Hledat

Ubytování

Popis ubytování Hostal Rural El Campito

Ubytování je vzdálené 47 km od města Ciudad-Rodrigo a 11 km od města La Alberca. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hostal Rural El Campito se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Hosté penzionu Hostal Rural El Campito se mohou v San Martín del Castañar a okolí věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, lyžování a cyklistika.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Bar

Jiná ubytování ve městě San Martín del Castañar

CASA RURAL VERSOS

10

CASA RURAL VERSOS

Ubytování (Vila) CASA RURAL VERSOS. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA RURAL VERSOS se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Lopez

8,1

Casa Lopez

Ubytování (Venkovský dům) Casa Lopez. Situated in San Martín del Castañar in the Castile and Leon region, Casa Lopez features a balcony and mountain views. Ubytování Casa Lopez se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Fuente la Calle

8

Casa Fuente la Calle

Ubytování (Apartmán) Casa Fuente la Calle. Casa Fuente la Calle se nachází v San Martín del Castañar v Kastilii a Leonu a má balkon. 33 km od města Hervás. Ubytování Casa Fuente la Calle se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).