Hledat

Ubytování

Rooms Sara Penzion

Vladimira Gortana 2, 52429 Grožnjan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Rooms Sara. Rooms Sara se nachází v historickém jádru obce Grožnjan a nabízí klimatizované studia a pokoje se satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rooms Sara se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Rooms Sara

Koná se zde také oblíbený jazzový festival. Hosté mohou nasát klidnou atmosféru úzkých uliček města. Rooms Sara se nachází v historickém jádru obce Grožnjan a nabízí klimatizované studia a pokoje se satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Nejbližší město na pobřeží Jaderského moře je Novigrad, asi 19 km odtud. Grožnjan proslul jako živé umělecké centrum s rozvinutou scénou uměleckých galerií. Město Umag s místními plážemi, nočními kluby a tenisovým stadionem Stella Maris je vzdáleno 22 km. Obchod s potravinami se nachází hned u domu a nejbližší bar a restaurace jsou vzdálené také jen pár kroků.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Rooms Sara

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Živá hudba / představení Mimo ubytování
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Dočasné umělecké expozice Mimo ubytování
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětské hřiště
 • Víno/šampaňské
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Obchod se suvenýry
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Grožnjan

Bolara 60: the Cottage

9,7

Bolara 60: the Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Bolara 60: the Cottage. Bolara 60: the Cottage is situated in Grožnjan and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bolara 60: the Cottage se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

House Fiorela

9,6

House Fiorela

Ubytování (Prázdninové domy) House Fiorela. Located in the small picturesque town of Grožnjan, House Fiorela is set in a quiet area and surrounded by greenery. Ubytování House Fiorela se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Artegnana 1798

9,5

Artegnana 1798

Ubytování (Bed and breakfast) Artegnana 1798. Set in Grožnjan, 33 km from Poreč, Artegnana 1798 offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Artegnana 1798 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

La Boutique

9,5

La Boutique

Ubytování (Prázdninový dům) La Boutique. Offering free WiFi and city views, La Boutique is an accommodation situated in Grožnjan. Ubytování La Boutique se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

APARTMENT NORINA

9

APARTMENT NORINA

Ubytování (Apartmán) APARTMENT NORINA. APARTMENT NORINA is set in Grožnjan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMENT NORINA se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Bed and breakfast Ponte Porton

8,8

Bed and breakfast Ponte Porton

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and breakfast Ponte Porton. Ponte Porton se nachází ve městě Grožnjan, 27 km od Umagu. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bed and breakfast Ponte Porton se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa San Vito

8,6

Apartments Villa San Vito

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa San Vito. Toto rodinné zařízení se nachází na okraji historického centra středověkého města Grožnjan. Ubytování Apartments Villa San Vito se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Wonderful villa with private pool and garden surrounded by nature

Wonderful villa with private pool and garden surrounded by nature

Ubytování (Prázdninový dům) Wonderful villa with private pool and garden surrounded by nature. Wonderful villa with private pool and garden obklopené přírodou se nachází v Grožnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Wonderful villa with private pool and garden surrounded by nature se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990

Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990. Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990 is located in Grožnjan. The air-conditioned accommodation is 46 km from... Ubytování Holiday house with WiFi Groznjan (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17990 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Ubytování (Vila) Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje. Casita Lozari - Romantic Istrian Villa is situated in Stuparić and offers a bar and a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

San Canzian Residence Groznjan

San Canzian Residence Groznjan

Ubytování (Prázdninový dům) San Canzian Residence Groznjan. San Canzian Residence Groznjan se nachází v Grožnjanu. 34 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování San Canzian Residence Groznjan se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Celtis

Villa Celtis

Ubytování (Penzion) Villa Celtis. Set in Grožnjan, Villa Celtis offers a terrace. The guest house has a garden and offers an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Celtis se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Groznjan - Istrien 39918. Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 is set in Grožnjan. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Art room PI

Art room PI

Ubytování (Privát) Art room PI. Set in Grožnjan, Art room PI offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. The air-conditioned accommodation is 33 km from Poreč. Ubytování Art room PI se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Mazuli

Casa Mazuli

Ubytování (Vila) Casa Mazuli. Casa Mazuli se nachází v obci Grožnjan a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. 35 km od Rovinje. Ubytování Casa Mazuli se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Luksa

Villa Luksa

Ubytování (Vila) Villa Luksa. Villa Luksa se nachází v obci Grožnjan a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Luksa se nachází ve městě Grožnjan (Chorvatsko - Istrie).