Hledat

Ubytování

Mlyn Danemark Hotel

Po Mlýnech 82, Kutná Hora, 284 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Mlyn Danemark. Mlýn Danemark nabízí ubytování výhradně pro dospělé v Kutné Hoře, 2 km od kostela sv. Barbory. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mlyn Danemark se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mlyn Danemark má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Mlyn Danemark momentálně evidujeme 64 recenzí.

Popis ubytování Mlyn Danemark

Hosté se mohou také těšit na spaní v ložním prádle Yves Delorme. Všechny mají vlastní koupelnu s bio toaletními potřebami Susanne Kaufmann. K dispozici jsou pantofle, bezplatné toaletní potřeby a fén. Mlýn Danemark nabízí ubytování výhradně pro dospělé v Kutné Hoře, 2 km od kostela sv. V restauraci se podávají domácí jídla připravená z místních sezonních produktů. Na letiště Václava Havla Praha je to 73 km. Kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele je vzdálený 2,9 km. Většina pokojů se nachází ve mlýně a jeden v samostatném zahradním domku. Recepce je otevřena nepřetržitě. Barbory. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Za slunečných dnů mohou hosté využívat venkovní bazén, nebo nedaleké přírodní jezero.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Restaurace

Vybavení ubytování Mlyn Danemark

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Knihovna
 • Víno/šampaňské
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Denní úklid
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Recepce 24 hodin denně
 • Pouze pro dospělé

Jiná ubytování ve městě Kutná Hora

Starý farhof

9,8

Starý farhof

Ubytování (Apartmán) Starý farhof. Starý farhof se nachází v Kutné Hoře, jen 1,1 km od chrámu sv. Barbory a 500 metrů od historického centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Starý farhof se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magdalena

9,8

Villa Magdalena

Ubytování (Apartmán) Villa Magdalena. Villa Magdalena se nachází v Kutné Hoře, 1,8 km od kostela sv. Barbory, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Magdalena má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Villa Magdalena momentálně evidujeme 154 recenzí.

Apartmány Dačický 1

9,8

Apartmány Dačický 1

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dačický 1. Apartmány Dačický 1 se nachází v Kutné Hoře a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Kostel sv. Barbory je vzdálený 400 metrů. Ubytování Apartmány Dačický 1 se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ortenova 74

9,7

Apartment Ortenova 74

Ubytování (Apartmán) Apartment Ortenova 74. Apartmán Ortenova 74 se nachází v Kutné Hoře, 600 metrů od kostnice v Sedleci, 1,2 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartment Ortenova 74 se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Ortenova 74 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Ortenova 74 momentálně evidujeme 145 recenzí.

Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory

9,7

Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory

Ubytování (Apartmán) Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory. Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od kostela sv. Barbory a 1,6 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Havlíček Penzion

9,6

Café Havlíček Penzion

Ubytování (Penzion) Café Havlíček Penzion. Penzion Café Havlíček se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí zahradu. Ubytování Café Havlíček Penzion se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Café Havlíček Penzion má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Café Havlíček Penzion momentálně evidujeme 593 recenzí.

Crystal Studio

9,6

Crystal Studio

Ubytování (Apartmán) Crystal Studio. Crystal Studio se nachází v Kutné Hoře, 200 metrů od kostela sv. Barbory a 2,7 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Crystal Studio se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tylova Apartments

9,6

Tylova Apartments

Ubytování (Apartmán) Tylova Apartments. Tento apartmán nabízí ubytování v Kutné Hoře, 300 metrů od Kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Tylova Apartments se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tylova Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Tylova Apartments momentálně evidujeme 78 recenzí.

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

9,5

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral. Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral se nachází 200 metrů od kostela sv. Barbory a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral momentálně evidujeme 144 recenzí.

Byt s krásným výhledem

9,5

Byt s krásným výhledem

Ubytování (Apartmán) Byt s krásným výhledem. Byt s krásným výhledem se nachází v Kutné Hoře, 1,6 km od kostela sv. Barbory, 1,7 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Byt s krásným výhledem se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt s krásným výhledem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Byt s krásným výhledem momentálně evidujeme 5 recenzí.

House of Roses

9,5

House of Roses

Ubytování (Privát) House of Roses. House of Roses se nachází v Kutné Hoře, nedaleko historického centra města s chrámem sv. Barbory. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování House of Roses se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování House of Roses má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát House of Roses momentálně evidujeme 257 recenzí.

Domácí ubytování Kaňk

9,5

Domácí ubytování Kaňk

Ubytování (Venkovský dům) Domácí ubytování Kaňk. Venkovský dům Domácí ubytování Kaňk se nachází v Kutné Hoře, 2,5 km od kostnice v Sedlci a 2,9 km od katedrály Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Domácí ubytování Kaňk se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domácí ubytování Kaňk má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Domácí ubytování Kaňk momentálně evidujeme 53 recenzí.

