Hledat

Ubytování

Green House Privát

Nová, Třebíč, 674 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Green House. Green House se nachází v Třebíči, necelý 1 km od baziliky sv. Prokopa a 13 minut chůze od židovské čtvrti. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Green House se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Popis ubytování Green House

Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, relaxovat v zahradě nebo se věnovat pěší turistice nebo lyžování. Green House se nachází v Třebíči, necelý 1 km od baziliky sv. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Toto ubytování v soukromí má TV s plochou obrazovkou. Prokopa a 13 minut chůze od židovské čtvrti. Nechybí ani sprcha s pantoflemi a fénem. Na letiště Brno-Tuřany je to 60 km. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice a sporák.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Třebíč

U Židovské brány

9,9

U Židovské brány

Ubytování (Apartmán) U Židovské brány. U Židovské brány se nachází v Třebíči, 400 metrů od baziliky sv. Prokopa a 100 metrů od židovské čtvrti. Okolí je oblíbené pro cyklistiku. Ubytování U Židovské brány se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování U Židovské brány má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán U Židovské brány momentálně evidujeme 119 recenzí.

Hotel Joseph 1699

9,5

Hotel Joseph 1699

Ubytování (Hotel) Hotel Joseph 1699. Tento hotel garni se nachází v historické třebíčské židovské čtvrti zapsané na seznamu UNESCO, jen pár kroků od synagog a centra. Ubytování Hotel Joseph 1699 se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Joseph 1699 má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Joseph 1699 momentálně evidujeme 346 recenzí.

Apartmány Holiday

9,5

Apartmány Holiday

Ubytování (Apartmán) Apartmány Holiday. Apartmány Holiday se nachází v Třebíči, 400 metrů od židovské čtvrti. Ubytování Apartmány Holiday se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmány Holiday má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Holiday momentálně evidujeme 333 recenzí.

Hotel Kocour

9,4

Hotel Kocour

Ubytování (Hotel) Hotel Kocour. Hotel Kocour se nachází v Třebíči, 300 metrů od baziliky sv. Prokopa a od židovské čtvrti. Nabízí ubytování s barem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Kocour se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Kocour má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Kocour momentálně evidujeme 293 recenzí.

Demaris

9,3

Demaris

Ubytování (Bed and breakfast) Demaris. Demaris se nachází v Třebíči, 500 metrů od baziliky sv. Prokopa a 300 metrů od místní židovské čtvrti. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Demaris se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Penzion Tenis HTK

9,3

Penzion Tenis HTK

Ubytování (Penzion) Penzion Tenis HTK. Penzion Tenis HTK se nachází v Třebíči, je umístěný v areálu tenisového klubu a obklopený parkem, a nabízí sezonní venkovní bazén, terasu, zdarma dostupné... Ubytování Penzion Tenis HTK se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Tenis HTK má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Tenis HTK momentálně evidujeme 205 recenzí.

Apartmany u Synagogy

9,2

Apartmany u Synagogy

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Synagogy. Apartmány u Synagogy se nachází v Třebíči, 400 metrů od baziliky sv. Prokopa, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmany u Synagogy se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany u Synagogy má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmany u Synagogy momentálně evidujeme 192 recenzí.

Infinity

8,9

Infinity

Ubytování (Privát) Infinity. Privát Infinity se nachází Třebíči, 1,1 km židovského města a od baziliky sv. Prokopa, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Infinity se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Infinity má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Infinity momentálně evidujeme 36 recenzí.

