Hledat

Ubytování

Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304 Prázdninový dům

8314 Vonyarcvashegy, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304. Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304 is situated in Vonyarcvashegy. With free private parking, the property is 3. Ubytování Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304 se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Popis ubytování Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304

The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 19 km from the holiday home. Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304 is situated in Vonyarcvashegy. 3 km from St Michael Hill and St Michael Chapel and 1. The accommodation is fitted with a kitchen. With free private parking, the property is 3. 7 km from Kitaibel belvedere.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 20304

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Sprcha
  • Povlečení
  • Další koupelna
  • Toaleta
  • Domácí zvířata nejsou povolena.

Jiná ubytování ve městě Vonyarcvashegy

Panoráma Apartmanház

10

Panoráma Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Panoráma Apartmanház. Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 3 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Michaela. Ubytování Panoráma Apartmanház se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schwalbennest

9,9

Villa Schwalbennest

Ubytování (Apartmán) Villa Schwalbennest. Villa Schwalbennest se nachází v obci Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do... Ubytování Villa Schwalbennest se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Hajni apartman

9,9

Hajni apartman

Ubytování (Apartmán) Hajni apartman. Within 1.7 km of St Michael Hill and St Michael Chapel and 1.4 km of Kitaibel belvedere, Hajni apartman offers free WiFi and a garden. Ubytování Hajni apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Blasius Apartman

9,8

Blasius Apartman

Ubytování (Apartmány) Blasius Apartman. Apartmány Blasius se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,6 km od Kitaibelova belvedéru a 2,1 km od kopce s kaplí sv. Michala. Ubytování Blasius Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Ferienhaus Erna

9,8

Ferienhaus Erna

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Erna. Set in Vonyarcvashegy in the Zala region with St Michael Hill and St Michael Chapel nearby, Ferienhaus Erna offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhaus Erna se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krisztián Apartmanház

9,8

Krisztián Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Krisztián Apartmanház. Featuring a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Krisztián Apartmanház is located in Vonyarcvashegy and provides... Ubytování Krisztián Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amande House & Cottage

9,8

Amande House & Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Amande House & Cottage. Amande House & Cottage se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Amande House & Cottage se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horizont Nyaralóház

9,7

Horizont Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Horizont Nyaralóház. Prázdninový dům Horizont Nyaralóház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 3,2 km od kopce sv. Michala s kaplí sv. Michala a 1,6 km od belvederu Kitaibel. Ubytování Horizont Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág Apartman

9,7

Virág Apartman

Ubytování (Apartmán) Virág Apartman. Set in Vonyarcvashegy, 1.1 km from Vonyarcvashegy Beach, Virág Apartman offers accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Virág Apartman se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Petőfi S. utca 54.

9,5

Petőfi S. utca 54.

Ubytování (Prázdninový dům) Petőfi S. utca 54.. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Petőfi S. Utca 54. Is located in Vonyarcvashegy. Ubytování Petőfi S. utca 54. se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bertalan Apartman

9,4

Bertalan Apartman

Ubytování (Apartmány) Bertalan Apartman. Bertalan Apartman se nachází v obci Vonyarcvashegy, 1,4 km od kopce sv. Michaela a kaple sv. Michaela. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bertalan Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Villa

9,4

Sunny Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny Villa. Sunny Villa se nachází kousek od letoviska Vonyarcvashegy, pouhých 15 minut od jezera Balaton, a nabízí ubytování v prostorném domě se 4 ložnicemi,... Ubytování Sunny Villa se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jäger

9,4

Villa Jäger

Ubytování (Penzion) Villa Jäger. Jäger Panzió se nachází pouhých 600 metrů od jezera Balaton. Ubytování Villa Jäger se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Villa Plattensee

9,4

Villa Plattensee

Ubytování (Hotel) Villa Plattensee. Vila Plattensee se nachází mezi jezerem Balaton a národním parkem Balatonské středohoří. Ubytování Villa Plattensee se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Szent Kristof Panzio

9,4

Szent Kristof Panzio

Ubytování (Penzion) Szent Kristof Panzio. Szent Kristof Panzio se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 10 minut pěší chůze od břehu jezera Balaton. Ubytování Szent Kristof Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kovács Panzió

9,3

Kovács Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kovács Panzió. Kovács Panzió has lake views, free WiFi and free private parking, set in Vonyarcvashegy, 2.5 km from St Michael Hill and St Michael Chapel. Ubytování Kovács Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Laura-haus

9,3

Laura-haus

Ubytování (Apartmán) Laura-haus. Laura-haus se nachází 600 metrů od břehů Balatonu a nabízí moderní apartmány, plně vybavenou kuchyň, zahradu se zázemím pro grilování a parkování na místě... Ubytování Laura-haus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zétény Vendégház

