Hledat

Ubytování

Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991 Prázdninový dům

52429 Grožnjan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991. Set in Grožnjan in the Istria region, Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991 features a terrace. Ubytování Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991

Set in Grožnjan in the Istria region, Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991 features a terrace. The air-conditioned accommodation is 34 km from Rovinj. The nearest airport is Pula Airport, 85 km from Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991. Trieste is 30 km from the holiday home, while Portorož is 24 km from the property. The holiday home has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower.

Vybavení ubytování Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17991

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Klimatizace
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Gril
 • Samostatná budova

Jiná ubytování ve městě Grožnjan

Bolara 60: the Guesthouse

10

Bolara 60: the Guesthouse

Ubytování (Penzion) Bolara 60: the Guesthouse. Located in Grožnjan, Bolara 60: the Guesthouse features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Bolara 60: the Guesthouse se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Mestri

9,9

Apartments Mestri

Ubytování (Apartmány) Apartments Mestri. Apartmány Mestri se nachází v obci Grožnjan, 5 km od centra obce a 22 km od pobřeží. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mestri se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Torrecorta

9,9

Villa Torrecorta

Ubytování (Vila) Villa Torrecorta. Set in Grožnjan, Villa Torrecorta offers a terrace with mountain view, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. This villa has a garden. Ubytování Villa Torrecorta se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

App Lidia

9,8

App Lidia

Ubytování (Apartmán) App Lidia. Set in Grožnjan in the Istria region, App Lidia features a patio and garden views. Ubytování App Lidia se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartment Belvedere

9,7

Studio Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Belvedere. Boasting a garden and a terrace, Studio Apartment Belvedere features accommodation in Grožnjan with free WiFi and river views. Ubytování Studio Apartment Belvedere se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Bolara 60: the Cottage

9,7

Bolara 60: the Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Bolara 60: the Cottage. Bolara 60: the Cottage is situated in Grožnjan and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bolara 60: the Cottage se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA ARS NATURA

9,6

CASA ARS NATURA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ARS NATURA. Situated in Grožnjan in the Istria region, CASA ARS NATURA has a balcony. Ubytování CASA ARS NATURA se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

House Fiorela

9,6

House Fiorela

Ubytování (Prázdninové domy) House Fiorela. Located in the small picturesque town of Grožnjan, House Fiorela is set in a quiet area and surrounded by greenery. Ubytování House Fiorela se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Smile

9,6

Apartments Smile

Ubytování (Apartmány) Apartments Smile. Apartmány Smile se nachází Grožnjanu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením a zahradou s terasou. Ubytování Apartments Smile se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Damiani

9,6

Apartmani Damiani

Ubytování (Apartmány) Apartmani Damiani. Apartmani Damiani se nachází v obci Grožnjan. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmani Damiani se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday homes Sunny twins

9,5

Holiday homes Sunny twins

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday homes Sunny twins. Set in Grožnjan, 26 km from Umag, Holiday homes Sunny twins offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Holiday homes Sunny twins se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Artegnana 1798

9,5

Artegnana 1798

Ubytování (Bed and breakfast) Artegnana 1798. Set in Grožnjan, 33 km from Poreč, Artegnana 1798 offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Artegnana 1798 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Boutique

9,5

La Boutique

Ubytování (Prázdninový dům) La Boutique. Offering free WiFi and city views, La Boutique is an accommodation situated in Grožnjan. Ubytování La Boutique se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šterna

9,4

Apartments Šterna

Ubytování (Apartmány) Apartments Šterna. Apartments Šterna se nachází v poklidné oblasti nedaleko obce Grožnjan. Nabízí venkovní bazén, svěží zahradu, houpačky, gril a zařízenou terasu. Ubytování Apartments Šterna se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Rooms Svalina

9,3

Rooms Svalina

Ubytování (Penzion) Rooms Svalina. Rooms Svalina se nachází v tradičním kamenném domě v malebném městečku Grožnjan, jen pár kroků od různých restaurací a mnoha okouzlujících galerií. Ubytování Rooms Svalina se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Rooms Sara

9,3

Rooms Sara

Ubytování (Penzion) Rooms Sara. Rooms Sara se nachází v historickém jádru obce Grožnjan a nabízí klimatizované studia a pokoje se satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rooms Sara se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antica

9,3

Villa Antica

Ubytování (Vila) Villa Antica. Villa Antica se nachází v tradičním kamenném domě stojícím v malebném městečku Grožnjan, jen několik kroků od mnoha restaurací a okouzlujících galerií... Ubytování Villa Antica se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Irene

9,2

Apartments Irene

Ubytování (Apartmány) Apartments Irene. Apartments Irene se nachází na odlehlém místě v Grožnjanu. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Apartments Irene se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Daška

9,1

Holiday Home Daška

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Daška. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Holiday Home Daška provides accommodation in Grožnjan with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday Home Daška se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Malini

9,1

Villa Malini

Ubytování (Vila) Villa Malini. Situated in Grožnjan, Villa Malini features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Malini se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Casa Anna

9

Holiday Home Casa Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Casa Anna. Located in a small village of Gomila, about 8 km from Grožnjan, Holiday Home Casa Anna offers an outdoor swimming pool. Ubytování Holiday Home Casa Anna se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kuharić

9

Apartment Kuharić

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Kuharić. Offering free bikes to discover the area, Apartment Kuharić is a self-catering accommodation located in Grožnjan. Ubytování Apartment Kuharić se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

APARTMENT NORINA

9

APARTMENT NORINA

Ubytování (Apartmán) APARTMENT NORINA. APARTMENT NORINA is set in Grožnjan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMENT NORINA se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and breakfast Ponte Porton

