Hledat

Ubytování

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 Prázdninový dům

8372 Cserszegtomaj, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183. Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 is located in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytování Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Popis ubytování Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 19 km from the accommodation. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. The holiday home comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave and a fridge. The holiday home provides a children's playground. Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183 is located in Cserszegtomaj. Hévíz is 5 km from Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183, while Keszthely is 6 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 38183

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Toaleta
 • TV
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Cserszegtomaj

Haus Katica

10

Haus Katica

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Katica. Haus Katica is located in Cserszegtomaj and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Haus Katica se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Szőlőskert Apartman

9,6

Szőlőskert Apartman

Ubytování (Apartmán) Szőlőskert Apartman. Szőlőskert Apartman nabízí zahradu s grilem a ubytování v obci Cserszegtomaj, 3 km od termálního jezera Hévíz. Výhled směřuje na okolní kopce. Ubytování Szőlőskert Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick Balaton

9,5

Panoramablick Balaton

Ubytování (Apartmán) Panoramablick Balaton. Panoramablick Balaton se nachází v obci Cserszegtomaj, 5 km od Hévízu, a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Keszthely leží 3,3 km daleko. Ubytování Panoramablick Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Frutta Villa

9,5

Frutta Villa

Ubytování (Penzion) Frutta Villa. Frutta Villa se nachází v obci Cserszegtomaj. Nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, gril a pokoje s patiem s výhledem do zahrady. Ubytování Frutta Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zalaton apartman

9,4

Zalaton apartman

Ubytování (Apartmán) Zalaton apartman. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Zalaton apartman is situated in Cserszegtomaj. Ubytování Zalaton apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Zone Apartments

9,3

Green Zone Apartments

Ubytování (Apartmány) Green Zone Apartments. Situated in Cserszegtomaj, 35 km from Zalakaros, Green Zone Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Green Zone Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ninfea Wellness Apartmanház

9,3

Casa Ninfea Wellness Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Casa Ninfea Wellness Apartmanház. Casa Ninfea Wellness Apartmanház se nachází v obci Cserszegtomaj. Ubytování Casa Ninfea Wellness Apartmanház se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hibiskus Appartementhaus

9,3

Hibiskus Appartementhaus

Ubytování (Apartmány) Hibiskus Appartementhaus. Hibiskus Appartementhaus se nachází v obci Cserszegtomaj v župě Zala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hibiskus Appartementhaus se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Sportpension Wagner

9,3

Sportpension Wagner

Ubytování (Penzion) Sportpension Wagner. Sportpension Wagner je situován v městečku Cserszegtomaj, jen 2 km od termálního jezera v Hévízu a 8 km od Balatonského jezera, a má hezky upravenou... Ubytování Sportpension Wagner se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fehér Rózsa Apartman

9,2

Fehér Rózsa Apartman

Ubytování (Apartmány) Fehér Rózsa Apartman. Fehér Rózsa Apartman s výhledem na jezero Balaton a bujnou zahradou se nachází v obci Cserszegtomaj. Ubytování Fehér Rózsa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

szt.flórián

9,2

szt.flórián

Ubytování (Penzion) szt.flórián. Szt.flórián is offering accommodation in Cserszegtomaj. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování szt.flórián se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalai Vendégház

9

Szalai Vendégház

Ubytování (Apartmán) Szalai Vendégház. Szalai Vendégház se nachází v obci Cserszegtomaj. Nabízí gril, zahradu, terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Szalai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biró Vendégház

8,8

Biró Vendégház

Ubytování (Penzion) Biró Vendégház. Biró Vendégház in Cserszegtomaj provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Biró Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisoria Apartments

8,7

Elisoria Apartments

Ubytování (Penzion) Elisoria Apartments. Elisoria Apartments se nachází v obci Cserszegtomaj, která leží poblíž měst Keszthely a Hévíz, 3 km od termálních lázní Hévíz. Ubytování Elisoria Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea Wellness Panzió

8,7

Andrea Wellness Panzió

Ubytování (Penzion) Andrea Wellness Panzió. Andrea Wellness má ideální polohu 1,5 km od termálních lázní u jezera Hévízi a 5 km od Balatonu, největšího jezera v Evropě. Ubytování Andrea Wellness Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Panoráma

8,7

Apartman Panoráma

Ubytování (Apartmány) Apartman Panoráma. Apartman Panoráma se nachází ve městě Cserszegtomaj. Ubytování Apartman Panoráma se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Hotel Hévíznél

