Hledat

Ubytování

Hmooyi Hill Cottage Vila

Falinić Breg 206, 42208 Kolarovec, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Hmooyi Hill Cottage. Hmooyi Hill Cottage is located in Kolarovec and offers a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Hmooyi Hill Cottage se nachází ve městě Kolarovec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Hmooyi Hill Cottage

Complimentary WiFi is featured. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 69 km from Hmooyi Hill Cottage. Hmooyi Hill Cottage is located in Kolarovec and offers a terrace. Moravske Toplice is 37 km from the villa, while Tuheljske Toplice is 41 km away. The villa consists of 3 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room.

Vybavení ubytování Hmooyi Hill Cottage

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Vlastní koupelna
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Terasa
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Kolarovec

Kuća za odmor Falinić

9,5

Kuća za odmor Falinić

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Falinić. Kuća za odmor Falinić se nachází v obci Kolarovec, 49 km od Bad Radkersburgu, a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Kuća za odmor Falinić se nachází ve městě Kolarovec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marjak ****

Apartment Marjak ****

Ubytování (Apartmán) Apartment Marjak ****. Apartment Marjak **** is located in Kolarovec and offers a bar and a terrace. The accommodation is 46 km from Bad Radkersburg. Ubytování Apartment Marjak **** se nachází ve městě Kolarovec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hmooyi Hill Cottage

Hmooyi Hill Cottage

Ubytování (Vila) Hmooyi Hill Cottage. Hmooyi Hill Cottage is located in Kolarovec and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Moravske Toplice is 37 km from the villa. Ubytování Hmooyi Hill Cottage se nachází ve městě Kolarovec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)