Hotel Solaster

8,6

Hotel Solaster

Ubytování (Hotel) Hotel Solaster. Hotel Solaster se nachází v centru Třebíče, jen pár kroků od baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Solaster se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Solaster má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Solaster momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Padrtův mlýn

8,5

Penzion Padrtův mlýn

Ubytování (Penzion) Penzion Padrtův mlýn. Penzion Padrtův mlýn v Třebíči nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Padrtův mlýn se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Padrtův mlýn má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Padrtův mlýn momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel & Apartments U Černého orla

8,5

Hotel & Apartments U Černého orla

Ubytování (Hotel) Hotel & Apartments U Černého orla. Hotel Černý Orel se nachází v centru Třebíče ležící na řece Jihlavě a nabízí prostorné, moderně zařízené pokoje s koupelnou i bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel & Apartments U Černého orla se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel & Apartments U Černého orla má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel & Apartments U Černého orla momentálně evidujeme 112 recenzí.

Hotel Atom Třebíč

8,4

Hotel Atom Třebíč

Ubytování (Hotel) Hotel Atom Třebíč. Hotel Atom Třebíč provozuje vlastní restauraci, která podává místní kuchyni. Ubytování Hotel Atom Třebíč se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Atom Třebíč má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Atom Třebíč momentálně evidujeme 189 recenzí.

Bakin bar

8,3

Bakin bar

Ubytování (Penzion – hostinec) Bakin bar. Ubytování Bakin bar se nachází v Třebíči a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je bar. Ubytování Bakin bar se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Bakin bar má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion – hostinec Bakin bar momentálně evidujeme 108 recenzí.

Ubytování Niagara

8,1

Ubytování Niagara

Ubytování (Penzion) Ubytování Niagara. Ubytování Niagara se nachází v Třebíči, asi 500 metrů od baziliky sv. Prokopa a 1 km od židovské čtvrti. Ubytování Ubytování Niagara se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování Niagara má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Ubytování Niagara momentálně evidujeme 93 recenzí.

Bakin Bar

8

Bakin Bar

Ubytování (Apartmány) Bakin Bar. Bakin Bar se nachází Třebíči, jen 1,2 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Židovská čtvrť v Třebíči je vzdálená necelý 1 km. Ubytování Bakin Bar se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Penzion Vis a Vis

7,9

Penzion Vis a Vis

Ubytování (Penzion) Penzion Vis a Vis. Penzion Vis a Vis se nachází v centru Třebíče, 600 metrů od židovské čtvrti a baziliky sv. Ubytování Penzion Vis a Vis se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Vis a Vis má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Vis a Vis momentálně evidujeme 242 recenzí.

Grand Hotel

7,7

Grand Hotel

Ubytování (Hotel) Grand Hotel. Grand Hotel se nachází 600 metrů od baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti v Třebíči. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Grand Hotel se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Grand Hotel má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Grand Hotel momentálně evidujeme 214 recenzí.

Hotel Alfa

7

Hotel Alfa

Ubytování (Hotel) Hotel Alfa. Hotel Alfa se nachází na kraji Třebíče a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Do historického centra se od hotelu dostanete za 15 minut pěšky. Ubytování Hotel Alfa se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Alfa má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Alfa momentálně evidujeme 110 recenzí.

Chata Dagmar

Chata Dagmar

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Dagmar. Chata Dagmar se nachází v Třebíči, 13 km od baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Chata Dagmar se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Penzion DON

Penzion DON

Ubytování (Hotel) Penzion DON. Featuring a restaurant, bar and views of garden, Penzion DON is located in Třebíč, 1.5 km from St. Procopius' Basilica. Ubytování Penzion DON se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Bakin bar

Bakin bar

Ubytování (Hotel) Bakin bar. Bakin bar se nachází v Třebíči, 1,2 km od baziliky sv. Prokopa. Na místě je restaurace a terasa. Židovská čtvrť v Třebíči je vzdálená necelý 1 km. Ubytování Bakin bar se nachází ve městě Třebíč (Česko - Vysočina).

Klub Ifre

Klub Ifre

Ubytování (Prázdninový dům) Klub Ifre. Klub Ifre se nachází v Třebíči, 600 metrů od baziliky sv. Prokopa a 100 metrů od židovské čtvrti, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Klub Ifre se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Prázdninový dům Klub Ifre nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.