Penzion U Brány

9,4

Penzion U Brány

Ubytování (Apartmán) Penzion U Brány. Penzion U Brány se nachází v Kutné Hoře, 1 km od chrámu svaté Barbory a 2,1 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. Ubytování Penzion U Brány se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Brány má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion U Brány momentálně evidujeme 177 recenzí.

Penzion Kutna

9,4

Penzion Kutna

Ubytování (Penzion) Penzion Kutna. Penzion Kutná se nachází v klidné části středověkého města Kutná Hora, 5 minut chůze od centra zapsaného na seznamu UNESCO i kostela svaté Barbory. Ubytování Penzion Kutna se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kutna má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kutna momentálně evidujeme 162 recenzí.

Chata Vrchlice Kutna Hora

9,3

Chata Vrchlice Kutna Hora

Ubytování (Chata) Chata Vrchlice Kutna Hora. Chata Vrchlice Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře, 1,5 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí terasu, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chata Vrchlice Kutna Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Vrchlice Kutna Hora má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Vrchlice Kutna Hora momentálně evidujeme 35 recenzí.

Palace Kutná Hora

9,3

Palace Kutná Hora

Ubytování (Hotel) Palace Kutná Hora. Palace Kutná Hora nabízí ubytování v historickém centru Kutné Hory, která je od roku 1995 na seznamu UNESCO. Ke chrámu sv. Ubytování Palace Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Palace Kutná Hora má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Palace Kutná Hora momentálně evidujeme 77 recenzí.

Kutná Hora Apartment

9,3

Kutná Hora Apartment

Ubytování (Apartmán) Kutná Hora Apartment. Apartmán Kutná Hora je apartmán s plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Kutné Hoře, necelý 1 km od chrámu svaté Barbory, 2,1 km od kostela... Ubytování Kutná Hora Apartment se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kutná Hora Apartment má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Kutná Hora Apartment momentálně evidujeme 94 recenzí.

Libušina Villa

9,2

Libušina Villa

Ubytování (Penzion) Libušina Villa. Penzion Libušina Vila se nachází v Kutné Hoře, 1,2 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí zahradu i terasu. Ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Libušina Villa se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Libušina Villa má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Libušina Villa momentálně evidujeme 310 recenzí.

Statek Malín 42

9,2

Statek Malín 42

Ubytování (Apartmán) Statek Malín 42. Statek Malín 42 s terasou se nachází v Kutné Hoře, 1,4 km od kostnice Sedlec i od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 4 km od chrámu sv. Ubytování Statek Malín 42 se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palace Kutná Hora

9,2

Palace Kutná Hora

Ubytování (Aparthotel) Palace Kutná Hora. Palace Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře, jen kousek od kostela sv. Barbory. Nabízí výhled na město a společný lounge. Ubytování Palace Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SOVA Bike Point Apartment

9,1

SOVA Bike Point Apartment

Ubytování (Privát) SOVA Bike Point Apartment. SOVA Bike Point Apartment se nachází v Kutné Hoře. Sídlí v budově z roku 2016, 1,3 km od chrámu sv. Ubytování SOVA Bike Point Apartment se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SOVA Bike Point Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát SOVA Bike Point Apartment momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion Art kutna Hora

9,1

Penzion Art kutna Hora

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Art kutna Hora. Penzion Art Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Podává se kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Art kutna Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Art kutna Hora má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Penzion Art kutna Hora momentálně evidujeme 10 recenzí.

Silver Apartments

9,1

Silver Apartments

Ubytování (Apartmán) Silver Apartments. Dobře vybavené ubytování Silver Apartments se nachází v Kutné Hoře, 1,4 km od chrámu svaté Barbory a 2,3 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého... Ubytování Silver Apartments se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Silver Apartments má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Silver Apartments momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmány Dačický 2

9,1

Apartmány Dačický 2

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dačický 2. Apartmány Dačický 2 se nachází v Kutné Hoře, 400 metrů od kostela sv. Barbory a 2,2 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmány Dačický 2 se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bed&Breakfast

9,1

Pension Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Bed&Breakfast. Pension Bed & Breakfast je jen 2 minuty chůze od centra Kutné Hory a 500 metrů od chrámu svaté Barbory. Ubytování Pension Bed&Breakfast se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Bed&Breakfast má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Pension Bed&Breakfast momentálně evidujeme 862 recenzí.

Havířská bouda

9

Havířská bouda

Ubytování (Penzion) Havířská bouda. Penzion Havířská bouda stojí na úžasném místě uprostřed stromů okolního lesa. Patří k němu také rozhledna Havířská bouda. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Havířská bouda se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Havířská bouda má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Havířská bouda momentálně evidujeme 169 recenzí.

