Hledat

Ubytování

Hello Sunshine - Apartment on the Beach Apartmán

Put Mula 8, Zubovići , otok Pag, Zubovići, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Hello Sunshine - Apartment on the Beach. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Popis ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach

Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Zubovići

Apartments Dražica 4

9,1

Apartments Dražica 4

Ubytování (Apartmány) Apartments Dražica 4. Apartments Dražica 4 se nachází v Zubovići. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Dražica 4 se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Apartmani MARIJA

8

Apartmani MARIJA

Ubytování (Apartmány) Apartmani MARIJA. Situated in Zubovići in the Pag Island region, Apartmani MARIJA features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani MARIJA se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Rooms by the sea Metajna (Pag) - 6496

6,5

Rooms by the sea Metajna (Pag) - 6496

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Metajna (Pag) - 6496. Rooms by the sea Metajna (Pag) - 6496 se nachází v obci Metajna. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rooms by the sea Metajna (Pag) - 6496 se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Sea View Apartment - first row to the beach

Sea View Apartment - first row to the beach

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartment - first row to the beach. Sea View Apartment - first row to the beach se nachází asi 1,3 km od pláže Orada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Sea View Apartment - first row to the beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Kustici, Pag - 18248

Apartments by the sea Kustici, Pag - 18248

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Kustici, Pag - 18248. Located in Zubovići, Apartments by the sea Kustici, Pag - 18248 provides accommodation with a TV. Ubytování Apartments by the sea Kustici, Pag - 18248 se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza

Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza

Ubytování (Apartmány) Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza. Apartmány Kaniza se nachází v letovisku Zubovići a nabízí zahradu, terasu a výhled na moře. Ubytování Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Sea view apartments Drazice - private parking

Sea view apartments Drazice - private parking

Ubytování (Apartmány) Sea view apartments Drazice - private parking. Apartmány Drazice se nacházejí v Zubovići, 49 km od Zadaru. Ubytování Sea view apartments Drazice - private parking se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Zubovici (Pag) - 4082

Apartments by the sea Zubovici (Pag) - 4082

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zubovici (Pag) - 4082. Apartment Zubovici 4082b nabízí ubytování s terasou v obci Zubovići, 9 km od Novalji a 49 km od Zadaru. Ubytování Apartments by the sea Zubovici (Pag) - 4082 se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).