Hledat

Ubytování

Gasthaus Skiklub Hostel

Gotthardstrasse 94, 6490 Andermatt, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Gasthaus Skiklub. Gasthaus Skiklub se nachází v údolí Urserntal, 100 metrů od stanice lanovky Andarmatt vedoucí na horu Gemsstock, je obklopený průsmyky Oberalp a Gotthard a... Ubytování Gasthaus Skiklub se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gasthaus Skiklub

Skiklub Gasthaus má bezplatné parkoviště pro auta a motocykly. Gasthaus Skiklub se nachází v údolí Urserntal, 100 metrů od stanice lanovky Andarmatt vedoucí na horu Gemsstock, je obklopený průsmyky Oberalp a Gotthard a poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi. Skiklub má tradiční restauraci s jedinečným krbem a nabídkou regionálních specialit. Za příznivého počasí mohou hosté relaxovat na slunné terase a součástí penzionu je také lyžárna. Pokoje jsou individuálně zařízené a vybavené kabelovou TV. Za 7 minut dojdete k andermattské lyžařské škole a pouhých 100 metrů vás dělí od místních běžkařských tras. K dispozici je také vlastní nebo společná koupelna.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Lyžování
 • Restaurace
 • Bar

Vybavení ubytování Gasthaus Skiklub

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Lyžařská škola
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Kavárna přímo na místě
 • Ovoce Dodatečný poplatek
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Obchod se suvenýry
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Herna pro děti
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Andermatt

UnderDach

9,8

UnderDach

Ubytování (Prázdninový dům) UnderDach. Boasting garden views, UnderDach offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Andermatt/Sedrun. Situated 2. Ubytování UnderDach se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Grüner Heinrich

9,7

Ferienhaus Grüner Heinrich

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Grüner Heinrich. Featuring river views, Ferienhaus Grüner Heinrich features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Devils Bridge. Ubytování Ferienhaus Grüner Heinrich se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Ursi

9,6

B&B Ursi

Ubytování (Apartmán) B&B Ursi. Offering free WiFi and city views, B&B Ursi is an accommodation situated in Andermatt, just 2 km from Devils Bridge and 800 metres from Andermatt/Sedrun. Ubytování B&B Ursi se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt

9,5

BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt

Ubytování (Penzion) BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt. B&B Bellavista-Privatzimmer Andermatt is located in Andermatt and offers views over Urserntal. Free WiFi access is available. Ubytování BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Chedi Andermatt

9,4

The Chedi Andermatt

Ubytování (Hotel) The Chedi Andermatt. Hotel The Chedi Andermatt je situován v krásné přírodě Švýcarských Alp v obci Andermatt, pouhých 850 metrů od stanice lanovky Gemsstockbahn. Ubytování The Chedi Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The River House Boutique Hotel

9,2

The River House Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) The River House Boutique Hotel. This eco-friendly design hotel in Andermatt is just 500 metres from the Gemsstock Cable Car and the Nätschen Ski Lift. Ubytování The River House Boutique Hotel se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baeren Restaurant & Rooms

9,1

Baeren Restaurant & Rooms

Ubytování (Penzion – hostinec) Baeren Restaurant & Rooms. Only 100 metres from the Gemsstockbahn Cable Car at the edge of Andermatt, Baeren Restaurant & Rooms features an award-winning gourmet restaurant with a... Ubytování Baeren Restaurant & Rooms se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andermatt Reuss

9,1

Andermatt Reuss

Ubytování (Aparthotel) Andermatt Reuss. Andermatt Reuss is situated 600 metres from the Andermatt ski lift and offers modern apartments with Alpine-style furnishings. Ubytování Andermatt Reuss se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4P Apartment

9,1

4P Apartment

Ubytování (Apartmán) 4P Apartment. Featuring mountain views, 4P Apartment is located in Andermatt, 1.7 km from Devils Bridge. The accommodation is 300 metres from Gurschenalp. Ubytování 4P Apartment se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Crown

9,1

Hotel Crown

Ubytování (Hotel) Hotel Crown. Located in the centre of Andermatt, only 300 metres away from the Andermatt Cable Car and 1 km from the train station, Hotel Crown was newly built in 2014... Ubytování Hotel Crown se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer / bed & breakfast

9

Privatzimmer / bed & breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Privatzimmer / bed & breakfast. Set 300 metres from Gemsstock Cable Car Andermatt in Andermatt, Privatzimmer / bed & breakfast features free WiFi access and free private parking. Ubytování Privatzimmer / bed & breakfast se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Schlüssel

8,9

Alpenhotel Schlüssel

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Schlüssel. The Alpenhotel Schlüssel enjoys a central location, a 5-minute walk from the Andermatt Train Station and the Gemsstock ski lifts. Ubytování Alpenhotel Schlüssel se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Swiss Andermatt

8,9

Chalet Swiss Andermatt

Ubytování (Chata) Chalet Swiss Andermatt. Chalet Swiss Andermatt is a charming, 18th century house positioned in the old centre of Andermatt. Ubytování Chalet Swiss Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel im Oltä Stall

8,9

Hostel im Oltä Stall

Ubytování (Hostel) Hostel im Oltä Stall. Hostel im Oltä Stall offers accommodation in Andermatt, 400 metres from the closest ski lift. Private parking spaces are available on site free of charge. Ubytování Hostel im Oltä Stall se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt

