Hledat

Ubytování

Liptov Trinity Apartments Apartmány

285 Nová, 032 03 Liptovský Ján, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Liptov Trinity Apartments. Ubytování se nachází v Liptovském Jánu v Žilinském kraji. Ubytování Liptov Trinity Apartments se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Liptov Trinity Apartments

Liptov Trinity Apartments se nachází 300 metrů od termálních lázní Thermal Paradise Liptovský Ján a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sdíleným loungem a neplaceným soukromým parkovištěm. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Apartmány mají parketové podlahy, posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. Na letiště Poprad-Tatry je to 41 km. Ubytování se nachází v Liptovském Jánu v Žilinském kraji. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kávovar. K dispozici je také terasa.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Liptovský Ján

Holiday house Liptovský Ján

9,9

Holiday house Liptovský Ján

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Liptovský Ján. Holiday house Liptovský Ján se nachází v Liptovském Jánu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday house Liptovský Ján se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Adavy

9,8

Chata Adavy

Ubytování (Chata) Chata Adavy. Chata Adavy se nachází v Liptovském Jánu a nabízí ubytování s balkonem. Termální koupaliště Termal Raj je vzdálené 2,1 km. Ubytování Chata Adavy se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Adavy má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Adavy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Nevädza

9,8

Apartmány Nevädza

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmány Nevädza. Apartmámy Nevädza se nachází v Liptovském Jánu v Žilinském kraji, nedaleko termálního koupaliště Thermal Paradise, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Nevädza se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Nevädza má celkové hodnocení 9,8. Pro Bed and breakfast Apartmány Nevädza momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmánový dom Slniečko

9,7

Apartmánový dom Slniečko

Ubytování (Venkovský dům) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko se nachází v obci Uhorska Ves, 10 km od vodní nádrže Liptovská Mara, a je obklopený národním parkem Nízké Tatry. Ubytování Apartmánový dom Slniečko se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmánový dom Slniečko má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Apartmánový dom Slniečko momentálně evidujeme 49 recenzí.

Ubytovanie v súkromí na Liptove

9,7

Ubytovanie v súkromí na Liptove

Ubytování (Privát) Ubytovanie v súkromí na Liptove. Situated in Liptovský Ján, just 2 km from Thermal Paradise Liptovsky Jan, Ubytovanie v súkromí na Liptove features accommodation with a garden, barbecue... Ubytování Ubytovanie v súkromí na Liptove se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie v súkromí na Liptove má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie v súkromí na Liptove momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privát Kompišovci

9,6

Privát Kompišovci

Ubytování (Privát) Privát Kompišovci. Ubytování Privát Kompišovci se nachází v obci Liptovský Ján, 1,5 km od lázní Thermal Paradise, a nabízí možnost vlastního stravování a zahradu s grilem a... Ubytování Privát Kompišovci se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Kompišovci má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Kompišovci momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chalupa Alzbeta

9,6

Chalupa Alzbeta

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Alzbeta. Chalupa Alžběta stojí v národním parku Nízké Tatry, 10 km od přehrady Liptovská Mara. Ubytování Chalupa Alzbeta se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa Alzbeta má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Alzbeta momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion u Rudolfa

9,5

Penzion u Rudolfa

Ubytování (Penzion) Penzion u Rudolfa. Penzion U Rudolfa se nachází v klidné části obce Liptovský Ján, pouhých 100 metrů od mnoha turistických a cyklistických tras. Ubytování Penzion u Rudolfa se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion u Rudolfa má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion u Rudolfa momentálně evidujeme 77 recenzí.

Mountain cottage

9,5

Mountain cottage

Ubytování (Chata) Mountain cottage. Mountain Cottage je horská chata situovaná v Liptovském Jánu, nedaleko termálního komplexu Termal raj. Nabízí zahradu. Chata má také terasu. Ubytování Mountain cottage se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Mountain cottage má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Mountain cottage momentálně evidujeme 6 recenzí.

Vila Helena

9,4

Vila Helena

Ubytování (Penzion) Vila Helena. Vila Helena zařízená ve venkovském stylu se nachází jen 3 minuty chůze od přírodních minerálních pramenů Liptovský Ján a nabízí snídani, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Vila Helena se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Helena má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Helena momentálně evidujeme 28 recenzí.

Ubytování Fillomena

9,4

Ubytování Fillomena

Ubytování (Privát) Ubytování Fillomena. Ubytování Fillomena stojí v centru města Liptovský Ján s mnoha příležitostmi k lyžování a pěší turistice v okolí. Ubytování Ubytování Fillomena se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytování Fillomena má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování Fillomena momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmanovy Dom Martha

9,4

Apartmanovy Dom Martha

Ubytování (Penzion) Apartmanovy Dom Martha. Apartmánový Dom Martha se nachází v Liptovském Jánu,15 minut chůze od termálních lázní. Nabízí zahradu a studia se satelitní TV. Ubytování Apartmanovy Dom Martha se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Svatojansky Kastiel

9,3

Svatojansky Kastiel

Ubytování (Hotel) Svatojansky Kastiel. Hotel Svatojanský Kastiel sídlí v renesanční budově ze 17. století v obci Liptovský Ján. Ubytování Svatojansky Kastiel se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Svatojansky Kastiel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Svatojansky Kastiel momentálně evidujeme 876 recenzí.

