Hledat

Ubytování

Hostinec pod úbočou Aparthotel

Cesta Osloboditeľov 203, 976 46 Valaská, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Hostinec pod úbočou. Hostinec pod úbočou se nachází ve Valaské v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Aparthotel má také terasu. Ubytování Hostinec pod úbočou se nachází ve městě Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Hostinec pod úbočou

Hosté Hostince pod úbočou mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat lyžování a cyklistice. Štrbské Pleso je vzdálené 49 km a Banská Bystrica 32 km. Hostinec pod úbočou se nachází ve Valaské v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Aparthotel má také terasu. Na letiště Poprad-Tatry je to 56 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Valaská

Apartmán u Šárky

9,8

Apartmán u Šárky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Šárky. Apartmán u Šárky je apartmán s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, terasou s grilem, saunou a fitness vybavením situovaný ve Valaské, 4 km od... Ubytování Apartmán u Šárky se nachází ve městě Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán u Šárky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Šárky momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chata pod skalou

Chata pod skalou

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod skalou. Situated in Valaská, Chata pod skalou offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Guests have a private terrace. Ubytování Chata pod skalou se nachází ve městě Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj).