Hledat

Ubytování

Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 Apartmán

Patenerweg 5, 39040 Siusi, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 4. Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 4

Pro děti je připraveno dětské hřiště. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou. Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 stojí 28 km od katedrály Bressanone a lékařského muzea. Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled na hory. Na letiště Bolzano je to 30 km. Nabízí balkon, stolní tenis, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 4

 • Parkování na ulici
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Sprcha
 • Kabelové programy
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Zahrada
 • Stolní tenis
 • Výhled na hory
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Siusi

Haus Lohengrin Ferienwohnung 3

10

Haus Lohengrin Ferienwohnung 3

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 3. Haus Lohengrin Ferienwohnung 3 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 3 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mysciliar Apartment Sky ii

10

Mysciliar Apartment Sky ii

Ubytování (Apartmán) Mysciliar Apartment Sky ii. Mysciliar Apartment Sky II se nachází asi 27 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Mysciliar Apartment Sky ii se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thusnelda Apartment C

10

Thusnelda Apartment C

Ubytování (Apartmán) Thusnelda Apartment C. Thusnelda Apartment C se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone a 27 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Thusnelda Apartment C se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thusnelda Apartment A

10

Thusnelda Apartment A

Ubytování (Apartmán) Thusnelda Apartment A. Thusnelda Apartment A se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone a 27 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Thusnelda Apartment A se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Max Green Wood Apartments

10

Max Green Wood Apartments

UbytováníMax Green Wood Apartments. Max Green Wood Apartments se nachází v Siusi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Max Green Wood Apartments se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schöne Ferienwohnung

9,9

Schöne Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Schöne Ferienwohnung. Schöne Ferienwohnung se nachází asi 28 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schöne Ferienwohnung se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberzerod

9,8

Oberzerod

Ubytování (Apartmány) Oberzerod. Oberzerod se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oberzerod se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Messnerhaus Suite

9,8

Messnerhaus Suite

Ubytování (Apartmán) Messnerhaus Suite. Messnerhaus Suite se nachází v Siusi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 15 km od Ortisei. Ubytování Messnerhaus Suite se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Rungger

9,7

Apartments Rungger

Ubytování (Apartmány) Apartments Rungger. Apartments Rungger se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Rungger se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Treffhof

9,7

Treffhof

Ubytování (Farma) Treffhof. Treffhof je tradiční selský dvůr nacházející se v klidné oblasti v Siusi allo Sciliar, 2 km od lanovky Alpe di Siusi, a nabízí apartmány s vlastním... Ubytování Treffhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sella

9,7

Apartment Sella

Ubytování (Apartmány) Apartment Sella. Apartment Sella se nachází v Siusi, naproti veřejného hřiště, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na Dolomity. Ubytování Apartment Sella se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schildberghof Ortler

9,7

Schildberghof Ortler

Ubytování (Apartmán) Schildberghof Ortler. Schildberghof Ortler se nachází v Siusi a nabízí zahradu a gril. V okolí se můžete věnovat lyžování a stolnímu tenisu. Ubytování Schildberghof Ortler se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Fulterer

9,7

Haus Fulterer

UbytováníHaus Fulterer. Haus Fulterer se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí výhled na hory. Ubytování Haus Fulterer se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mysciliar Apartment Sky I

9,7

Mysciliar Apartment Sky I

Ubytování (Apartmán) Mysciliar Apartment Sky I. Mysciliar Apartment Sky s výhledem do zahrady Nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 27 km od Saslong. Ubytování Mysciliar Apartment Sky I se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thusnelda Apartment B

9,7

Thusnelda Apartment B

Ubytování (Apartmán) Thusnelda Apartment B. Thusnelda Apartment B se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone a 27 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Thusnelda Apartment B se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Putzerhof

9,6

Putzerhof

Ubytování (Farma) Putzerhof. Putzerhof se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Putzerhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Runk Apartments

9,6

Runk Apartments

Ubytování (Apartmány) Runk Apartments. Runk Apartments se nachází 26 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Runk Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mysciliar Apartment Tree iii

9,5

Mysciliar Apartment Tree iii

Ubytování (Apartmán) Mysciliar Apartment Tree iii. Mysciliar Apartment Tree III se nachází asi 27 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Mysciliar Apartment Tree iii se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Arvina

