Hledat

Ubytování

Hotel Ring Hotel

Orechová Potôň 800, 930 02 Orechová Potôň, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Hotel Ring. Hotel Ring se nachází v Orechové Potôni a nabízí bar a terasu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Ring se nachází ve městě Orechová Potôň (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytování Hotel Ring

Tento 3hvězdičkový hotel nabízí restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 41 km od Bratislavy a 45 km od Győru. Pokoje jsou vybavené bezpečnostní schránkou. Hotel Ring podává kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu. Hotel Ring se nachází v Orechové Potôni a nabízí bar a terasu. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky, maďarsky a slovensky. Na letiště Bratislava je to 38 km. V ubytování Hotel Ring máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Orechová Potôň

Apartmany Fonte

8,9

Apartmany Fonte

Ubytování (Apartmány) Apartmany Fonte. Apartmány Fonte se nachází v obci Orechová Potôň, 4 km od závodního okruhu Slovakia Ring. Ubytování Apartmany Fonte se nachází ve městě Orechová Potôň (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytování Apartmany Fonte má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmány Apartmany Fonte momentálně evidujeme 415 recenzí.

Malkia Penzion

Malkia Penzion

Ubytování (Penzion) Malkia Penzion. Located in Orechová Potôň, Malkia Penzion features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Malkia Penzion se nachází ve městě Orechová Potôň (Slovensko - Trnavský kraj).