Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Atrium Blue

Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou a někdy i jídelní kout a/nebo terasu. Apartments Atrium Blue se nachází v obci Ražanac. Na zadarské letiště to je 32 km. K zázemí patří zahrada. Nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartments Atrium Blue jsou vzdálené 24 km od Zadaru.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Atrium Blue

 • Pláž
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Ražanac

Holiday Home Skulici 6

10

Holiday Home Skulici 6

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Skulici 6. Holiday Home Skulici 6 je prázdninový dům v letovisku Ražanac v okrese Zadar. Nabízí gril a balkon. Ubytování Holiday Home Skulici 6 se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lucy

10

Apartments Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartments Lucy. ApartmentsLucy nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na moře, zahradou a terasou v obci Ražanac. Dům stojí u pláže a patří k němu balkon. Ubytování Apartments Lucy se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ražanac

10

Apartments Ražanac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ražanac. Apartmány Ražanac se nacházejí v obci Ražanac a nabízejí kuchyňský kout i zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ražanac se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Stonehouse Milan

10

Stonehouse Milan

Ubytování (Prázdninový dům) Stonehouse Milan. Stonehouse Milan se nachází v Miláně, asi 2,5 km od pláže Bokulja. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Ubytování Stonehouse Milan se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments 4Mios

9,9

Apartments 4Mios

Ubytování (Apartmány) Apartments 4Mios. Apartmány 4Mios se nacházejí v obci Ražanac v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Plemici, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné... Ubytování Apartments 4Mios se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Haus Lilli mit Pool

9,9

Haus Lilli mit Pool

Ubytování (Apartmány) Haus Lilli mit Pool. Haus Lilli mit Pool se nachází v Ražanaci, 2 km od veřejné pláže Ljubac a 2,5 km od pláže Ljubac. Ubytování Haus Lilli mit Pool se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Prpić

9,9

Apartmani Prpić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Prpić. Featuring sea views, Apartmani Prpić offers accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Razanac Beach. Ubytování Apartmani Prpić se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Antonia

9,9

Apartman Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartman Antonia. Apartman Antonia is set in Rtina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Antonia se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman ZORKA

9,9

Apartman ZORKA

Ubytování (Apartmán) Apartman ZORKA. Apartman ZORKA is located in Radovin and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartman ZORKA se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Sunset

9,9

Apartman Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartman Sunset. Boasting garden views, Apartman Sunset features accommodation with a patio and a kettle, around 1.6 km from Razanac Beach. Ubytování Apartman Sunset se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Roko

9,9

Roko

Ubytování (Apartmán) Roko. Apartmán Roko se nachází v obci Rtina a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a gril. Ubytování Roko se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Perkovic

9,9

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartmány Perković se nacházejí v obci Ražanac, 20 km od Zadaru, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Carnizza

9,8

Apartmani Carnizza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Carnizza. Located in Ražanac in the Zadar County region, Apartmani Carnizza provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Carnizza se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

apartman vuleta

9,8

apartman vuleta

Ubytování (Apartmán) apartman vuleta. Apartman vuleta is located in Ražanac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování apartman vuleta se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

House for rent Paola

9,5

House for rent Paola

Ubytování (Prázdninový dům) House for rent Paola. House for rent Paola is set in Ražanac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování House for rent Paola se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vila 4m

9,4

Apartments Vila 4m

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila 4m. Apartments Vila 4m se nachází v Ražanaci, 22 km od Zadaru a 41 km od Novalji, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Vila 4m se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Miocic

9,4

Apartments Miocic

Ubytování (Apartmány) Apartments Miocic. Apartments Miocic nabízí gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Miocic se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Oaza

9,4

Oaza

Ubytování (Apartmány) Oaza. Oaza se nachází v letovisku Ražanac, 32 km od Viru, a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oaza se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ražanac Nikola

9,4

Apartment Ražanac Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartment Ražanac Nikola. Situated in Ražanac in the Zadar County region, Apartment Ražanac Nikola features a patio and garden views. Ubytování Apartment Ražanac Nikola se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marko Dominik

9,3

Apartments Marko Dominik

Ubytování (Apartmány) Apartments Marko Dominik. Apartments Marko Dominik se nachází v obci Ražanac, 34 km od Viru. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marko Dominik se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sanela

9,3

Sanela

Ubytování (Apartmán) Sanela. Sanela se nachází v obci Ražanac. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Sanela se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Private House Villa Velebita

9,2

Private House Villa Velebita

Ubytování (Vila) Private House Villa Velebita. Private House Villa Velebita se nachází v Ražanaci, 350 metrů od pláže Razanac a 700 metrů od pláže Suncani Razanac, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Private House Villa Velebita se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Odmoree Camp & Hostel

9,2

Odmoree Camp & Hostel

Ubytování (Hostel) Odmoree Camp & Hostel. Odmoree Camp & Hostel se nachází u pláže v Ražanaci. Nabízí venkovní bazén a společný lounge. Pokoje jsou společné a jedinečně provedené. Ubytování Odmoree Camp & Hostel se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Midnight

9,1

Midnight

Ubytování (Apartmán) Midnight. Midnight se nachází na pláži v obci Ražanac, 32 km od Viru, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Midnight se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mliko i Palenta

9,1

Apartments Mliko i Palenta

Ubytování (Apartmány) Apartments Mliko i Palenta. Apartments Mliko i Palenta se nachází v Ražanaci, jen pár kroků od pláže Razanac, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na... Ubytování Apartments Mliko i Palenta se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio Apartman Antonia

9

Studio Apartman Antonia

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Antonia. Located in Ražanac in the Zadar County region, Studio Apartman Antonia features a balcony and sea views. Ubytování Studio Apartman Antonia se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa).