Hledat

Ubytování

Kodolányi Apartmanház Hostel

8000 Székesfehérvár, Bregyó köz 7., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Kodolányi Apartmanház. Boasting a garden, Kodolányi Apartmanház is situated in Székesfehérvár in the Fejer region, 5 km from Bory Castle. Ubytování Kodolányi Apartmanház se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Kodolányi Apartmanház

The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 94 km from the accommodation. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Boasting a garden, Kodolányi Apartmanház is situated in Székesfehérvár in the Fejer region, 5 km from Bory Castle. At Kodolányi Apartmanház the rooms are fitted with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. At the hostel, each room comes with a wardrobe.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Kodolányi Apartmanház

  • Zahrada
  • Společná kuchyně
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Parkování na ulici
  • Uzamykatelné skříňky
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Székesfehérvár

Ybl Apartment City Center

9,8

Ybl Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Ybl Apartment City Center. Situated in Székesfehérvár and only 5 km from Bory Castle, Ybl Apartment City Center features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Ybl Apartment City Center se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruttkai Vendégház

9,4

Ruttkai Vendégház

Ubytování (Apartmány) Ruttkai Vendégház. Set 2 km from Bory Castle, Ruttkai Vendégház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ruttkai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vízaknai Apartmanház

9,3

Vízaknai Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Vízaknai Apartmanház. Featuring garden views, Vízaknai Apartmanház offers accommodation with a garden and a patio, around 11 km from Bory Castle. Ubytování Vízaknai Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korona Apartman Székesfehérvár

9,2

Korona Apartman Székesfehérvár

Ubytování (Apartmán) Korona Apartman Székesfehérvár. Korona Apartman Székesfehérvár is located in the heart of the crowning city Székesfehérvár, 4. Ubytování Korona Apartman Székesfehérvár se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Gellért Hostel

9,1

Szent Gellért Hostel

Ubytování (Hostel) Szent Gellért Hostel. Stylový Szent Gellért Hostel se nachází v Székesfehérváru, hned vedle nákupního centra Alba Plaza a nabízí snídaně formou bufetu, bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Szent Gellért Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Gellért Hotel

9,1

Szent Gellért Hotel

Ubytování (Hotel) Szent Gellért Hotel. Hotel Szent Gellért se nachází v klidné lokalitě v centru města Székesfehérvár a v roce 2014 prošel rekonstrukcí. Ubytování Szent Gellért Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veronica Fejer Apartment

9

Veronica Fejer Apartment

Ubytování (Apartmán) Veronica Fejer Apartment. Boasting garden views, Veronica Fejer Apartment offers accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Bory Castle. Ubytování Veronica Fejer Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vadászkürt Superior

9

Hotel Vadászkürt Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Vadászkürt Superior. Hotel Vadászkürt Superior se nachází na atraktivním místě jen 500 metrů od centra města Székesfehérvár. Ubytování Hotel Vadászkürt Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budai Vendégház Panzió

8,9

Budai Vendégház Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Budai Vendégház Panzió. Budai Vendégház Panzió se nachází v Székesfehérváru v župě Fejer a 2,2 km od hradu Bory. Ubytování Budai Vendégház Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown Apartment

8,9

Downtown Apartment

Ubytování (Apartmán) Downtown Apartment. Offering free WiFi and city views, Downtown Apartment is an accommodation set in Székesfehérvár. Ubytování Downtown Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Lakeside Hotel

8,9

Best Western Plus Lakeside Hotel

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Lakeside Hotel. Best Western Lakeside Hotel se nachází ve městě Székesfehérvár a má à la carte restauraci a fitness centrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Best Western Plus Lakeside Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Szárcsa

8,8

Boutique Hotel Szárcsa

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Szárcsa. The Boutique Hotel Szárcsa v Székesfehérváru nabízí půvabnou restauraci, kryté a venkovní bazény, fitcentrum a řadu aktivit pro děti. Ubytování Boutique Hotel Szárcsa se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novotel Székesfehérvár

8,7

Novotel Székesfehérvár

Ubytování (Hotel) Novotel Székesfehérvár. Čtyřhvězdičkový hotel Novotel Székesfehérvár se nachází v centru města Székesfehérvár a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Novotel Székesfehérvár se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plaza Luxory Apartman

8,7

Plaza Luxory Apartman

Ubytování (Apartmán) Plaza Luxory Apartman. Featuring free WiFi and air conditioning, Plaza Luxory Apartman is located in Székesfehérvár, 100 metres from Alba Plaza. Ubytování Plaza Luxory Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Magyar Király

8,7

Hotel Magyar Király

Ubytování (Hotel) Hotel Magyar Király. This elegant, classical-style hotel is located in the historic centre of Székesfehérvár. Ubytování Hotel Magyar Király se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flamingó Panzió

8,3

Flamingó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Flamingó Panzió. Featuring city views, Flamingó Panzió is located in Székesfehérvár, around 2 km from Bory Castle. Ubytování Flamingó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sempre Étterem És Panzió

8,2

Sempre Étterem És Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Sempre Étterem És Panzió. With a restaurant and a bar, Sempre Étterem És Panzió provides free WiFi and is located in Székesfehérvár, 5 km from Bory Castle. Ubytování Sempre Étterem És Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Platan

8

Hotel Platan

Ubytování (Hotel) Hotel Platan. Hotel Platan se nachází ve městě Székesfehérvár, 10 minut pěšky od historického centra a nedaleko dálnice M7. Ubytování Hotel Platan se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smart Rooms

7,9

Smart Rooms

Ubytování (Aparthotel) Smart Rooms. Smart Rooms se nachází ve městě Székesfehérvár a nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zahradu. Ubytování Smart Rooms se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreghegyi Bika Panzio

7,5

Öreghegyi Bika Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Öreghegyi Bika Panzio. Located in Székesfehérvár, just 3.6 km from Bory Castle, Öreghegyi Bika Panzio provides accommodation with a restaurant and free WiFi. Ubytování Öreghegyi Bika Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panama Motel

6,9

Panama Motel

Ubytování (Bed and breakfast) Panama Motel. Panama Motel se nachází na okraji města Székesfehérvár, 2 km od dálnice M7 a 13 km od jezera Velence. Ubytování Panama Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domino Panzió

6,8

Domino Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Domino Panzió. Domino Panzió se nachází v Székesfehérváru, pouhých 800 metrů od hradu Bory. Můžete zde využívat Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Domino Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg Szőlő Vendégház

5,2

Öreg Szőlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Öreg Szőlő Vendégház. Set in Őrhalmi Szőlők neighbourhood, Öreg Szőlő Vendégház is located in a quiet, residential area of Székesfehérvár. It offers air-conditioned rooms. Ubytování Öreg Szőlő Vendégház se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrál Vendégház Székesfehérvár

Centrál Vendégház Székesfehérvár

Ubytování (Penzion) Centrál Vendégház Székesfehérvár. Centrál Vendégház Székesfehérvár is located in the historic centre of Székesfehérvár, in the vicinity of shops, cafés and restaurant in town. Ubytování Centrál Vendégház Székesfehérvár se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Székesfehérvár Sport Hotel

Székesfehérvár Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Székesfehérvár Sport Hotel. Situated in Székesfehérvár, 8 km from Bory Castle, Székesfehérvár Sport Hotel features accommodation with a shared lounge and free private parking. Ubytování Székesfehérvár Sport Hotel se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán Vendégház

Platán Vendégház

Ubytování (Penzion) Platán Vendégház. Platán Vendégház is situated in Székesfehérvár, 3.6 km from Bory Castle. Free WiFi is featured. At the guest house, the rooms come with a wardrobe. Ubytování Platán Vendégház se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vendégház

Bella Vendégház

Ubytování (Penzion) Bella Vendégház. Bella Vendégház is offering accommodation in Székesfehérvár. 2.3 km from Bory Castle, the guest house provides a garden and a terrace. Ubytování Bella Vendégház se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patrik apartman

Patrik apartman

Ubytování (Apartmán) Patrik apartman. Situated in Székesfehérvár, within 4.4 km of Bory Castle, Patrik apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Patrik apartman se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sóstó Apartman

Sóstó Apartman

Ubytování (Apartmán) Sóstó Apartman. Sóstó Apartman in Székesfehérvár offers accommodation with free WiFi, 7 km from Bory Castle. Ubytování Sóstó Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teubel apartman 1.

Teubel apartman 1.

Ubytování (Apartmán) Teubel apartman 1.. Teubel apartman 1., a property with a garden, is set in Székesfehérvár, 3.2 km from Bory Castle. Ubytování Teubel apartman 1. se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vörösmarty tér Apartman

Vörösmarty tér Apartman

Ubytování (Apartmán) Vörösmarty tér Apartman. Set in Székesfehérvár, within 5 km of Bory Castle, Vörösmarty tér Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Vörösmarty tér Apartman se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment

Luxurious Apartment

Ubytování (Privát) Luxurious Apartment. Luxurious Apartment is situated in Székesfehérvár. Free WiFi is available in the homestay, located 3.6 km from Bory Castle. Ubytování Luxurious Apartment se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pe-Ki Apartman Székesfehérvár

Pe-Ki Apartman Székesfehérvár

Ubytování (Apartmán) Pe-Ki Apartman Székesfehérvár. Located in Székesfehérvár in the Fejer region, Pe-Ki Apartman Székesfehérvár features a patio and garden views. Ubytování Pe-Ki Apartman Székesfehérvár se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút

ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút

Ubytování (Apartmán) ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút. Located in Székesfehérvár, just 3.2 km from Bory Castle, ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút provides accommodation with free bikes and free... Ubytování ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teubel apartman 2

Teubel apartman 2

Ubytování (Apartmán) Teubel apartman 2. Teubel apartman 2 offers accommodation in Székesfehérvár, 3.2 km from Bory Castle. Ubytování Teubel apartman 2 se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Petra

Hotel Petra

Ubytování (Motel) Hotel Petra. Hotel Petra se nachází v Székesfehérváru, 9 km od hradu Bory, a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Hotel Petra se nachází ve městě Székesfehérvár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)