8,9

Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt

Ubytování (Hotel) Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt. Radisson Blu Hotel Reussen Andermatt se nachází v Andermattu, 1,1 km od Ďáblova mostu, blízko Gurschenalpu a lanovky Andermatt-Gurschen. Ubytování Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solarberg Apartment

8,9

Solarberg Apartment

Ubytování (Apartmán) Solarberg Apartment. Solarberg Apartment offers accommodation in Andermatt, 500 metres from Andermatt/Sedrun. The property features city and mountain views, and is 1. Ubytování Solarberg Apartment se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Troegligasse

8,9

Ferienwohnung Troegligasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Troegligasse. Andermatt’s Ferienwohnung Troegligasse is within a 10-minute walk of a ski bus stop, the Gemsstock and Nätsche - Oberalp ski lifts and the Andermatt train... Ubytování Ferienwohnung Troegligasse se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Sternen

8,7

Gasthaus zum Sternen

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus zum Sternen. Gasthaus zum Sternen offers accommodation in Andermatt. Private parking spaces are available nearby. The rooms have a TV. Ubytování Gasthaus zum Sternen se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Flat in Andermatt Center

8,6

Design Flat in Andermatt Center

Ubytování (Apartmán) Design Flat in Andermatt Center. Boasting river views, Design Flat in Andermatt Center provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Devils Bridge. Ubytování Design Flat in Andermatt Center se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Regli Anne-Maria

8,6

Studio Regli Anne-Maria

Ubytování (Apartmán) Studio Regli Anne-Maria. Featuring garden views, Studio Regli Anne-Maria offers accommodation with a garden and a patio, around 500 metres from Andermatt/Sedrun. Ubytování Studio Regli Anne-Maria se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 3 Könige & Post

8,6

Hotel 3 Könige & Post

Ubytování (Hotel) Hotel 3 Könige & Post. Rodinný podnik 3 Könige se nachází u historického mostu přes řeku Reuss, 450 metrů od vlakového nádraží Andermatt. Ubytování Hotel 3 Könige & Post se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

8,2

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Hotel Sonne features a restaurant serving Swiss and international dishes in the centre of Andermatt. Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Skiklub

8,2

Studio Skiklub

Ubytování (Apartmán) Studio Skiklub. Surrounded by the Oberalp and Gotthard passes, the Studio Skiklub is set in the Ursern Valley, 100 metres from the Andermatt cable car to Gemsstock and a... Ubytování Studio Skiklub se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergidyll

8,1

Hotel Bergidyll

Ubytování (Hotel) Hotel Bergidyll. A 17-minute walk from Devils Bridge, Hotel Bergidyll is set in Andermatt and features a terrace and free WiFi. Ubytování Hotel Bergidyll se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Badus

8

Hotel Badus

Ubytování (Hotel) Hotel Badus. Hotel Badus v Adermattu je vhodný pro rodiny. Dostanete se k němu snadno vlakem i autem ze silnice Gotthard a nabízí širokou škálu letních i zimních... Ubytování Hotel Badus se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Tell

7,9

Gasthaus Tell

Ubytování (Hotel) Gasthaus Tell. Featuring a restaurant, Gasthaus Tell is located in Andermatt in the Uri region, 1.7 km from Devils Bridge and 500 metres from Andermatt/Sedrun. Ubytování Gasthaus Tell se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Popolo Andermatt

7,8

Casa Popolo Andermatt

Ubytování (Hostel) Casa Popolo Andermatt. Set in Andermatt, within 1.4 km of Devils Bridge and 200 metres of Andermatt/Sedrun, Casa Popolo Andermatt offers accommodation with a shared lounge and... Ubytování Casa Popolo Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Aurora

7,7

Hotel Aurora

Ubytování (Hotel) Hotel Aurora. Hotel Aurora se nachází v obci Andermatt, pouhých 40 metrů od stanice lanovky Andermatt - Gemsstock. Ubytování Hotel Aurora se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof

7,5

Hotel Schweizerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof. Schweizerhof je více než 100 let starý rodinný hotel nacházející se 300 metrů od vlakového nádraží v Andermattu. Ubytování Hotel Schweizerhof se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Swiss Chalet Andermatt

5,7

Charming Swiss Chalet Andermatt

Ubytování (Chata) Charming Swiss Chalet Andermatt. Ski-to-door access is available on-site at Charming Swiss Chalet Andermatt, which is situated in Andermatt, just 1. Ubytování Charming Swiss Chalet Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Accomodation

Swiss Accomodation

Ubytování (Apartmán) Swiss Accomodation. Swiss Accomodation is an accommodation located in Andermatt, 6 km from Devils Bridge and 6 km from Andermatt/Sedrun. Ubytování Swiss Accomodation se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnboden

Haus Sonnboden

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sonnboden. Haus Sonnboden se nachází asi 1,9 km od mostu Devils a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Sonnboden se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain View

Mountain View

Ubytování (Apartmán) Mountain View. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Mountain View provides accommodation in Andermatt with free WiFi and river views. Ubytování Mountain View se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nossen Haus

Nossen Haus

Ubytování (Apartmán) Nossen Haus. Situated 1.6 km from Devils Bridge and 400 metres from Andermatt/Sedrun, Nossen Haus features accommodation located in Andermatt. Ubytování Nossen Haus se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schaap-Müller

Ferienwohnung Schaap-Müller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schaap-Müller. Located in Andermatt, close to Devils Bridge, Ferienwohnung Schaap-Müller provides accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access, a... Ubytování Ferienwohnung Schaap-Müller se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)