Hledat

Ubytování

Holiday House under Tatra's Mountain's Prázdninový dům

Vychodna 739, Vychodna, 03232, 032 32 Východná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House under Tatra's Mountain's. Holiday House under Tatra's Mountain's se nachází ve Východné v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Štrbské Pleso je vzdálené 15 km. Ubytování Holiday House under Tatra's Mountain's se nachází ve městě Východná (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Holiday House under Tatra's Mountain's

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Štrbské Pleso je vzdálené 15 km. Prázdninový dům stojí 27 km od města Zakopane a 35 km od obce Bukowina Tatrzańska. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny s vanou. Holiday House under Tatra's Mountain's se nachází ve Východné v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na letiště Poprad-Tatry je to 26 km.

Jiná ubytování ve městě Východná

Privát Ján

9,6

Privát Ján

Ubytování (Venkovský dům) Privát Ján. Tento prázdninový dům se nachází v obci Východná, 33 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytování Privát Ján se nachází ve městě Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Ján má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Privát Ján momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ujastraba

9,6

Ujastraba

Ubytování (Chata) Ujastraba. Ujastraba se nachází v obci Východná. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Ujastraba se nachází ve městě Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ujastraba má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Ujastraba momentálně evidujeme 20 recenzí.

CHATKA VÝCHODNÁ

CHATKA VÝCHODNÁ

Ubytování (Chata) CHATKA VÝCHODNÁ. Offering garden views, CHATKA VÝCHODNÁ in Východná offers accommodation and barbecue facilities. Ubytování CHATKA VÝCHODNÁ se nachází ve městě Východná (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata CHATKA VÝCHODNÁ nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.