Hledat

Ubytování

Gasthaus zum Kreuz Penzion

Gotthardstrasse 1, Meggen, 6045 Lucern, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Gasthaus zum Kreuz. Tento penzion se nachází v Meggenu, 6 km od Lucernu. Nabízí výhled na Lucernské jezero a Alpy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthaus zum Kreuz se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gasthaus zum Kreuz

Nabízí výhled na Lucernské jezero a Alpy a bezplatné Wi-Fi. Vlakové nádraží Meggen se nachází 3 minuty chůze od penzionu Kreuz Gasthaus. Meggen je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: dobré dopravní spojení, příroda a jedinečné prostředí. Tento penzion se nachází v Meggenu, 6 km od Lucernu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. V Gasthaus zum Kreuz jsou k dispozici prostorné nekuřácké pokoje s dřevěným nábytkem, kabelovou TV a koupelnou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Nekuřácké pokoje
 • Výtah

Vybavení ubytování Gasthaus zum Kreuz

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Meggen

Haus im Grünen bei Luzern

9,6

Haus im Grünen bei Luzern

Ubytování (Apartmán) Haus im Grünen bei Luzern. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, Haus im Grünen bei Luzern features accommodation in Luzern with free WiFi and lake views. Ubytování Haus im Grünen bei Luzern se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Badhof - Golfhotel

9

Gasthaus Badhof - Golfhotel

Ubytování (Hotel) Gasthaus Badhof - Golfhotel. Situated in Luzern, 3.4 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne, Gasthaus Badhof has rooms with free WiFi access. The property is located 3. Ubytování Gasthaus Badhof - Golfhotel se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio B&B La Tortuga

9

Bio B&B La Tortuga

Ubytování (Bed and breakfast) Bio B&B La Tortuga. The Bio B&B La Tortuga is located in a quiet area on a south-facing hill, 2 km from the centre of Meggen, and it features panoramic views over Lake Lucerne... Ubytování Bio B&B La Tortuga se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Balm

9

Hotel Balm

Ubytování (Hotel) Hotel Balm. Hotel Balm, který je již po 150 let v rodinných rukou, stojí uprostřed zeleně na předměstí Lucernu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i gurmánskou... Ubytování Hotel Balm se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ristorante Schlössli

8,1

Hotel Ristorante Schlössli

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Ristorante Schlössli. This hotel is situated in Meggen, just 700 metres away from Lake Lucerne. It offers an Italian restaurant with garden terrace. Ubytování Hotel Ristorante Schlössli se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)