Hledat

Ubytování

Gäste- und Vitalhaus Sauer Bed and breakfast

Gauitsch 82, 8442 Kitzeck im Sausal, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Gäste- und Vitalhaus Sauer. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází ve městě Gauitsch 82 (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer

Ubytování leží 23 km od letiště Štýrský Hradec (Graz). Gäste- und Vitalhaus Sauer stojí 31 km od Grazu a 30 km od Mariboru. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Hosté v Gäste- und Vitalhaus Sauer si mohou dát kontinentální snídani. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nechybí ani sauna.

Vybavení ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Sauna
 • Turistické informace
 • Obědové balíčky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování ve městě Kitzeck im Sausal

Ferienwohnung Stoff

9,9

Ferienwohnung Stoff

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stoff. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Stoff offers accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Stoff se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus MAXLTONI

9,8

Gästehaus MAXLTONI

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus MAXLTONI. Situated in Kitzeck im Sausal, 16 km from Gamlitz, Gästehaus MAXLTONI features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Gästehaus MAXLTONI se nachází ve městě Steinriegel 38 / 81 (Rakousko - Štýrsko).

Privatzimmer Haring

9,8

Privatzimmer Haring

Ubytování (Privát) Privatzimmer Haring. Boasting a garden and a terrace, Privatzimmer Haring offers accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and mountain views. Ubytování Privatzimmer Haring se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Greith79

9,8

Ferienhaus Greith79

UbytováníFerienhaus Greith79. Ferienhaus Greith79 se nachází v Kitzeck i a nabízí zahradu a výhled na bazén.m Sausal, 45 km od hlavního nádraží Graz a kasina Graz. Ubytování Ferienhaus Greith79 se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Reiterer

9,7

Weingut Reiterer

Ubytování (Penzion) Weingut Reiterer. Penzion Weingut Reiterer se nachází v obci Kitzeck im Sausal v jižním Štýrsku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na okolní vinice. Ubytování Weingut Reiterer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kellerstöckl Goigner

9,5

Kellerstöckl Goigner

Ubytování (Prázdninový dům) Kellerstöckl Goigner. Kellerstöckl Goigner is located in Kitzeck im Sausal and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Kellerstöckl Goigner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Stoff

9,5

Weingut Stoff

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Stoff. Boasting a terrace, Weingut Stoff features accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and garden views. Ubytování Weingut Stoff se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Kaiser

9,4

Gästehaus Kaiser

Ubytování (Privát) Gästehaus Kaiser. Gästehaus Kaiser se nachází v obci Kitzeck im Sausal. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a saunu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Kaiser se nachází ve městě Greith 57 (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Grasch

9,4

Gästehaus Grasch

Ubytování (Privát) Gästehaus Grasch. Gästehaus Grasch se nachází v obci Kitzeck im Sausal, 33 km od Štýrského Hradce a hostům nabízí ubytování v soukromí s výhledem na hory a do zahrady,... Ubytování Gästehaus Grasch se nachází ve městě Steinriegel 85 (Rakousko - Štýrsko).

Panoramahotel Steirerland

9,3

Panoramahotel Steirerland

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Steirerland. Panoramahotel Steirerland, bklopen vinicemi jižního Štýrska, nabízí panoramatický výhled na okolní kopce, Wi-Fi zdarma, saunu a pokoje s balkonem. Ubytování Panoramahotel Steirerland se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Rupp

9,3

Weingut Rupp

Ubytování (Farma) Weingut Rupp. Set in Kitzeck im Sausal, Weingut Rupp offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and barbecue... Ubytování Weingut Rupp se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Wohlmuth-Lückl

9,3

Wohlmuth-Lückl

Ubytování (Penzion – hostinec) Wohlmuth-Lückl. Wohlmuth-Lückl se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wohlmuth-Lückl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz

9,2

Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz

Ubytování (Venkovský dům) Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz. Hotel Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz se nachází v obci Kitzeck im Sausal, je obklopený malebnými vinicemi a nabízí světlé moderní pokoje s balkonem i... Ubytování Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel

9,2

Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel

Ubytování (Hotel) Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel. Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel stojí na kopci s výhledem na mírně zvlněnou krajinu, 5 km od jezera Sulmsee a 15 km od města Leibnitz. Ubytování Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel se nachází ve městě Steinriegel 25 (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Schauer

