Hledat

Ubytování

Kamarás Ring House Bed and breakfast

2146 Mogyoród, Vizipark u., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Kamarás Ring House. Set in Mogyoród, 46 km from Visegrád, Kamarás Ring House offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kamarás Ring House se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Kamarás Ring House

The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 33 km from the accommodation. A terrace can be found at the bed and breakfast, along with a garden. Set in Mogyoród, 46 km from Visegrád, Kamarás Ring House offers a shared lounge and free WiFi. Budapest is 21 km from Kamarás Ring House, while Dobogoko is 44 km away. Fitted with a balcony, the units offer air conditioning and feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Kamarás Ring House

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Mogyoród

Kamarás Klastrom House

9,3

Kamarás Klastrom House

Ubytování (Bed and breakfast) Kamarás Klastrom House. Set in Mogyoród, 45 km from Visegrád, Kamarás Klastrom House offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kamarás Klastrom House se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitti Panzio

9,2

Kitti Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Kitti Panzio. Rodinný bed & breakfast Kitti Panzio se nachází 5 minut chůze od centra města Mogyoród, 3 km od závodního okruhu Hungaroring a 15 km od Budapešti, a nabízí... Ubytování Kitti Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erika Vendégház

9,2

Erika Vendégház

Ubytování (Penzion) Erika Vendégház. Erika Vendégház se nachází ve městě Mogyoród, 2,5 km od Hungaroringu. Nabízí klimatizované pokoje a apartmány a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Erika Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoka Guest House

7,6

Manoka Guest House

Ubytování (Penzion) Manoka Guest House. Manoka Guest House se nachází v Mogyoródu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, terasu a některé také balkon s výhledem na hory. Ubytování Manoka Guest House se nachází ve městě Mogyoród (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marcel Panzió

5,3

Marcel Panzió

Ubytování (Penzion) Marcel Panzió. Set in Mogyoród, 4 km from the Hungaroring F1 circuit and offers free WiFi. All rooms come with shared bathroom and toilet facilities. Ubytování Marcel Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Basement in the surrounding of Budapest

Luxury Basement in the surrounding of Budapest

Ubytování (Apartmán) Luxury Basement in the surrounding of Budapest. Set in Mogyoród in the Pest region, Luxury Basement in the surrounding of Budapest has a patio. Ubytování Luxury Basement in the surrounding of Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).