9,3

Zétény Vendégház

Ubytování (Penzion) Zétény Vendégház. Penzion Zétény Vendégház se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí sezonní venkovní bazén i gril. Bohaté zázemí zahrnuje zahradu i terasu. Ubytování Zétény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thomas vendégház

9,2

Thomas vendégház

Ubytování (Apartmány) Thomas vendégház. Thomas Vendégház se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,3 km od břehu jezera Balaton, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a zázemí pro grilování. Ubytování Thomas vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton White House

9,1

Balaton White House

Ubytování (Penzion) Balaton White House. Situated in Vonyarcvashegy, 3 km from St Michael Hill and St Michael Chapel, Balaton White House features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Balaton White House se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Apartmanház Lagúna

9,1

Apartmanház Lagúna

Ubytování (Apartmány) Apartmanház Lagúna. Apartmanház Lagúna has pool views, free WiFi and free private parking, situated in Vonyarcvashegy, 1.1 km from St Michael Hill and St Michael Chapel. Ubytování Apartmanház Lagúna se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Judit Apartman

9

Judit Apartman

Ubytování (Apartmán) Judit Apartman. Apartmán Judit Apartman se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a grilem. Ubytování Judit Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gombi nyaraló

9

Gombi nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Gombi nyaraló. Set 2.3 km from St Michael Hill and St Michael Chapel in Vonyarcvashegy, Vonyarci nyaraló offers accommodation with a kitchen. Ubytování Gombi nyaraló se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cyrano Vendégház

8,8

Cyrano Vendégház

Ubytování (Penzion) Cyrano Vendégház. Penzion Cyrano Panzió se nachází ve městě Vonyarcvashegy a nabízí ubytování s výhledem na jezero a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, bazén, restauraci a... Ubytování Cyrano Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Sonnenresidenz Apartments

8,8

Sonnenresidenz Apartments

Ubytování (Apartmány) Sonnenresidenz Apartments. Sonnenresidenz Apartments is located in Vonyarcvashegy and provides accommodation with a terrace and free WiFi, 2. Ubytování Sonnenresidenz Apartments se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Judit Vendégház a Balatonnál

8,8

Judit Vendégház a Balatonnál

Ubytování (Prázdninový dům) Judit Vendégház a Balatonnál. Offering panoramic views over Balaton Lake, the Judit Vendégház a Balatonnál is a 30-mind walk away from the centre of Vonyarcvashegy and from the... Ubytování Judit Vendégház a Balatonnál se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Zenit Hotel Vendégház

8,7

Zenit Hotel Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Zenit Hotel Vendégház. Zenit Hotel Vendégház najdete v obci Vonyarcvashegy, 2 km od vlakového nádraží Gyenesdiás. Ubytování Zenit Hotel Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vonyarcvashegyi lakás

8,7

Vonyarcvashegyi lakás

Ubytování (Apartmán) Vonyarcvashegyi lakás. Featuring garden views, Vonyarcvashegyi lakás provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Kitaibel belvedere. Ubytování Vonyarcvashegyi lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nosztalgia Balaton Apartmanház

8,6

Nosztalgia Balaton Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Nosztalgia Balaton Apartmanház. Situated in Vonyarcvashegy in the Zala region and St Michael Hill and St Michael Chapel reachable within 1. Ubytování Nosztalgia Balaton Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fészek Apartmanház

8,6

Fészek Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Fészek Apartmanház. Fészek Vendéglő és Apartmanház je vzdálený 300 metrů od vlakového nádraží Vonyarcvashegy a 400 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Fészek Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zenit Wellness Hotel Balaton

8,6

Zenit Wellness Hotel Balaton

Ubytování (Hotel) Zenit Wellness Hotel Balaton. Čtyřhvězdičkový Zenit Wellness Hotel se nachází na klidném místě na kopci s panoramatickým výhledem na jezero Balaton. Ubytování Zenit Wellness Hotel Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lívia Apartmanok

8,4

Lívia Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Lívia Apartmanok. Apartmán Livia se nachází v obci Vonyarcvashegy, poblíž rozhledny Kitaibel, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou se zázemím pro grilování. Ubytování Lívia Apartmanok se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerania ház

8,3

Gerania ház

Ubytování (Prázdninový dům) Gerania ház. Set in Vonyarcvashegy, just 1 km from Kitaibel belvedere, Gerania ház offers accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 2. Ubytování Gerania ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Vonyarcvashegy Nyaraló

