Hledat

Ubytování

Historical house in the center Levoča with parking Apartmán

34 Kláštorská, 054 01 Levoča, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Historical house in the center Levoča with parking. Historical house in the center Levoča with parking nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Levoči, pouhých 200 metrů od katedrály sv. Ubytování Historical house in the center Levoča with parking se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Historical house in the center Levoča with parking

Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Jakuba a radnice. Historical house in the center Levoča with parking nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Levoči, pouhých 200 metrů od katedrály sv. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Poprad-Tatry je to 26 km. Nachází se 14 km od Spišského hradu a nabízí úschovnu zavazadel.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Levoča

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytování (Vily) Spillenberg House. Spillenberg House is a villa located in the UNESCO-protected town of Levoča, 100 meters from St. Jacobs Cathedral and 14 km from Spis Castle. Ubytování Spillenberg House se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Spillenberg House má celkové hodnocení 10. Pro Vily Spillenberg House momentálně evidujeme 7 recenzí.

Želený domčúrik

9,9

Želený domčúrik

Ubytování (Prázdninový dům) Želený domčúrik. Želený domčúrik se nachází v Levoči, 20 km od Spišského hradu a 1,3 km od katedrály sv. Jakuba v Levoči. K dispozici je gril a sdílená kuchyně. Ubytování Želený domčúrik se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Želený domčúrik má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Želený domčúrik momentálně evidujeme 22 recenzí.

Privat pri Hradbach

9,8

Privat pri Hradbach

Ubytování (Privát) Privat pri Hradbach. Privat pri Hradbach se nachází pouhých 200 metrů od centra Levoče zapsané na seznamu UNESCO. Nabízí saunu, kulečník a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat pri Hradbach se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat pri Hradbach má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat pri Hradbach momentálně evidujeme 53 recenzí.

Ubytovanie KAMI

9,7

Ubytovanie KAMI

Ubytování (Penzion) Ubytovanie KAMI. Ubytovanie KAMI se nachází v Levoči, 300 metrů od radnice a katedrály sv. Jakuba a 14 km od Spišského hradu. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie KAMI se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie KAMI má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie KAMI momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán NIKA

9,7

Apartmán NIKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán NIKA. Apartmán NIKA se nachází v Levoči a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán NIKA se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Nasa Chata

9,6

Nasa Chata

Ubytování (Chata) Nasa Chata. Naša Chata se nachází v Levočské dolině a nabízí Wi-Fi zdarma, obývací pokoj s krbem a terasu s výhledem na hory. Ubytování Nasa Chata se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Nasa Chata má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Nasa Chata momentálně evidujeme 30 recenzí.

apartmány LEVOČA

9,6

apartmány LEVOČA

Ubytování (Aparthotel) apartmány LEVOČA. Apartmány Levoča se nachází v Levoči, 400 metrů od radnice a 17 km od Spišského hradu. Nabízí výhled do zahrady, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartmány LEVOČA se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování apartmány LEVOČA má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel apartmány LEVOČA momentálně evidujeme 17 recenzí.

Privát Miško

9,6

Privát Miško

Ubytování (Penzion) Privát Miško. Privát Miško se nachází v Levoči, 7 km od katedrály sv. Jakuba a od levočské radnice a 24 km od Spišského hradu, a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Privát Miško se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Miško má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Privát Miško momentálně evidujeme 60 recenzí.

Dolinka Holiday Home

9,5

Dolinka Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Dolinka Holiday Home. Prázdninový dům Dolinka se nachází v Levoči a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Dolinka Holiday Home se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Dolinka Holiday Home má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Dolinka Holiday Home momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Kiska Levoča

9,5

Penzion Kiska Levoča

Ubytování (Penzion) Penzion Kiska Levoča. Penzion Kiska Levoča se nachází ve městě Levoča a nabízí terasu. Ubytování Penzion Kiska Levoča se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Kiska Levoča má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kiska Levoča momentálně evidujeme 164 recenzí.

Ubytovanie u Janusa

9,5

Ubytovanie u Janusa

Ubytování (Penzion) Ubytovanie u Janusa. Ubytování u Januša má centrální polohu v Levoči a nabízí apartmá s bezplatným Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Ubytovanie u Janusa se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie u Janusa má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovanie u Janusa momentálně evidujeme 156 recenzí.

