Hledat

Ubytování

Haus Edda Einfamilienhaus Prázdninový dům

19 Griminitzen, 9634 Gundersheim, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Edda Einfamilienhaus. Haus Edda Einfamilienhaus se nachází v Gundersheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. 34 km od města Lienz. Ubytování Haus Edda Einfamilienhaus se nachází ve městě Gundersheim (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Haus Edda Einfamilienhaus

Haus Edda Einfamilienhaus stojí 16 km od jezera Weissensee a 48 km od města Bovec. 34 km od města Lienz. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Haus Edda Einfamilienhaus se nachází v Gundersheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také gril.

Jiná ubytování ve městě Gundersheim

Ferienhaus Backstuber

9,7

Ferienhaus Backstuber

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Backstuber. Ferienhaus Backstuber se nachází v obci Gundersheim, 15 km od lyžařského areálu Nassfeld. Nabízí terasu s výhledem na hory a do zahrady. Ubytování Ferienhaus Backstuber se nachází ve městě Goderschach 20 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Schmidt

9,6

Ferienwohnung Schmidt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmidt. Ferienwohnung Schmidt nabízí ubytování v Gundersheimu, 32 km od obce Lienz a 40 km od Tarvisia. Může pochlubit výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Schmidt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Lenzhofer

9,4

Appartements Lenzhofer

Ubytování (Apartmány) Appartements Lenzhofer. Appartements Lenzhofer se nachází 2 minuty chůze od centra Gundersheimu, 15 minut jízdy od jezera Pressegger See a 50 metrů od zastávky neplaceného skibusu... Ubytování Appartements Lenzhofer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Maar

9,3

Bauernhof Maar

Ubytování (Farma) Bauernhof Maar. Bauernhof Maar je farma s hospodářskými zvířaty, která se nachází v Gundersheimu a nabízí jízdy na koni. Ubytování Bauernhof Maar se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Gasthof Michal

9,2

Hotel Restaurant Gasthof Michal

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Gasthof Michal. Gasthof Pension Michal se nachází v centru Gundersheimu, 100 metrů od běžkařské tratě a 3 km od Kirchbachu. Ubytování Hotel Restaurant Gasthof Michal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Janschitz Gundersheim

9,2

Apartment Janschitz Gundersheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Janschitz Gundersheim. Apartment Janschitz Gundersheim se nachází 10 minut chůze od centra města Gundersheim a 10 minut pěšky od zastávky bezplatného skibusu, kterým se dostanete... Ubytování Apartment Janschitz Gundersheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Forellenhof Waldner

9

Aparthotel Forellenhof Waldner

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Forellenhof Waldner. Forellenhof Waldner se nachází v městě Gundersheim v údolí Gailtal, 15 km od lyžařského areálu Nassfeld, je obklopený zahradou o rozloze 7000 m² s... Ubytování Aparthotel Forellenhof Waldner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Rosenstockl

9

Appartements Rosenstockl

Ubytování (Apartmány) Appartements Rosenstockl. Appartements Rosenstockl se nachází v obci Gundersheim, 25 km od lyžařské oblasti Sonnenalpe Nassfeld. Ubytování Appartements Rosenstockl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Mooi

8,9

Landhaus Mooi

Ubytování (Hotel) Landhaus Mooi. Landhaus Mooi v Gundersheimu nabízí sezónní venkovní bazén, bar, společné posezení, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Mooi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FerienFuchs

FerienFuchs

Ubytování (Prázdninový dům) FerienFuchs. Nekuřácký prázdninový dům FerienFuchs se nachází v Gundersheimu, 34 km od města Lienz, a nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování FerienFuchs se nachází ve městě Gundersheim 39 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Armstrong

Apartment Armstrong

Ubytování (Apartmán) Apartment Armstrong. Apartment Armstrong se nachází v Gundersheimu. 34 km od Lienzu. Ubytování Apartment Armstrong se nachází ve městě Gundersheim (Rakousko - Korutany).