Hledat

Ubytování

gasthaus pension moser martin Bed and breakfast

Kloster 47, 8530 Deutschlandsberg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) gasthaus pension moser martin. Located in Deutschlandsberg in the Styria region, gasthaus pension moser martin provides accommodation with free WiFi. Ubytování gasthaus pension moser martin se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování gasthaus pension moser martin

Deutschlandsberg Castle is 11 km from the bed and breakfast. Guests can also relax in the garden. Graz Airport is 29 km away. Located in Deutschlandsberg in the Styria region, gasthaus pension moser martin provides accommodation with free WiFi. A continental breakfast is served each morning at the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování gasthaus pension moser martin

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Toaletní papír
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zahrada
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Deutschlandsberg

Gästehaus Lisa

9,6

Gästehaus Lisa

Ubytování (Farma) Gästehaus Lisa. Gästehaus Lisa se nachází v Deutschlandsbergu a hostům nabízí vinárnu, zahradu s dětským hřištěm a vnitřní hernu. Ubytování Gästehaus Lisa se nachází ve městě Aichegg 54 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhof Klug-Krainer

9,6

Weinhof Klug-Krainer

Ubytování (Apartmán) Weinhof Klug-Krainer. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Weinhof Klug-Krainer offers accommodation in Deutschlandsberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Weinhof Klug-Krainer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Franz Kleindienst

9,5

Ferienhaus Franz Kleindienst

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Franz Kleindienst. Surrounded by vineyards, Ferienhaus Franz Kleindienst features an apartment with a large balcony, offering views of Deutschlandsberg's medieval castle. Ubytování Ferienhaus Franz Kleindienst se nachází ve městě Burgeggerstraße 49a (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Leibenfelderstub'n

9,3

Gasthof Leibenfelderstub'n

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Leibenfelderstub'n. Gasthof Leibenfelderstub'n se nachází 1 km od centra Deutschlandsbergu i od golfového hřiště Frauenthal. Ubytování Gasthof Leibenfelderstub'n se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Reiterer

9,2

Gästehaus Reiterer

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Reiterer. Gästehaus Reiterer is set in Deutschlandsberg, 5 km from Deutschlandsberg Castle, and offers a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Gästehaus Reiterer se nachází ve městě Bösenbacher Straße 94 (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Garni Pölzl

9,2

Hotel Garni Pölzl

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Pölzl. Hotel Garni Pölzl in Deutschlandsberg offers a sauna and en-suite rooms with garden views and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Pölzl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Kleindienst

9,2

Apartmenthaus Kleindienst

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Kleindienst. Overlooking Deutschlandsberg Castle and the surrounding vineyards, these modern and spacious apartments are 500 metres from the centre of Deutschlandsberg. Ubytování Apartmenthaus Kleindienst se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kleindienst

9,1

Gästehaus Kleindienst

Ubytování (Penzion) Gästehaus Kleindienst. Just 2 minutes' drive from the centre of Deutschlandsberg, Gästehaus Kleindienst offers an infrared cabin and a fitness room. Free Wi-Fi is available. Ubytování Gästehaus Kleindienst se nachází ve městě Glashüttenstraße 11 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burg Deutschlandsberg

9

Burg Deutschlandsberg

Ubytování (Hotel) Burg Deutschlandsberg. Burg Deutschlandsberg pochází z 12. století, nachází se uprostřed kopců jihozápadního Štýrska a nabízí moderní pokoje se starožitnými nábytkem, gurmánskou... Ubytování Burg Deutschlandsberg se nachází ve městě Burgplatz 1 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Deutschlandsberg

8,6

JUFA Hotel Deutschlandsberg

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Deutschlandsberg. JUFA Hotel Deutschlandsberg se nachází na klidném místě uprostřed vinic, přímo pod hradem Deutschlandsberg. Ubytování JUFA Hotel Deutschlandsberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Restaurant Kollar Göbl

7,9

Gasthof-Restaurant Kollar Göbl

Ubytování (Hotel) Gasthof-Restaurant Kollar Göbl. Situated in Deutschlandsberg, Gasthof-Restaurant Kollar Göbl offers a restaurant serving Austrian cuisine with products from the property’s own butchery. Ubytování Gasthof-Restaurant Kollar Göbl se nachází ve městě Hauptplatz 10 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wildbach

wildbach

Ubytování (Luxusní stan) wildbach. Located in Deutschlandsberg, 6 km from Deutschlandsberg Castle, wildbach features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and dry... Ubytování wildbach se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Liebmann

Appartement Liebmann

Ubytování (Apartmány) Appartement Liebmann. Appartement Liebmann is located in quiet, hilly surroundings, a 5-minute drive from Deutschlandsberg. Ubytování Appartement Liebmann se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne Wohnung am Fuße der Burg Deutschlandsberg

Moderne Wohnung am Fuße der Burg Deutschlandsberg

Ubytování (Apartmán) Moderne Wohnung am Fuße der Burg Deutschlandsberg. Offering free WiFi and free private parking, Moderne Wohnung am Fuße der Burg Deutschlandsberg is situated in Deutschlandsberg, within just 1. Ubytování Moderne Wohnung am Fuße der Burg Deutschlandsberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Liebmann

Frühstückspension Liebmann

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Liebmann. Frühstückspension Liebmann enjoys a quiet location in green, hilly surroundings, a 3-minute drive from Deutschlandsberg. Ubytování Frühstückspension Liebmann se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neues Bed&Breakfast nähe Koralpe wahlweise mit BioFrühstück

Neues Bed&Breakfast nähe Koralpe wahlweise mit BioFrühstück

Ubytování (Apartmán) Neues Bed&Breakfast nähe Koralpe wahlweise mit BioFrühstück. Neues Bed&Breakfast nähe Koralpe wahlweise mit BioFrühstück offers accommodation in Deutschlandsberg, 10 km from Deutschlandsberg Castle. Ubytování Neues Bed&Breakfast nähe Koralpe wahlweise mit BioFrühstück se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)