8,8

Bed and breakfast Ponte Porton

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and breakfast Ponte Porton. Ponte Porton se nachází ve městě Grožnjan, 27 km od Umagu. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bed and breakfast Ponte Porton se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa San Vito

8,6

Apartments Villa San Vito

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa San Vito. Toto rodinné zařízení se nachází na okraji historického centra středověkého města Grožnjan. Ubytování Apartments Villa San Vito se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Pintur

8,5

Sobe Pintur

Ubytování (Penzion) Sobe Pintur. Offering a restaurant serving traditional Istrian cuisine, Sobe Pintur is located in the centre of Grožnjan. Ubytování Sobe Pintur se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Bella

Villa Bella

Ubytování (Vila) Villa Bella. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Villa Bella offers accommodation in Grožnjan with free WiFi and river views. Ubytování Villa Bella se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Nonna Lucia

Villa Nonna Lucia

Ubytování (Vila) Villa Nonna Lucia. Tato klimatizovaná vila se nachází ve městě Grožnjan, 26 km od Terstu. Nabízí výhled na bazén a je 16 km od Portorože. Ubytování Villa Nonna Lucia se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Poropati

Villa Poropati

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Poropati. Featuring luxurious interiors equipped with free Wi-Fi and LCD satellite TVs, the Villa Poropati offers complete privacy on its estate consisting of 2... Ubytování Villa Poropati se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Groznjan/Istrien 9816

Holiday home in Groznjan/Istrien 9816

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Groznjan/Istrien 9816. Boasting a hot tub, Holiday home in Groznjan/Istrien 9816 is situated in Grožnjan. Ubytování Holiday home in Groznjan/Istrien 9816 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Luxurious Villa near Groznjan with Pool

Luxurious Villa near Groznjan with Pool

Ubytování (Vila) Luxurious Villa near Groznjan with Pool. Set in Grožnjan, Luxurious Villa near Groznjan with Pool offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Luxurious Villa near Groznjan with Pool se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Groznjan 7038a

Apartment Groznjan 7038a

Ubytování (Apartmán) Apartment Groznjan 7038a. Located 30 km from Trieste, Apartment Groznjan 7038a offers accommodation in Grožnjan. Guests benefit from patio. The kitchen features an oven and a... Ubytování Apartment Groznjan 7038a se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Ubytování (Vila) Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje. Casita Lozari - Romantic Istrian Villa is situated in Stuparić and offers a bar and a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990

Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990. Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990 is located in Grožnjan. The air-conditioned accommodation is 46 km from... Ubytování Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Principe

Principe

Ubytování (Vila) Principe. Boasting accommodation with a private pool, Principe is set in Grožnjan. Ubytování Principe se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Charming villa with pool on the hill

Charming villa with pool on the hill

Ubytování (Vila) Charming villa with pool on the hill. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Charming villa with pool on the hill is situated in Grožnjan. Ubytování Charming villa with pool on the hill se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Rooms with a parking space Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 18123

Rooms with a parking space Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 18123

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 18123. Rooms with a parking space Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 18123 is located in Grožnjan. Ubytování Rooms with a parking space Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 18123 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Art room PI

Art room PI

Ubytování (Privát) Art room PI. Set in Grožnjan, Art room PI offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. The air-conditioned accommodation is 33 km from Poreč. Ubytování Art room PI se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Villa Dubci

Holiday Home Villa Dubci

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Dubci. Boasting a garden, private pool and pool views, Holiday Home Villa Dubci is set in Grožnjan. Ubytování Holiday Home Villa Dubci se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

One-Bedroom Apartment Groznjan 01

One-Bedroom Apartment Groznjan 01

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Groznjan 01. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází v městečku Grožnjan v Istrii. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování One-Bedroom Apartment Groznjan 01 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Grisignana

Apartment in Grisignana

Ubytování (Apartmány) Apartment in Grisignana. Located in Grožnjan in the Istria region, Apartment in Grisignana provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment in Grisignana se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Celtis

Villa Celtis

Ubytování (Penzion) Villa Celtis. Set in Grožnjan, Villa Celtis offers a terrace. The guest house has a garden and offers an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Celtis se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Groznjan - Istrien 39918. Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 is set in Grožnjan. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kaltrina

Villa Kaltrina

Ubytování (Vila) Villa Kaltrina. Set in Grožnjan, Villa Kaltrina offers accommodation with a private pool. Ubytování Villa Kaltrina se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Biloslavi bb Croatia

Holiday home Biloslavi bb Croatia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Biloslavi bb Croatia. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Biloslavi bb Croatia is situated in Grožnjan. Ubytování Holiday home Biloslavi bb Croatia se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Cartolina

Holiday home Cartolina

Ubytování (Vila) Holiday home Cartolina. Holiday home Cartolina is situated in Grožnjan and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Holiday home Cartolina se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi is situated in Grožnjan. Ubytování Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Donji Kalcini IV

Holiday home Donji Kalcini IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Donji Kalcini IV. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Donji Kalcini IV is situated in Grožnjan. Ubytování Holiday home Donji Kalcini IV se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villas Martincici with large pool

Villas Martincici with large pool

Ubytování (Vily) Villas Martincici with large pool. Situated in Grožnjan, 35 km from Poreč, Villas Martincici with large pool features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villas Martincici with large pool se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Idlewood

Idlewood

Ubytování (Vila) Idlewood. Featuring accommodation with a private pool, Idlewood is located in Grožnjan. Ubytování Idlewood se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Stone House Heitzler

Stone House Heitzler

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Heitzler. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Grožnjanu, 30 km od Terstu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Stone House Heitzler se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)