9,5

Hotel Arvina

Ubytování (Hotel) Hotel Arvina. Designový Hotel Arvina má panoramatickou polohu, 2 km od centra obce Siusi allo Sciliar. Nabízí vířivku a senné lázně zdarma. Ubytování Hotel Arvina se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Valentinerhof

9,5

Hotel Valentinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Valentinerhof. Hotel Valentinerhof se nachází ve vesnici Seis am Schlern uprostřed Dolomit. Ubytování Hotel Valentinerhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Bernhard

9,4

Villa Bernhard

Ubytování (Apartmány) Villa Bernhard. Villa Bernhard se nachází v obci Siusi allo Sciliar, 2 km od stanice lanovky Alpe di Siusi-Seiser Alm a 30 minut jízdy autem od Bolzana, a nabízí zahradu i... Ubytování Villa Bernhard se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Bernard

9,4

Haus Bernard

UbytováníHaus Bernard. Haus Bernard se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Bernard se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Charly

9,4

Appartment Charly

Ubytování (Apartmány) Appartment Charly. Appartment Charly se nachází v Siusi v regionu Trentino Alto Adige, 27 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Appartment Charly se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristiania Apartement Typ A1

9,3

Kristiania Apartement Typ A1

Ubytování (Apartmán) Kristiania Apartement Typ A1. Boasting garden views, Kristiania Apartement Typ A1 features accommodation with a balcony and a kettle, around 27 km from Saslong. Ubytování Kristiania Apartement Typ A1 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thusnelda Apartment D

9,3

Thusnelda Apartment D

Ubytování (Apartmán) Thusnelda Apartment D. Thusnelda Apartment D se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone a 27 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Thusnelda Apartment D se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Tilia

9,3

Villa Tilia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tilia. Villa Tilia se nachází uprostřed klidné zeleně, 1,5 km od centra města Siusi allo Sciliar. Nabízí moderní apartmány v alpském stylu s výhledem na hory. Ubytování Villa Tilia se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Woerndle

9,3

Apartments Woerndle

Ubytování (Apartmány) Apartments Woerndle. Apartmány Woerndle se nacházejí v obci Siusi v regionu Trentino Alto Adige a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Woerndle se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

NaturResidence Dolomitenhof

9,3

NaturResidence Dolomitenhof

Ubytování (Aparthotel) NaturResidence Dolomitenhof. NaturResidence Dolomitenhof se nachází v srdci Siusi a nabízí výhled na horu Sciliar, skibus, krytý bazén a zdarma 2 sauny. Ubytování NaturResidence Dolomitenhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Artnatur Dolomites Hotel & Spa

9,3

Artnatur Dolomites Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Artnatur Dolomites Hotel & Spa. Artnatur Dolomites Hotel & Spa se nachází v Siusi a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Artnatur Dolomites Hotel & Spa se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rabensteiner

9,3

Residence Rabensteiner

UbytováníResidence Rabensteiner. Rezidence Rabensteiner má apartmány s balkonem s výhledem na hory a nabízí zahradu a sluneční terasu. Ubytování Residence Rabensteiner se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pircher 2

9,3

Apartment Pircher 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Pircher 2. Apartment Pircher 2 se nachází v Siusi v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Pircher 2 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldrast Dolomiti

9,2

Hotel Waldrast Dolomiti

Ubytování (Hotel) Hotel Waldrast Dolomiti. Hotel Waldrast Dolomiti se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů v Siusi, jen 300 metrů od lanovky Alpe di Siusi. Ubytování Hotel Waldrast Dolomiti se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Grünewald

9,2

Villa Grünewald

Ubytování (Aparthotel) Villa Grünewald. Villa Grünewald je situovaná 200 metrů od centra obce Siusi a nabízí apartmány s výhledem na vrchol Sciliar a velkou zahradu s lehátky, stoly, židlemi a... Ubytování Villa Grünewald se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Max Green Forest Apartments

9,2

Max Green Forest Apartments

UbytováníMax Green Forest Apartments. Max Green Forest Apartments se nachází 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Max Green Forest Apartments se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sensoria Dolomites

9,2

Sensoria Dolomites

Ubytování (Hotel) Sensoria Dolomites. Sensoria Dolomites se nachází v obci Siusi a nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem, wellness centrum s vířivkou, zařízenou zahradu i ve všech prostorách... Ubytování Sensoria Dolomites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Floris Green Suites by Parc Hotel Florian

9,2

Floris Green Suites by Parc Hotel Florian

Ubytování (Hotel) Floris Green Suites by Parc Hotel Florian. Floris Green Suites by Parc Hotel Florian se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Floris Green Suites by Parc Hotel Florian se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kampidell

9,2

Residence Kampidell

Ubytování (Aparthotel) Residence Kampidell. Residence Kampidell se nachází v Siusi, 26 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Kampidell se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peterlungerhof

9,2

Peterlungerhof

Ubytování (Farma) Peterlungerhof. Peterlungerhof je fungující farma v Seis am Schlern, 3 minuty jízdy od lanovky Seiser Alm. Ubytování Peterlungerhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schildberghof Schlernblick

9,2

Schildberghof Schlernblick

Ubytování (Apartmán) Schildberghof Schlernblick. Schildberghof Schlernblick se nachází 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Schildberghof Schlernblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Erika

9,2

Residence Erika

Ubytování (Aparthotel) Residence Erika. Residence Erika je rodinné ubytování situované v alpském středisku Siusi v nadmořské výšce 1000 metrů. Poskytuje výhled na hory a lesy. Ubytování Residence Erika se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Burghof

9,2

Residence Burghof

Ubytování (Aparthotel) Residence Burghof. Residence Burghof se nachází 150 metrů od centra města Seis am Schlern a nabízí sluneční terasu, gril i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Burghof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Alpin

9,2

Garni Alpin

UbytováníGarni Alpin. Garni Alpin se nachází 1000 metrů nad mořem, 200 metrů od centra města Siusi a 250 metrů od lanovky, která vás vyveze na svahy Siuských Alp. Ubytování Garni Alpin se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldererhof

9

Feldererhof

Ubytování (Farma) Feldererhof. Feldererhof, obklopen zelení, se nachází v obci Siusi allo Sciliar, 500 metrů od lanovky Alpe di Siusi. Ubytování Feldererhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin-Residence Amadeus

9

Alpin-Residence Amadeus

Ubytování (Aparthotel) Alpin-Residence Amadeus. Alpin-Residence Amadeus sídlí v obci Siusi, 987 metrů nad mořem a nabízí panoramatický výhled na horu Sciliar. Ubytování Alpin-Residence Amadeus se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sella Seis

9

Ferienwohnung Sella Seis

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sella Seis. Ferienwohnung Sella Seis se nachází asi 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Sella Seis se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eden Apartments

9

Eden Apartments

Ubytování (Aparthotel) Eden Apartments. Apparthotel Eden je tradiční rodinný hotel v centru Siusi, oblíbené vesnice pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Eden Apartments se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlernwohnung in Seis am Schlern

9

Schlernwohnung in Seis am Schlern

Ubytování (Apartmány) Schlernwohnung in Seis am Schlern. Schlernwohnung se nachází v Seis am Schlern, asi 27 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Schlernwohnung in Seis am Schlern se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schildberghof Panorama

9

Schildberghof Panorama

Ubytování (Apartmán) Schildberghof Panorama. Schildberghof Panorama se nachází přibližně 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Schildberghof Panorama se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Furschermuehle

9

Apartment Furschermuehle

Ubytování (Apartmán) Apartment Furschermuehle. Apartmán Furschermuehle se nachází na soukromé louce v nadmořské výšce 950 metrů, 1,5 km od centra obce Siusi. Ubytování Apartment Furschermuehle se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lohengrin Ferienwohnung 2

9

Haus Lohengrin Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 2. Haus Lohengrin Ferienwohnung 2 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolmites Nature Hotel Vigilerhof

8,9

Dolmites Nature Hotel Vigilerhof

Ubytování (Hotel) Dolmites Nature Hotel Vigilerhof. Dolmites Nature Hotel Vigilerhof se nachází na okraji přírodního parku Schlern-Rosengarten v nadmořské výšce 900 metrů a má panoramatický výhled na hory. Ubytování Dolmites Nature Hotel Vigilerhof se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).