Penzión Oaza

9,4

Penzión Oaza

Ubytování (Penzion) Penzión Oaza. Penzion Oáza se nachází v Levoči, 150 metrů od centra. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzión Oaza se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Oaza má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Oaza momentálně evidujeme 277 recenzí.

Chaty Lipa

9,4

Chaty Lipa

Ubytování (Chata) Chaty Lipa. Chaty Lipa se nacházejí 10 km od lyžařského střediska Levočská Dolina a nabízejí dobře vybavené dřevěné chaty a tradiční slovenskou restauraci, ve které je... Ubytování Chaty Lipa se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chaty Lipa má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Lipa momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzión Rodina

9,3

Penzión Rodina

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Rodina. Penzión Rodina se nachází v Levoči. Nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování a TV s plochou obrazovkou. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Penzión Rodina se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Rodina má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Penzión Rodina momentálně evidujeme 205 recenzí.

Hotel Arkada

9,2

Hotel Arkada

Ubytování (Hotel) Hotel Arkada. Hotel Arkada se nachází v historické budově ze 14. století, přímo na hlavním náměstí Majstra Pavla v centru města Levoča zapsaném na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Arkada se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Arkada má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Arkada momentálně evidujeme 133 recenzí.

Boutique hotel Pracháreň

9,1

Boutique hotel Pracháreň

Ubytování (Hotel) Boutique hotel Pracháreň. Boutique Hotel Pracháreň sídlí ve zrekonstruované historické budově ze 13. století v Levoči. Ubytování Boutique hotel Pracháreň se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Boutique hotel Pracháreň má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Boutique hotel Pracháreň momentálně evidujeme 98 recenzí.

Antik Apartmán Levoča

9,1

Antik Apartmán Levoča

Ubytování (Apartmány) Antik Apartmán Levoča. Antik Apartmán Levoča se nachází v Levoči, necelý 1 km od radnice a 18 km od Spišského hradu. Nabízí výhled na město, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antik Apartmán Levoča se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Antik Apartmán Levoča má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Antik Apartmán Levoča momentálně evidujeme 236 recenzí.

Villa Mia

9,1

Villa Mia

Ubytování (Venkovský dům) Villa Mia. Villa Mia se nachází v Levoči a nabízí ubytování s balkonem/terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a společným lounge. Ubytování Villa Mia se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Mia má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Villa Mia momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzión Villa Fam

9

Penzión Villa Fam

Ubytování (Penzion) Penzión Villa Fam. Penzión Villa Fam se nachází v Levoči, 1 km od radnice a katedrály sv. Jakuba a 18 km od Spišského hradu. Ubytování Penzión Villa Fam se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Villa Fam má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Villa Fam momentálně evidujeme 168 recenzí.

Hotel U Leva

9

Hotel U Leva

Ubytování (Hotel) Hotel U Leva. Hotel U Leva se nachází v malebném Spišském regionu. Ubytování Hotel U Leva se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel U Leva má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Leva momentálně evidujeme 410 recenzí.

Penzión Texon

9

Penzión Texon

Ubytování (Penzion) Penzión Texon. Penzión Texon se nachází v Levoči, 2,3 km od katedrály sv. Ubytování Penzión Texon se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Texon má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Texon momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzión Hubert Levoča

8,7

Penzión Hubert Levoča

Ubytování (Penzion) Penzión Hubert Levoča. Penzión Hubert Levoča se nachází v Levoči, 3,2 km od katedrály sv. Ubytování Penzión Hubert Levoča se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Hubert Levoča má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Hubert Levoča momentálně evidujeme 119 recenzí.

Resort Levočská Dolina

8,7

Resort Levočská Dolina

Ubytování (Penzion) Resort Levočská Dolina. Resort Levočská Dolina se nachází v horské oblasti Levočské vrchy a má přímý přístup k sjezdovkám. Ubytování Resort Levočská Dolina se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Resort Levočská Dolina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Resort Levočská Dolina momentálně evidujeme 101 recenzí.

Hotel Stela

8,7

Hotel Stela

Ubytování (Hotel) Hotel Stela. Tento stylový hotel se řadí mezi nejvýznamnější architektonické památky nejen Levoče, ale celého Slovenska. Ubytování Hotel Stela se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Stela má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Stela momentálně evidujeme 251 recenzí.

