Hledat

Ubytování

Haus Edda Einfamilienhaus Prázdninový dům

19 Griminitzen, 9634 Gundersheim, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Edda Einfamilienhaus. Haus Edda Einfamilienhaus se nachází v Gundersheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. 34 km od města Lienz. Ubytování Haus Edda Einfamilienhaus se nachází ve městě Gundersheim (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Haus Edda Einfamilienhaus

Haus Edda Einfamilienhaus stojí 16 km od jezera Weissensee a 48 km od města Bovec. 34 km od města Lienz. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Haus Edda Einfamilienhaus se nachází v Gundersheimu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také gril.

Jiná ubytování ve městě Gundersheim

Ferienwohnung Schmidt

9,6

Ferienwohnung Schmidt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmidt. Ferienwohnung Schmidt nabízí ubytování v Gundersheimu, 32 km od obce Lienz a 40 km od Tarvisia. Může pochlubit výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Schmidt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Maar

9,3

Bauernhof Maar

Ubytování (Farma) Bauernhof Maar. Bauernhof Maar je farma s hospodářskými zvířaty, která se nachází v Gundersheimu a nabízí jízdy na koni. Ubytování Bauernhof Maar se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Janschitz Gundersheim

9,2

Apartment Janschitz Gundersheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Janschitz Gundersheim. Apartment Janschitz Gundersheim se nachází 10 minut chůze od centra města Gundersheim a 10 minut pěšky od zastávky bezplatného skibusu, kterým se dostanete... Ubytování Apartment Janschitz Gundersheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Rosenstockl

9

Appartements Rosenstockl

Ubytování (Apartmány) Appartements Rosenstockl. Appartements Rosenstockl se nachází v obci Gundersheim, 25 km od lyžařské oblasti Sonnenalpe Nassfeld. Ubytování Appartements Rosenstockl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Mooi

8,9

Landhaus Mooi

Ubytování (Hotel) Landhaus Mooi. Landhaus Mooi v Gundersheimu nabízí sezónní venkovní bazén, bar, společné posezení, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Mooi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FerienFuchs

FerienFuchs

Ubytování (Prázdninový dům) FerienFuchs. Nekuřácký prázdninový dům FerienFuchs se nachází v Gundersheimu, 34 km od města Lienz, a nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování FerienFuchs se nachází ve městě Gundersheim 39 (Rakousko - Korutany).