Hledat

Ubytování

CASA RURAL VERSOS Vila

22 Calle Alta del Castillo, 37659 San Martín del Castañar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) CASA RURAL VERSOS. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA RURAL VERSOS se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování CASA RURAL VERSOS

Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Tato vila má 4 ložnice, kuchyň, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu. Vila stojí 47 km od města Ciudad-Rodrigo a 12 km od města La Alberca. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě San Martín del Castañar

Casa Lopez

8,1

Casa Lopez

Ubytování (Venkovský dům) Casa Lopez. Situated in San Martín del Castañar in the Castile and Leon region, Casa Lopez features a balcony and mountain views. Ubytování Casa Lopez se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Fuente la Calle

8

Casa Fuente la Calle

Ubytování (Apartmán) Casa Fuente la Calle. Casa Fuente la Calle se nachází v San Martín del Castañar v Kastilii a Leonu a má balkon. 33 km od města Hervás. Ubytování Casa Fuente la Calle se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).