Hledat

Ubytování

Mauro Apartmány

Razanac XIII, 17, 23248 Ražanac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Mauro. Apartmány Mauro se nachází v letovisku Ražanac. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmány mají kuchyň s lednicí i rychlovarnou konvicí. Ubytování Mauro se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Mauro

Apartmány se nacházejí 24 km od Zadaru a 33 km od Pagu. Apartmány mají kuchyň s lednicí i rychlovarnou konvicí. K apartmánům dále náleží terasa. Apartmány Mauro se nachází v letovisku Ražanac. V okolí se lze věnovat cyklistice. Hostům je k dispozici zázemí pro grilování. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Letiště Zadar je vzdáleno 32 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Gril

Vybavení ubytování Mauro

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Služba praní
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Ražanac

Holiday Home Skulici 6

10

Holiday Home Skulici 6

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Skulici 6. Holiday Home Skulici 6 je prázdninový dům v letovisku Ražanac v okrese Zadar. Nabízí gril a balkon. Ubytování Holiday Home Skulici 6 se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucy

10

Apartments Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartments Lucy. ApartmentsLucy nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na moře, zahradou a terasou v obci Ražanac. Dům stojí u pláže a patří k němu balkon. Ubytování Apartments Lucy se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House

10

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Stone House se nachází ve vesnici Ražanac, 32 km od Viru, a nabízí společný lounge, zahradu, gril, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Stone House se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ražanac

10

Apartments Ražanac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ražanac. Apartmány Ražanac se nacházejí v obci Ražanac a nabízejí kuchyňský kout i zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ražanac se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Prpić

9,9

Apartmani Prpić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Prpić. Featuring sea views, Apartmani Prpić offers accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Razanac Beach. Ubytování Apartmani Prpić se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman ZORKA

9,9

Apartman ZORKA

Ubytování (Apartmán) Apartman ZORKA. Apartman ZORKA is located in Radovin and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartman ZORKA se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antonia

9,9

Apartman Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartman Antonia. Apartman Antonia is set in Rtina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Antonia se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sunset

9,9

Apartman Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartman Sunset. Boasting garden views, Apartman Sunset features accommodation with a patio and a kettle, around 1.6 km from Razanac Beach. Ubytování Apartman Sunset se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roko

9,9

Roko

Ubytování (Apartmán) Roko. Apartmán Roko se nachází v obci Rtina a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a gril. Ubytování Roko se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mely

9,9

Apartments Mely

Ubytování (Apartmány) Apartments Mely. Apartmány Mely se nachází v obci Ražanac, 32 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mely se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Perkovic

9,9

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartmány Perković se nacházejí v obci Ražanac, 20 km od Zadaru, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Carnizza

9,8

Apartmani Carnizza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Carnizza. Located in Ražanac in the Zadar County region, Apartmani Carnizza provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Carnizza se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman vuleta

9,8

apartman vuleta

Ubytování (Apartmán) apartman vuleta. Apartman vuleta is located in Ražanac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování apartman vuleta se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jasna

9,8

Apartments Jasna

Ubytování (Apartmán) Apartments Jasna. Located in Ražanac in the Zadar County region, Apartments Jasna has a terrace and sea views. This self-catered apartment features a garden. Ubytování Apartments Jasna se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Wild Wind

9,8

Wild Wind

Ubytování (Apartmány) Wild Wind. Situated in Ražanac, 32 km from Vir, Wild Wind features a garden and free WiFi. Ubytování Wild Wind se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Toth - Rtina Benići

9,7

Apartment Toth - Rtina Benići

Ubytování (Apartmán) Apartment Toth - Rtina Benići. Apartment Toth - Rtina Benići se nachází v obci Rtina v Zadarské župě a nabízí terasu, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Toth - Rtina Benići se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Cernesa

9,7

Apartment Cernesa

Ubytování (Apartmány) Apartment Cernesa. Located in Ražanac, 36 km from Pag, Apartment Cernesa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Cernesa se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kata

9,7

Apartments Kata

Ubytování (Apartmány) Apartments Kata. Apartments Kata se nachází v obci Ražanac, 37 km od Pagu, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Kata se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytování (Apartmány) Apartment Marta. Apartmán Marta se nachází v obci Ražanac, 24 km od Pagu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Vlacor

9,7

Apartment Vlacor

Ubytování (Apartmán) Apartment Vlacor. Featuring a terrace, Apartment Vlacor provides accommodation in Ražanac with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 32 km from Vir. Ubytování Apartment Vlacor se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bona Vera

9,6

Bona Vera

Ubytování (Prázdninový dům) Bona Vera. Bona Vera se nachází v obci Ražanac. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Bona Vera stojí 24 km od Zadaru. Tamní letiště je odtud vzdálené 32 km. Ubytování Bona Vera se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor LAURA

9,6

Kuća za odmor LAURA

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor LAURA. Kuća za odmor LAURA se nachází v letovisku Ražanac a nabízí zahradu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kuća za odmor LAURA se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mara

9,6

Mara

Ubytování (Apartmány) Mara. Located in Ražanac, 32 km from Vir, Mara provides a garden and free WiFi. Ubytování Mara se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Atrium Blue

9,5

Apartments Atrium Blue

Ubytování (Apartmány) Apartments Atrium Blue. Apartments Atrium Blue se nachází v obci Ražanac. Nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Atrium Blue se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

House for rent Paola

9,5

House for rent Paola

Ubytování (Prázdninový dům) House for rent Paola. House for rent Paola is set in Ražanac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování House for rent Paola se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Velebit

9,4

Vila Velebit

Ubytování (Aparthotel) Vila Velebit. Vila Velebit se nachází v Ražanaci, 33 km od Viru, a nabízí bezplatné půjčení kol a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Velebit se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vila 4m

9,4

Apartments Vila 4m

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila 4m. Apartments Vila 4m se nachází v Ražanaci, 22 km od Zadaru a 41 km od Novalji, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Vila 4m se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miocic

9,4

Apartments Miocic

Ubytování (Apartmány) Apartments Miocic. Apartments Miocic nabízí gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Miocic se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House For Holidays Kozul

9,4

House For Holidays Kozul

Ubytování (Prázdninový dům) House For Holidays Kozul. House For Holidays Kozul se nachází v Ražanaci, 21 km od Zadaru a 48 km od Novalji, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování House For Holidays Kozul se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Village Idilla - Family paradise

9,4

Village Idilla - Family paradise

Ubytování (Apartmán) Village Idilla - Family paradise. Village Idilla - Family paradise se nachází v obci Ražanac, 29 km od města Vir. Ubytování Village Idilla - Family paradise se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Oaza

9,4

Oaza

Ubytování (Apartmány) Oaza. Oaza se nachází v letovisku Ražanac, 32 km od Viru, a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oaza se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ražanac Nikola

9,4

Apartment Ražanac Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartment Ražanac Nikola. Situated in Ražanac in the Zadar County region, Apartment Ražanac Nikola features a patio and garden views. Ubytování Apartment Ražanac Nikola se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marko Dominik

9,3

Apartments Marko Dominik

Ubytování (Apartmány) Apartments Marko Dominik. Apartments Marko Dominik se nachází v obci Ražanac, 34 km od Viru. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marko Dominik se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sanela

9,3

Sanela

Ubytování (Apartmán) Sanela. Sanela se nachází v obci Ražanac. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Sanela se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odmoree Camp & Hostel

9,2

Odmoree Camp & Hostel

Ubytování (Hostel) Odmoree Camp & Hostel. Odmoree Camp & Hostel se nachází u pláže v Ražanaci. Nabízí venkovní bazén a společný lounge. Pokoje jsou společné a jedinečně provedené. Ubytování Odmoree Camp & Hostel se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ražanac Nikola 2

9,2

Apartment Ražanac Nikola 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ražanac Nikola 2. Apartment Ražanac Nikola 2 se nachází v obci Ražanac, 32 km od obce Vir. Ubytování Apartment Ražanac Nikola 2 se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Midnight

9,1

Midnight

Ubytování (Apartmán) Midnight. Midnight se nachází na pláži v obci Ražanac, 32 km od Viru, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Midnight se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MARTINA

9,1

APARTMAN MARTINA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MARTINA. APARTMAN MARTINA se nachází v Ražanaci, 32 km od Viru, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře a do zahrady. Ubytování APARTMAN MARTINA se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa Venera

9

Apartments Villa Venera

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Venera. Villa Venera se nachází v Ražanaci, asi 350 metrů od pláže. Nabízí gril, ubytování se satelitní TV a soukromou terasou a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Villa Venera se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Irena

9

Apartments Irena

Ubytování (Apartmány) Apartments Irena. Apartmány Irena se nacházejí v městečku Ražanac a nabízejí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Irena se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio Apartman Antonia

9

Studio Apartman Antonia

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Antonia. Located in Ražanac in the Zadar County region, Studio Apartman Antonia features a balcony and sea views. Ubytování Studio Apartman Antonia se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miro Apartmani

8,9

Miro Apartmani

Ubytování (Apartmány) Miro Apartmani. Miro Apartmani se nachází v Ražanaci v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Ubytování Miro Apartmani se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Leon

8,9

Apartments Leon

Ubytování (Apartmány) Apartments Leon. Apartments Leon se nachází v obci Ražanac, 32 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Leon se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lanterna Ražanac

8,9

Apartments Lanterna Ražanac

Ubytování (Apartmány) Apartments Lanterna Ražanac. Set in Ražanac, 32 km from Vir, Apartments Lanterna Ražanac offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Lanterna Ražanac se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Edo

8,9

Holiday home Edo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Edo. Prázdninový dům Edo se nachází v letovisku Ražanac, 32 km od Viru. Nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Edo se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marina

8,9

Apartments Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina. Tyto apartmány se nachází v blízkosti pláže ve městě Ražanac, 17 km od Zadaru. Apartments Marina nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Luca

8,8

Apartments Luca

Ubytování (Apartmány) Apartments Luca. Apartmány Luca se nachází v letovisku Ražanac a hostům nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Luca se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Stojanović

8,8

Apartments Stojanović

Ubytování (Apartmány) Apartments Stojanović. Apartmány Stojanović se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, 21 km od Zadaru, 47 km od Novalje, a nabízí zahradní gril, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartments Stojanović se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vila 4m

8,7

Hotel Vila 4m

Ubytování (Hotel) Hotel Vila 4m. Hotel Vila 4m se nachází se na pláži v obci Miletici. Ubytování Hotel Vila 4m se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anwesen Manda

8,6

Anwesen Manda

Ubytování (Apartmány) Anwesen Manda. Anwesen Manda se nachází v Ražanaci a nabízí terasu. Ubytování Anwesen Manda se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sendy Holiday Home

8,5

Sendy Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Sendy Holiday Home. Prázdninový dům Sendy Holiday Home se nachází u pláže ve městě Ražanac v Zadarské župě a nabízí terasu, zahradu se zázemím pro grilování a sdílený obývací... Ubytování Sendy Holiday Home se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).