Hotel U Kata

9

Hotel U Kata

Ubytování (Hotel) Hotel U Kata. Tento hotel se nachází pouhých 200 metrů od hlavní železniční stanice a historického centra Kutné Hory, které figuruje na seznamu světového dědictví... Ubytování Hotel U Kata se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kata má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Kata momentálně evidujeme 1080 recenzí.

Penzion Apartments Benešova 6

9

Penzion Apartments Benešova 6

Ubytování (Penzion) Penzion Apartments Benešova 6. Tříhvězdičkový Penzion Apartments Benešova 6 se nachází v Kutné Hoře, 300 metrů od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Penzion Apartments Benešova 6 se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Apartments Benešova 6 má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Apartments Benešova 6 momentálně evidujeme 768 recenzí.

Penzion a Restaurant Barbora

8,9

Penzion a Restaurant Barbora

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurant Barbora. Penzion Barbora se nachází v centru Kutné Hory a nabízí pokoje s koupelnou, bezplatným Wi-Fi, balkonem a přímým výhledem na historický chrám svaté Barbory. Ubytování Penzion a Restaurant Barbora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurant Barbora má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion a Restaurant Barbora momentálně evidujeme 132 recenzí.

MuzeumLega

8,9

MuzeumLega

Ubytování (Hotel) MuzeumLega. Tříhvězdičkový hotel MuzeumLega se nachází v Kutné Hoře a nabízí zahradu, sdílenou kuchyni a pokojovou službu. Ubytování MuzeumLega se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování MuzeumLega má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel MuzeumLega momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel U Vlasskeho Dvora

8,7

Hotel U Vlasskeho Dvora

Ubytování (Hotel) Hotel U Vlasskeho Dvora. Hotel U Vlašského Dvora v historickém centru Kutné Hory, která je na seznamu UNESCO, nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a... Ubytování Hotel U Vlasskeho Dvora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Vlasskeho Dvora má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Vlasskeho Dvora momentálně evidujeme 146 recenzí.

Hotel Garni Na Havlíčku

8,7

Hotel Garni Na Havlíčku

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Garni Na Havlíčku. Garni Na Havlíčku se nachází v historickém centru Kutné Hory, jen 2 km od kostnice v Sedlci, která je chráněná organizací UNESCO. Ubytování Hotel Garni Na Havlíčku se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Garni Na Havlíčku má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Hotel Garni Na Havlíčku momentálně evidujeme 265 recenzí.

Penzion U Babky bylinkářky

8,7

Penzion U Babky bylinkářky

Ubytování (Penzion) Penzion U Babky bylinkářky. Penzion U Babky bylinkářky se nachází v Kutné Hoře, 800 metrů od Chrámu svaté Barbary, a nabízí turistické informace, nekuřácké pokoje, společný lounge a... Ubytování Penzion U Babky bylinkářky se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel U Zvonu

8,6

Hotel U Zvonu

Ubytování (Hotel) Hotel U Zvonu. Hotel U Zvonu stojí v historickém centru Kutné Hory, 5 minut pěšky od hlavního náměstí, a má restauraci, která podává českou a mezinárodní kuchyni. Ubytování Hotel U Zvonu se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Zvonu má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel U Zvonu momentálně evidujeme 384 recenzí.

Libušina Villa

8,5

Libušina Villa

Ubytování (Penzion) Libušina Villa. Libušina Villa se nachází v Kutné Hoře, 200 metrů od historického centra města, méně než 1 km od kostela sv. Ubytování Libušina Villa se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Kozí plácek

8,5

Café Kozí plácek

Ubytování (Apartmán) Café Kozí plácek. Ubytování Café Kozí plácek se nachází v Kutné Hoře, 400 metrů od chrámu svaté Barbory a 2,1 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. Ubytování Café Kozí plácek se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kreta

8,4

Hotel Kreta

Ubytování (Hotel) Hotel Kreta. Rodinný Hotel Kréta s pěkným výhledem na park a na městské památky se nachází v klidné části Kutné Hory, 7 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Kreta se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kreta má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Kreta momentálně evidujeme 621 recenzí.