Villa Victoria Penzion

9,3

Villa Victoria Penzion

Ubytování (Penzion) Villa Victoria Penzion. Penzion Villa Victoria s hřištěm a malou zoo je situován v poklidné lokalitě v obci Liptovský Ján v malebném regionu Liptov, pouhých 400 metrů od... Ubytování Villa Victoria Penzion se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Victoria Penzion má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Villa Victoria Penzion momentálně evidujeme 78 recenzí.

Chata Olga

9,2

Chata Olga

Ubytování (Privát) Chata Olga. Chata Olga se nachází v Uhorské Vsi, 1,4 km od Liptovského Jána. Ubytování Chata Olga se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Olga má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Chata Olga momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Maco

9,2

Penzion Maco

Ubytování (Penzion) Penzion Maco. Penzion Maco se nachází v národním parku Nízké Tatry, 800 metrů od lyžařského střediska Liptovský Ján. Ubytování Penzion Maco se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Maco má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Maco momentálně evidujeme 90 recenzí.

Penzion Za vodou

9,2

Penzion Za vodou

Ubytování (Penzion) Penzion Za vodou. Penzion Za vodou se nachází v Liptovském Jánu, pouhých 200 metrů od termálních lázní Paradise Liptovský Ján. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Za vodou se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Za vodou má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Za vodou momentálně evidujeme 242 recenzí.

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

9,2

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján. Apartmánový dom vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján se nachází v Liptovském Mikuláši, 13 km od Liptovské Mary. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Koník

9,1

Penzión Koník

Ubytování (Penzion) Penzión Koník. Penzión Koník se nachází ve městě Liptovský Ján, 400 metrů od Thermal Paradise a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, restauraci, bar, noční... Ubytování Penzión Koník se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Syparne

9,1

Syparne

Ubytování (Venkovský dům) Syparne. Ubytovací zařízení Syparne se nachází v zrekonstruované historické budově v Liptovském Jáně, 150 metrů od přírodního termálního ráje Liptovsky Jan, a... Ubytování Syparne se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Syparne má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Syparne momentálně evidujeme 36 recenzí.

Privát Erika

9,1

Privát Erika

Ubytování (Apartmán) Privát Erika. Privát Erika se nachází v Liptovském Jánu, 2,5 km od lyžařského areálu Javornica a nedaleko koupaliště Thermal Paradise, a nabízí terasu, výhled na hory,... Ubytování Privát Erika se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Erika má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Privát Erika momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

9

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

Ubytování (Hotel) Hotel Strachanovka - Jánska Koliba. Hotel Strachanovka se nachází v Jánské dolině v Liptově a nabízí parní bylinnou saunu, finskou saunu, vířivku, restauraci s letní terasou, bezplatný... Ubytování Hotel Strachanovka - Jánska Koliba se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Strachanovka - Jánska Koliba má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Strachanovka - Jánska Koliba momentálně evidujeme 347 recenzí.

Apartments Nifia

9

Apartments Nifia

Ubytování (Apartmán) Apartments Nifia. Apartments Nifia se nachází v Liptovském Jánu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nifia se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion pod Lipou

8,9

Penzion pod Lipou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Lipou. Penzion pod Lipou se nachází v Liptovském Jánu, 100 metrů od termálního koupaliště v Liptovském Jánu a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým... Ubytování Penzion pod Lipou se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat u Starona

8,9

Privat u Starona

Ubytování (Prázdninový dům) Privat u Starona. Privat u Starona v Liptovském Jánu se nachází 10 minut chůze od termálních pramenů a lyžařského svahu Javorovica. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Privat u Starona se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat u Starona má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Privat u Starona momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ubytovanie v súkromí

8,9

Ubytovanie v súkromí

Ubytování (Privát) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí se nachází v Liptovském Jánu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Ubytovanie v súkromí se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie v súkromí má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytovanie v súkromí momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Diplomat

8,9

Penzion Diplomat

Ubytování (Penzion) Penzion Diplomat. Penzion Diplomat se nachází v Liptovském Jánu, 1 km od termálních lázní, a nabízí velkou zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Diplomat se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

8,8

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

Ubytování (Aparthotel) Apartment Hotel Liptovsky Dvor. Rodinný rezort Apartment Hotel Liptovsky Dvor se nachází v údolí Jánska dolina v Liptově a nabízí stylové dřevěné chaty, à la carte restauraci, lobby bar i... Ubytování Apartment Hotel Liptovsky Dvor se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Hotel Liptovsky Dvor má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel Apartment Hotel Liptovsky Dvor momentálně evidujeme 73 recenzí.

