Hledat

Ubytování

Gäste- und Vitalhaus Sauer Bed and breakfast

Gauitsch 82, 8442 Kitzeck im Sausal, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Gäste- und Vitalhaus Sauer. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází ve městě Gauitsch 82 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer

Ubytování leží 23 km od letiště Štýrský Hradec (Graz). Gäste- und Vitalhaus Sauer stojí 31 km od Grazu a 30 km od Mariboru. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Hosté v Gäste- und Vitalhaus Sauer si mohou dát kontinentální snídani. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Gäste- und Vitalhaus Sauer se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nechybí ani sauna.

Vybavení ubytování Gäste- und Vitalhaus Sauer

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Sauna
 • Turistické informace
 • Obědové balíčky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování ve městě Kitzeck im Sausal

Ferienwohnung Stoff

9,9

Ferienwohnung Stoff

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stoff. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Stoff offers accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Stoff se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus MAXLTONI

9,8

Gästehaus MAXLTONI

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus MAXLTONI. Situated in Kitzeck im Sausal, 16 km from Gamlitz, Gästehaus MAXLTONI features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Gästehaus MAXLTONI se nachází ve městě Steinriegel 38 / 81 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Haring

9,8

Privatzimmer Haring

Ubytování (Privát) Privatzimmer Haring. Boasting a garden and a terrace, Privatzimmer Haring offers accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and mountain views. Ubytování Privatzimmer Haring se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Reiterer

9,7

Weingut Reiterer

Ubytování (Penzion) Weingut Reiterer. Penzion Weingut Reiterer se nachází v obci Kitzeck im Sausal v jižním Štýrsku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na okolní vinice. Ubytování Weingut Reiterer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kellerstöckl Goigner

9,5

Kellerstöckl Goigner

Ubytování (Prázdninový dům) Kellerstöckl Goigner. Kellerstöckl Goigner is located in Kitzeck im Sausal and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Kellerstöckl Goigner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Stoff

9,5

Weingut Stoff

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Stoff. Boasting a terrace, Weingut Stoff features accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and garden views. Ubytování Weingut Stoff se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kaiser

9,4

Gästehaus Kaiser

Ubytování (Privát) Gästehaus Kaiser. Gästehaus Kaiser se nachází v obci Kitzeck im Sausal. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a saunu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Kaiser se nachází ve městě Greith 57 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Grasch

9,4

Gästehaus Grasch

Ubytování (Privát) Gästehaus Grasch. Gästehaus Grasch se nachází v obci Kitzeck im Sausal, 33 km od Štýrského Hradce a hostům nabízí ubytování v soukromí s výhledem na hory a do zahrady,... Ubytování Gästehaus Grasch se nachází ve městě Steinriegel 85 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Rupp

9,3

Weingut Rupp

Ubytování (Farma) Weingut Rupp. Set in Kitzeck im Sausal, Weingut Rupp offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and barbecue... Ubytování Weingut Rupp se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Steirerland

9,3

Panoramahotel Steirerland

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Steirerland. Panoramahotel Steirerland, bklopen vinicemi jižního Štýrska, nabízí panoramatický výhled na okolní kopce, Wi-Fi zdarma, saunu a pokoje s balkonem. Ubytování Panoramahotel Steirerland se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlmuth-Lückl

9,3

Wohlmuth-Lückl

Ubytování (Penzion – hostinec) Wohlmuth-Lückl. Wohlmuth-Lückl se nachází v obci Kitzeck im Sausal a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wohlmuth-Lückl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz

9,2

Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz

Ubytování (Venkovský dům) Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz. Hotel Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz se nachází v obci Kitzeck im Sausal, je obklopený malebnými vinicemi a nabízí světlé moderní pokoje s balkonem i... Ubytování Weingut Schlafgut Genussgut Lorenz se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Schauer

9,2

Weingut Schauer

Ubytování (Farma) Weingut Schauer. Rodinný Weingut Schauer stojí na malebném místě mezi vinohrady v kopcích malého pohoří Sausal v jižním Štýrsku. Ubytování Weingut Schauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel

9,2

Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel

Ubytování (Hotel) Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel. Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel stojí na kopci s výhledem na mírně zvlněnou krajinu, 5 km od jezera Sulmsee a 15 km od města Leibnitz. Ubytování Das Kappel Winzer-Wellness-Hotel se nachází ve městě Steinriegel 25 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönegger

9,2

Haus Schönegger

Ubytování (Penzion) Haus Schönegger. Haus Schönegger se nachází v městečku Reith, 30 minut jízdy od Leibnitzu, a nabízí zahradu s terasou a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Schönegger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renarth

9,2

Haus Renarth

Ubytování (Apartmán) Haus Renarth. Located in Kitzeck im Sausal in the Styria region, Haus Renarth has a balcony and garden views. Ubytování Haus Renarth se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaines Kilger Genusshof

9,1

Domaines Kilger Genusshof

Ubytování (Hotel) Domaines Kilger Genusshof. At Domaines Kilger Genusshof, rooms include a wardrobe. Featuring a private bathroom with a shower and a hairdryer, rooms at the hotel also boast free... Ubytování Domaines Kilger Genusshof se nachází ve městě Gauitsch 20 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Tischlerwirt

8,7

Gasthof Tischlerwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Tischlerwirt. Located in Kitzeck im Sausal, Gasthof Tischlerwirt features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Tischlerwirt se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obstbau und Gästezimmer Stani

8,6

Obstbau und Gästezimmer Stani

Ubytování (Privát) Obstbau und Gästezimmer Stani. Obstbau und Gästezimmer Stani se nachází v Kitzeck im Sausal. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady. Ubytování Obstbau und Gästezimmer Stani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

111 Kitzeck

111 Kitzeck

Ubytování (Privát) 111 Kitzeck. Situated in Kitzeck im Sausal, 111 Kitzeck features accommodation with free WiFi. The homestay offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování 111 Kitzeck se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mayerei

Mayerei

Ubytování (Apartmán) Mayerei. Situated in Kitzeck im Sausal, Mayerei features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Mayerei se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitzecker-Weingartenhaus

Kitzecker-Weingartenhaus

Ubytování (Chata) Kitzecker-Weingartenhaus. Situated in Kitzeck im Sausal in the Styria region, Kitzecker-Weingartenhaus features accommodation with free private parking. Ubytování Kitzecker-Weingartenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Lambauer

Weingut Lambauer

Ubytování (Penzion) Weingut Lambauer. Set in Kitzeck im Sausal, Weingut Lambauer features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Weingut Lambauer se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Strohmaier

Ferienwohnung Strohmaier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strohmaier. Set in Kitzeck im Sausal, Ferienwohnung Strohmaier offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Strohmaier se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Leitner

Ferienhaus Leitner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Leitner. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Leitner provides accommodation in Kitzeck im Sausal with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Leitner se nachází ve městě Gauitsch 13 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Haring

Ferienhaus Haring

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Haring. Ferienhaus Haring is situated in Leibnitz. This holiday home features a garden. The holiday home also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Ferienhaus Haring se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Albert Fam Cramer

Weingut Albert Fam Cramer

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Albert Fam Cramer. Located in Kitzeck im Sausal, 15 km from Gamlitz, Weingut Albert Fam Cramer provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Weingut Albert Fam Cramer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfarrerweinzerl

Pfarrerweinzerl

Ubytování (Prázdninové domy) Pfarrerweinzerl. Providing garden views, Pfarrerweinzerl in Kitzeck im Sausal provides accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Pfarrerweinzerl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Winzerhof Temmel

Winzerhof Temmel

Ubytování (Bed and breakfast) Winzerhof Temmel. Set in Kitzeck im Sausal in the Styria region, Winzerhof Temmel offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Winzerhof Temmel se nachází ve městě Kitzeck im Sausal (Rakousko - Štýrsko).

Haus der Kunst und Entspannung

Haus der Kunst und Entspannung

Ubytování (Apartmán) Haus der Kunst und Entspannung. Haus der Kunst und Entspannung is located in Kitzeck im Sausal and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus der Kunst und Entspannung se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).