Kutná Hora - Dům s věží

8,4

Kutná Hora - Dům s věží

Ubytování (Apartmán) Kutná Hora - Dům s věží. Kutná Hora - Dům s věží se nachází v Kutné Hoře, jen 2,4 km od kostnice v Sedlci a 400 metrů od historického centra města. Ubytování Kutná Hora - Dům s věží se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Opat

8,4

Hotel Opat

Ubytování (Hotel) Hotel Opat. Hotel Opat sídlí v jednom z nejstarších šlechtických domů v Kutné hoře a hostům nabízí luxusní a klidné ubytování v hezky zařízených pokojích s bezplatným... Ubytování Hotel Opat se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Ortenova 75

8,3

Appartment Ortenova 75

Ubytování (Apartmán) Appartment Ortenova 75. Appartment Ortenova 75 s kuchyní se nachází v Kutné Hoře, 700 metrů od kostnice v Sedlci. Od apartmánu je to 1 km ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Appartment Ortenova 75 se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Appartment Ortenova 75 má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Appartment Ortenova 75 momentálně evidujeme 26 recenzí.

Dům U Bartoloměje

8,3

Dům U Bartoloměje

Ubytování (Apartmán) Dům U Bartoloměje. Apartmán Dům U Bartoloměje se nachází v Kutné Hoře, 1,6 km od chrámu svaté Barbory a 2,5 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. Ubytování Dům U Bartoloměje se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům U Bartoloměje má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Dům U Bartoloměje momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Zlatá Stoupa

8,2

Hotel Zlatá Stoupa

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Stoupa. Hotel Zlatá Stoupa se nachází v centru středověkého města Kutná Hora zapsaného na seznamu UNESCO, 200 metrů od hlavního vlakového nádraží, a nabízí... Ubytování Hotel Zlatá Stoupa se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatá Stoupa má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Zlatá Stoupa momentálně evidujeme 224 recenzí.

Hotel Mědínek Old Town

8,2

Hotel Mědínek Old Town

Ubytování (Hotel) Hotel Mědínek Old Town. Hotel Mědínek se nachází přímo v srdci historického Starého Města v Kutné Hoře, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Hotel Mědínek Old Town se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mědínek Old Town má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Mědínek Old Town momentálně evidujeme 1164 recenzí.

Hotel a Restaurace U Hrnčíře

8,1

Hotel a Restaurace U Hrnčíře

Ubytování (Hotel) Hotel a Restaurace U Hrnčíře. Hotel a Restaurace U Hrnčíře se nachází v Kutné Hoře, 300 metrů od historického centra a 400 metrů od chrámu sv. Ubytování Hotel a Restaurace U Hrnčíře se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel a Restaurace U Hrnčíře má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel a Restaurace U Hrnčíře momentálně evidujeme 147 recenzí.

Autokemp Santa Barbara (U mrtvolky) Kutná Hora

8

Autokemp Santa Barbara (U mrtvolky) Kutná Hora

Ubytování (Kemp) Autokemp Santa Barbara (U mrtvolky) Kutná Hora. Autokemp Santa Barbara (U mrtvolky) Kutná Hora se nachází 2,3 km od kostela sv. Barbory. Ubytování Autokemp Santa Barbara (U mrtvolky) Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Sedlec

7,4

Penzion Sedlec

Ubytování (Penzion) Penzion Sedlec. Penzion Sedlec se nachází v Kutné Hoře ve čtvrti Sedlec, městě zapsaném na seznamu UNESCO. Penzion je vzdálený 3 km od chrámu sv. Ubytování Penzion Sedlec se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sedlec má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Sedlec momentálně evidujeme 374 recenzí.

Elvíra ubytování v soukromém

Elvíra ubytování v soukromém

Ubytování (Apartmány) Elvíra ubytování v soukromém. Elvíra ubytování v soukromém se nachází v Kutné Hoře ve Středočeském kraji, poblíž historického centra a chrámu svaté Barbory. Ubytování Elvíra ubytování v soukromém se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern apartment in Kutna Hora

Modern apartment in Kutna Hora

Ubytování (Apartmán) Modern apartment in Kutna Hora. Modern apartment in Kutna Hora in Kutná Hora features accommodation with free WiFi, less than 1 km from Church of St.Barbara, 1. Ubytování Modern apartment in Kutna Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Ubytování (Hotel) Vila U Varhanáře. Featuring a restaurant, bar, garden and free WiFi, Vila U Varhanáře is located in Kutná Hora, 300 metres from Church of St.Barbara and 2. Ubytování Vila U Varhanáře se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krátkodobý pronájem garsoniéry v centru Kutné Hory

Krátkodobý pronájem garsoniéry v centru Kutné Hory

Ubytování (Apartmán) Krátkodobý pronájem garsoniéry v centru Kutné Hory. Krátkodobý pronájem garsoniéry v centru Kutné Hory se nachází v Kutné Hoře, 1,3 km od kostela sv. Barbory, 2 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Krátkodobý pronájem garsoniéry v centru Kutné Hory se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem

Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem

Ubytování (Apartmán) Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem. Situated in Kutná Hora, just 7 km from Church of the Assumption of Our Lady and Saint John the Baptist, Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem features... Ubytování Studio pro 2 osoby se samostatným vstupem se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)