Hledat

Ubytování

Gasthaus Ochsen Bed and breakfast

5 Gottlieberstrasse, 8274 Tägerwilen, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthaus Ochsen. Situated in Tägerwilen, 44 km from Winterthur, Gasthaus Ochsen features a restaurant and free WiFi. Ubytování Gasthaus Ochsen se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gasthaus Ochsen

The nearest airport is St. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Konstanz is 4. Gallen-Altenrhein Airport, 49 km from Gasthaus Ochsen. Gallen is 43 km from the property. 3 km from the bed and breakfast, while St. Situated in Tägerwilen, 44 km from Winterthur, Gasthaus Ochsen features a restaurant and free WiFi. Guests can relax in the garden at the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bar

Vybavení ubytování Gasthaus Ochsen

 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Ovoce Dodatečný poplatek
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Dětská jídla
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Tägerwilen

JUCKERs Boutique-Hotel

9,1

JUCKERs Boutique-Hotel

Ubytování (Hotel) JUCKERs Boutique-Hotel. Hotel JUCKERS Boutique se nachází v obci Tägerwilen a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování JUCKERs Boutique-Hotel se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Linde

8,4

Gasthaus Linde

Ubytování (Privát) Gasthaus Linde. Situated in Tägerwilen, 45 km from Winterthur, Gasthaus Linde features a bar and free WiFi. A fridge and coffee machine are also available. Ubytování Gasthaus Linde se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Trompeterschlössle

8,3

Hotel Trompeterschlössle

Ubytování (Hotel) Hotel Trompeterschlössle. Hotel Trompeterschlössle se nachází 1 km od centra města Kostnice. Nabízí poklidnou zahradu s terasou a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Trompeterschlössle se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Rhein

7,5

Ferienwohnung am Rhein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Rhein. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnung am Rhein features accommodation in Tägerwilen with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Rhein se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

African Style-Apartment

African Style-Apartment

Ubytování (Privát) African Style-Apartment. African Style-Apartment se nachází v Tägerwilenu v regionu Thurgau a nabízí zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování African Style-Apartment se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rheinblick Résidence

Rheinblick Résidence

Ubytování (Apartmán) Rheinblick Résidence. Featuring a terrace, Rheinblick Résidence provides accommodation in Tägerwilen. Konstanz is 2. Ubytování Rheinblick Résidence se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA TAEGERMOOS

VILLA TAEGERMOOS

Ubytování (Apartmán) VILLA TAEGERMOOS. VILLA TAEGERMOOS is situated in Tägerwilen and offers free bikes. Ubytování VILLA TAEGERMOOS se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)