Penzión a apartmány Moravica

8,8

Penzión a apartmány Moravica

Ubytování (Apartmány) Penzión a apartmány Moravica. Penzion a apartmány Moravica v Liptovském Jánu nabízejí Wi-Fi zdarma, vířivku a vlastní bezplatné parkoviště. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Ubytování Penzión a apartmány Moravica se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión a apartmány Moravica má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Penzión a apartmány Moravica momentálně evidujeme 499 recenzí.

Privat

8,7

Privat

Ubytování (Prázdninový dům) Privat. Privát se nachází v Národním parku Nízké Tatry v obci Liptovský Ján a nabízí ubytování s vlastním stravováním, zahradu s grilem, úschovnu lyží a bezplatné... Ubytování Privat se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Privat momentálně evidujeme 32 recenzí.

Privat Mária

8,7

Privat Mária

Ubytování (Privát) Privat Mária. Privát Mária se nachází v Liptovském Jánu, do 1 km od místního akvaparku Thermal Paradise. Ubytování Privat Mária se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Mária má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privat Mária momentálně evidujeme 31 recenzí.

Privát Obuvník

8,6

Privát Obuvník

Ubytování (Privát) Privát Obuvník. Privát Obuvník se nachází v Liptovském Jánu v Žilinském kraji nedaleko Termalu Ráj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Privát Obuvník se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Ruža

8,3

Privát Ruža

Ubytování (Privát) Privát Ruža. Privát Ruža se nachází v obci Liptovský Ján, 2 km od lyžařského areálu Javorovica a 3 km od termálních lázní Liptovský Ján. Ubytování Privát Ruža se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Ruža má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát Privát Ruža momentálně evidujeme 27 recenzí.

Penzion Sankt Johann

8,2

Penzion Sankt Johann

Ubytování (Penzion) Penzion Sankt Johann. Penzion Sankt Johann v Janské dolině nabízí saunu, masáže a tepidárium. Ubytování Penzion Sankt Johann se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sankt Johann má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Sankt Johann momentálně evidujeme 164 recenzí.

Hotel SOREA MÁJ

8,1

Hotel SOREA MÁJ

Ubytování (Hotel) Hotel SOREA MÁJ. Hotel SOREA MÁJ stojí v Národním parku Nízké Tatry u vjezdu do Jánské doliny, na konci historické obce Liptovský Ján. Ubytování Hotel SOREA MÁJ se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel SOREA MÁJ má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel SOREA MÁJ momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel SOREA DUMBIER

8

Hotel SOREA DUMBIER

Ubytování (Hotel) Hotel SOREA DUMBIER. Hotel SOREA DUMBIER je obklopený Nízkými Tatrami a nachází se v Jánské dolině, která je 17 km dlouhá a končí na úpatí nejvyššího vrcholu Nízkých Tater,... Ubytování Hotel SOREA DUMBIER se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel SOREA DUMBIER má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel SOREA DUMBIER momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Poludnica

8

Hotel Poludnica

Ubytování (Hotel) Hotel Poludnica. Hotel Poludnica v Liptovském Jánu nabízí terasu a sdílený lounge. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Poludnica se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Poludnica má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Poludnica momentálně evidujeme 197 recenzí.

Penzion Limba

7,1

Penzion Limba

Ubytování (Penzion) Penzion Limba. Penzion Limba se nachází v Liptovském Jáně, 2,8 km od termálního koupaliště Termal raj Liptovský Ján a 1,6 km od lyžařského střediska Javorovica -... Ubytování Penzion Limba se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Limba má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion Limba momentálně evidujeme 70 recenzí.

Chata Šafran

Chata Šafran

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Šafran. Chata Šafran is set in Liptovský Ján. It is located 1.9 km from Thermal Paradise Liptovsky Jan and offers free WiFi. Ubytování Chata Šafran se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán U Majky

Apartmán U Majky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Majky. Located in Liptovský Ján in the Žilinský kraj region, Apartmán U Majky features a balcony and garden views. Ubytování Apartmán U Majky se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Tatiana

Apartmán Tatiana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana, a property with a terrace, is set in Liptovský Ján, 400 metres from Thermal Paradise Liptovsky Jan. Ubytování Apartmán Tatiana se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Bačova drevenica

Bačova drevenica

Ubytování (Prázdninový dům) Bačova drevenica. Located just 1.1 km from Thermal Paradise Liptovsky Jan, Bačova drevenica provides accommodation in Liptovský Ján with access to barbecue facilities, a... Ubytování Bačova drevenica se nachází ve městě Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Bačova drevenica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.