8,3

Vonyarcvashegy Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Vonyarcvashegy Nyaraló. Featuring lake views, Vonyarcvashegy Nyaraló provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 2. Ubytování Vonyarcvashegy Nyaraló se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Janika Pension

8,1

Janika Pension

Ubytování (Penzion) Janika Pension. Janika Hotel Pansion se nachází na klidném místě nedaleko pláže v centru města Vonyarcvashegy. Má vlastní bazén a nabízí chutné maďarské jídlo. Ubytování Janika Pension se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Talabér Vendégház

8,1

Talabér Vendégház

Ubytování (Apartmány) Talabér Vendégház. Talabér Vendégház nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou v obci Vonyarcvashegy, 2,1 km od vrchu s kaplí sv. Michala. Ubytování Talabér Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyvirág Ház

8

Gyöngyvirág Ház

Ubytování (Penzion) Gyöngyvirág Ház. Gyöngyvirág Ház se nachází na poklidném místě ve městě Vonyarcvashegy, 800 metrů od jezera Balaton. Ubytování Gyöngyvirág Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aremon

7,8

Aremon

Ubytování (Penzion) Aremon. Apartmán Aremon se nachází v obci Vonyarcvashegy, 1 km od břehu jezera Balaton, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Aremon se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Sophie

7,5

House Sophie

Ubytování (Prázdninový dům) House Sophie. House Sophie se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 2 km od pláže. Nabízí 4 ložnice s balkonem, kabelovou TV, gril a soukromé parkoviště. Ubytování House Sophie se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala).

Napocska Panzió

7,3

Napocska Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Napocska Panzió. Set in Vonyarcvashegy in the Zala region with Kitaibel belvedere nearby, Napocska Panzió offers accommodation with free private parking. Ubytování Napocska Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton

7,3

Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton

Ubytování (Penzion) Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton. Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton se nachází ve městě Vonyarcvashegy, 1,4 km od kopce sv. Michala a kaple sv. Michala. Ubytování Sissi Pension Vonyarcvashegy-Balaton se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Engelhaus

6,2

Engelhaus

Ubytování (Penzion) Engelhaus. Engelhaus se nachází v obci Vonyarcvashegy a 1,2 km od pobřeží jezera Balaton. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s grilem. Ubytování Engelhaus se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terezia Guest-House

6,1

Terezia Guest-House

Ubytování (Hotel) Terezia Guest-House. Terezia Guest-House se nachází v obci Vonyarcvashegy, 10 minut chůze od Balatonu. Ubytování Terezia Guest-House se nachází ve městě Vonyarcvashegy (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Detti Apartman

Detti Apartman

Ubytování (Apartmán) Detti Apartman. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Detti Apartman can be found in Vonyarcvashegy, close to Kitaibel belvedere and 2. Ubytování Detti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Holiday Home Balaton H603

Holiday Home Balaton H603

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H603. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Holiday Home Balaton H603 has a terrace. Ubytování Holiday Home Balaton H603 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Holiday home Liszt Ferenc utca-Vonyarcvashegy

Holiday home Liszt Ferenc utca-Vonyarcvashegy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Liszt Ferenc utca-Vonyarcvashegy. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home Liszt Ferenc utca-Vonyarcvashegy is set in Vonyarcvashegy, within just 1. Ubytování Holiday home Liszt Ferenc utca-Vonyarcvashegy se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Holiday home Vörösmarty I-Vonyarcvashegy

Holiday home Vörösmarty I-Vonyarcvashegy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vörösmarty I-Vonyarcvashegy. Holiday home Vörösmarty I-Vonyarcvashegy is set in Vonyarcvashegy. With free private parking, the property is 3. Ubytování Holiday home Vörösmarty I-Vonyarcvashegy se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 31295

Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 31295

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 31295. Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 31295 is situated in Vonyarcvashegy. With free private parking, the property is 3. Ubytování Holiday home Vonyarcvashegy/Balaton 31295 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Villa Vonyarc

Villa Vonyarc

Ubytování (Apartmán) Villa Vonyarc. Offering free WiFi and garden views, Villa Vonyarc is an accommodation located in Vonyarcvashegy, just 1. Ubytování Villa Vonyarc se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Vonyarcvashegy

Two-Bedroom Apartment in Vonyarcvashegy

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Vonyarcvashegy. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Vonyarcvashegy is located in Vonyarcvashegy, just 1. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Vonyarcvashegy se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Vadszőlő Vendégház

Vadszőlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Vadszőlő Vendégház. Set in Vonyarcvashegy, 3.5 km from St Michael Hill and St Michael Chapel, Vadszőlő Vendégház offers accommodation with a shared lounge, free private... Ubytování Vadszőlő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).