8,5

Relax Hotel Hévíznél

Ubytování (Hotel) Relax Hotel Hévíznél. Hotel Relax Hévíznél se nachází v obci Cserszegtomaj v župě Zala, 2,4 km od Hévízu. Ubytování Relax Hotel Hévíznél se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyalma Panzio

8,4

Aranyalma Panzio

Ubytování (Penzion) Aranyalma Panzio. Aranyalma Panzio & Steak House ve městě Cserszegtomaj nabízí restauraci, bar, společné posezení, zahradu, pokojovou službu a večerní zábavní program. Ubytování Aranyalma Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Dobogómajor superior

8,4

Club Dobogómajor superior

Ubytování (Rezort) Club Dobogómajor superior. Club Dobogómajor superior je 18hektarové rekreační středisko na okraji města Hévíz, jen 2 minuty jízdy nebo 20 minut chůze od centra města. Ubytování Club Dobogómajor superior se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban

7,4

Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban

Ubytování (Apartmány) Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban. Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban se nachází v obci Cserszegtomaj, 35 km od města Zalakaros. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rozalie apartmanok Keszthely -kertvárosban se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Kőhát Holiday Home

7,2

Kőhát Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Kőhát Holiday Home. Situated in Cserszegtomaj, Kőhát Holiday Home offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Kőhát Holiday Home se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj

Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj. Set in Cserszegtomaj, Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj provides a private pool. Ubytování Holiday home Méhes utca-Cserszegtomaj se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Vakantiehuis Balaton

Vakantiehuis Balaton

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantiehuis Balaton. Vakantiehuis Balaton is located in Cserszegtomaj and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Vakantiehuis Balaton se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Campingrosengarten Apartman

Campingrosengarten Apartman

Ubytování (Penzion) Campingrosengarten Apartman. Campingrosengarten Apartman is offering accommodation in Cserszegtomaj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Campingrosengarten Apartman se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala).

Éva Apartman

Éva Apartman

Ubytování (Apartmán) Éva Apartman. Situated in Cserszegtomaj in the Zala region, Éva Apartman features a garden. Ubytování Éva Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj

Ubytování (Apartmán) Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj. Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj is located in Cserszegtomaj. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartment Pajtika utca-Cserszegtomaj se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diósi BalatonHome

Diósi BalatonHome

Ubytování (Prázdninový dům) Diósi BalatonHome. Diósi BalatonHome is located in Cserszegtomaj and offers a garden and a terrace. Ubytování Diósi BalatonHome se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj

Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj. Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj is situated in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is... Ubytování Holiday home Porkoláb Utca-Cserszegtomaj se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj

Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj. Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj is situated in Cserszegtomaj. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytování Holiday home Méhes u-Cserszegtomaj se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286

Ubytování (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286. Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286 is located in Dobogómajor. The property is 34 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18286 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294

Ubytování (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294. Boasting a hot tub, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 is set in Cserszegtomaj. Ubytování Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18294 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295. Featuring an outdoor pool, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 in Cserszegtomaj provides accommodation with free WiFi and free private parking for... Ubytování Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18295 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729. Set in Cserszegtomaj, Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 38 km from... Ubytování Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 39729 se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz

Ubytování (Apartmán) Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz is set in Cserszegtomaj. Ubytování Parti Szél Apartman Balaton-Hévíz se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288

Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288. Situated in Dobogómajor in the Zala region, Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288 has a balcony. Ubytování Holiday home Cserszegtomaj/Balaton 18288 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292

Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292

Ubytování (Apartmán) Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292. Set in Dobogómajor in the Zala region, Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292 has a balcony. Ubytování Apartments in Cserszegtomaj/Balaton 18292 se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Barbara - ház

Barbara - ház

Ubytování (Privát) Barbara - ház. Set in Cserszegtomaj in the Zala region, Barbara - ház has a garden. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytování Barbara - ház se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pine Cottage

Pine Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Pine Cottage. Pine Cottage is located in Cserszegtomaj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytování Pine Cottage se nachází ve městě (Maďarsko - Zala).

Villa Belle Vue

Villa Belle Vue

Ubytování (Vila) Villa Belle Vue. Situated in Cserszegtomaj, Villa Belle Vue features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytování Villa Belle Vue se nachází ve městě (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Plattensee

Ferienwohnung am Plattensee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Plattensee. Set in Cserszegtomaj, Ferienwohnung am Plattensee provides accommodation with a private pool. It has garden views and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung am Plattensee se nachází ve městě Cserszegtomaj (Maďarsko - Zala). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)