor se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Červený Kláštor.