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

8,5

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

Ubytování (Horské chaty) Chata u Janusa Fedorkin Jarok. Chata u Janusa Fedorkin Jarok, obklopena lesy, se nachází ve vzdálené čtvrti Fedorkin Jarok, 7 km od Levoče. Ubytování Chata u Janusa Fedorkin Jarok se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata u Janusa Fedorkin Jarok má celkové hodnocení 8,5. Pro Horské chaty Chata u Janusa Fedorkin Jarok momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment in a historical house in the center of Levoča

8,4

Apartment in a historical house in the center of Levoča

Ubytování (Apartmán) Apartment in a historical house in the center of Levoča. Apartment in a historical house in the center of Levoča nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Levoči, pouhých 200 metrů od katedrály... Ubytování Apartment in a historical house in the center of Levoča se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Barbakan

8,4

Hotel Barbakan

Ubytování (Hotel) Hotel Barbakan. Tento butikový hotel je zasazen v budově ze 14. století v centru Levoče. Nabízí jedinečný výhled na Mariánskou Horu a baziliku Minor (poutní místo). Ubytování Hotel Barbakan se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Barbakan má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Barbakan momentálně evidujeme 240 recenzí.

Penzión Gróf

7,9

Penzión Gróf

Ubytování (Penzion) Penzión Gróf. Penzión Gróf se nachází v Levoči a nabízí venkovní bazén, vířivku, restauraci, terasu a dětské hřiště. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici. Ubytování Penzión Gróf se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Gróf má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión Gróf momentálně evidujeme 40 recenzí.

Duci

7,8

Duci

Ubytování (Apartmány) Duci. Duci jsou apartmány situované v Levoči, jen 350 metrů od centra zapsaného na seznamu UNESCO. K zázemí patří zahrada s grilem a malý sezonní bazén. Ubytování Duci se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Duci má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmány Duci momentálně evidujeme 34 recenzí.

Picolo Levoča

6,9

Picolo Levoča

Ubytování (Prázdninový dům) Picolo Levoča. Picolo Levoča se nachází 13 km od Spišského hradu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Picolo Levoča se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Design Apartment

Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Design Apartment. Design Apartment in Levoča offers accommodation with free WiFi, 13 km from Spis Castle. The apartment is 100 metres from St. Jacobs Cathedral in Levoca. Ubytování Design Apartment se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Horsky dom

Horsky dom

Ubytování (Chata) Horsky dom. Situated in Levoča, 24 km from Spis Castle, Horsky dom features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Horsky dom se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Chata Horsky dom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie Aďka

Ubytovanie Aďka

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Aďka. Located in Levoča and with Spis Castle reachable within 18 km, Ubytovanie Aďka provides a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a terrace. Ubytování Ubytovanie Aďka se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Penzion Ubytovanie Aďka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U poľovníka

U poľovníka

Ubytování (Apartmán) U poľovníka. U poľovníka se nachází v Levoči, 14 km od Spišského hradu a 5 km od katedrály sv. Jakuba. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování U poľovníka se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Horský dom Apartmány

Horský dom Apartmány

Ubytování (Apartmán) Horský dom Apartmány. Set just 20 km from Spis Castle, Horský dom Apartmány offers accommodation in Levoča with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Horský dom Apartmány se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Podkova

Apartmány Podkova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podkova. Ubytování se nachází v Levoči v Prešovském kraji, u katedrály sv. Jakuba v Levoči a radnice v Levoči. Ubytování Apartmány Podkova se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Klastorska 35

Klastorska 35

Ubytování (Prázdninový dům) Klastorska 35. Situated in the UNESCO-protected town of Levoca and set in the renovated renaissance house, Klastorska 35 offers a self-catered accommodation, a garden,... Ubytování Klastorska 35 se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Klastorska 35 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán ktorý hľadá meno

Apartmán ktorý hľadá meno

Ubytování (Apartmán) Apartmán ktorý hľadá meno. Apartmán ktorý hľadá meno features a patio and is set in Levoča, within just 1.1 km of St. Jacobs Cathedral in Levoca and 1.1 km of Townhall Levoca. Ubytování Apartmán ktorý hľadá meno se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartmán ktorý hľadá meno nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí

Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí

Ubytování (Privát) Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí. With mountain views, Penzion Kiska Levočská Dolina is set in Levoča and has accommodation with a kitchen. Ubytování Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).