9,2

Weingut Schauer

Ubytování (Farma) Weingut Schauer. Rodinný Weingut Schauer stojí na malebném místě mezi vinohrady v kopcích malého pohoří Sausal v jižním Štýrsku. Ubytování Weingut Schauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Studio & Ferienwohnung Temmel

9,2

Studio & Ferienwohnung Temmel

Ubytování (Apartmány) Studio & Ferienwohnung Temmel. Nachází se v Kitzeck iStudio & Ferienwohnung Temmel se nachází 42 km od Bad Radkersburgu a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio & Ferienwohnung Temmel se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Schönegger

9,2

Haus Schönegger

Ubytování (Penzion) Haus Schönegger. Haus Schönegger se nachází v městečku Reith, 30 minut jízdy od Leibnitzu, a nabízí zahradu s terasou a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Schönegger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Renarth

9,2

Haus Renarth

Ubytování (Apartmán) Haus Renarth. Located in Kitzeck im Sausal in the Styria region, Haus Renarth has a balcony and garden views. Ubytování Haus Renarth se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Domaines Kilger Genusshof

9,1

Domaines Kilger Genusshof

Ubytování (Hotel) Domaines Kilger Genusshof. At Domaines Kilger Genusshof, rooms include a wardrobe. Featuring a private bathroom with a shower and a hairdryer, rooms at the hotel also boast free... Ubytování Domaines Kilger Genusshof se nachází ve městě Gauitsch 20 (Rakousko - Štýrsko).

Gasthof Tischlerwirt

8,7

Gasthof Tischlerwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Tischlerwirt. Located in Kitzeck im Sausal, Gasthof Tischlerwirt features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Tischlerwirt se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Obstbau und Gästezimmer Stani

8,6

Obstbau und Gästezimmer Stani

Ubytování (Privát) Obstbau und Gästezimmer Stani. Obstbau und Gästezimmer Stani se nachází v Kitzeck im Sausal. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady. Ubytování Obstbau und Gästezimmer Stani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

111 Kitzeck

111 Kitzeck

Ubytování (Privát) 111 Kitzeck. Situated in Kitzeck im Sausal, 111 Kitzeck features accommodation with free WiFi. The homestay offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování 111 Kitzeck se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Mayerei

Mayerei

Ubytování (Apartmán) Mayerei. Situated in Kitzeck im Sausal, Mayerei features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Mayerei se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kitzecker-Weingartenhaus

Kitzecker-Weingartenhaus

Ubytování (Chata) Kitzecker-Weingartenhaus. Situated in Kitzeck im Sausal in the Styria region, Kitzecker-Weingartenhaus features accommodation with free private parking. Ubytování Kitzecker-Weingartenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Haring

Ferienhaus Haring

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Haring. Ferienhaus Haring is situated in Leibnitz. This holiday home features a garden. The holiday home also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Ferienhaus Haring se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Strohmaier

Ferienwohnung Strohmaier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strohmaier. Set in Kitzeck im Sausal, Ferienwohnung Strohmaier offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Strohmaier se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Leitner

Ferienhaus Leitner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Leitner. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Leitner provides accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Leitner se nachází ve městě Gauitsch 13 (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Albert Fam Cramer

Weingut Albert Fam Cramer

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Albert Fam Cramer. Located in Kitzeck im Sausal, 15 km from Gamlitz, Weingut Albert Fam Cramer provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Weingut Albert Fam Cramer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Malerisches Weingartenhäuschen in Kitzeck

Malerisches Weingartenhäuschen in Kitzeck

Ubytování (Apartmány) Malerisches Weingartenhäuschen in Kitzeck. Nachází se v Kitzeck im Sausal in the Styria region, Malerisches Weingartenhäuschen in Kitzeck has a balcony. Ubytování Malerisches Weingartenhäuschen in Kitzeck se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Pfarrerweinzerl

Ferienhaus Pfarrerweinzerl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Pfarrerweinzerl. Ubytování v Kitzeck im Sausal, Ferienhaus Pfarrerweinzerl nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. 42 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Ferienhaus Pfarrerweinzerl se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).