Hledat

Ubytování

Friedheim Apartmány

Friedheimweg 26, Mattenhof-Weissenbühl, 3007 Bern, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Friedheim. Friedheim se nachází v Bernu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezení, TV s plochou obrazovkou, kuchyni a vířivku. Některé pokoje mají terasu nebo... Ubytování Friedheim se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Friedheim

Friedheim leží 1,9 km od sídla parlamentu, 2,5 km od katedrály a 8 km od letiště Bern-Belp. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Bern! Friedheim se nachází v Bernu. K dispozici je gril. Některé pokoje mají terasu nebo balkon. Mattenhof-Weissenbühl je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: dobré dopravní spojení, historie a procházky. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezení, TV s plochou obrazovkou, kuchyni a vířivku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Friedheim

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bern

HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home

10

HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home

Ubytování (Apartmán) HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home. HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home se nachází asi 1,3 km od budovy parlamentu Bern a nabízí... Ubytování HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bijou BK9 Presidential Suite

10

Le Bijou BK9 Presidential Suite

Ubytování (Apartmán) Le Bijou BK9 Presidential Suite. Le Bijou BK9 Presidential Suite se nachází v Bernu, 100 metrů od katedrály Münster, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Bijou BK9 Presidential Suite se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Wildrose

9,8

Bed and Breakfast Wildrose

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Wildrose. With central yet quiet location in the city of Bern, Bed and Breakfast Wildrose offers spacious rooms and a free of charge full English breakfast. Ubytování Bed and Breakfast Wildrose se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita: Your Home in Bern

9,7

Casita: Your Home in Bern

Ubytování (Penzion) Casita: Your Home in Bern. Located in Länggasse neighbourhood, Casita: Your Home in Bern provides an accommodation fitted with furniture from a local designer. Ubytování Casita: Your Home in Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Cubo

9,7

Il Cubo

Ubytování (Apartmán) Il Cubo. Located in Bern, 3.7 km from University of Bern and 5 km from House of Parliament Bern, Il Cubo provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Il Cubo se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Habsburg B&B

9,7

Habsburg B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Habsburg B&B. Boasting a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Habsburg B&B is set in Bern and offers accommodation with free WiFi. Ubytování Habsburg B&B se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Mosgenstein

9,7

Maison Mosgenstein

Ubytování (Apartmány) Maison Mosgenstein. The Maison Mosgenstein is located in a quiet and green residential area and embassy district of Berne, a 15-minute walk from the Zytglogge bell tower. Ubytování Maison Mosgenstein se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet in Bern

9,6

Chalet in Bern

Ubytování (Chata) Chalet in Bern. Featuring garden views, Chalet in Bern offers accommodation with water sports facilities and a patio, around 5 km from House of Parliament Bern. Located 3. Ubytování Chalet in Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Kitchen am Tavelweg

9,6

Bed & Kitchen am Tavelweg

Ubytování (Privát) Bed & Kitchen am Tavelweg. Bed & Kitchen am Tavelweg offers accommodation in Bern, featuring free WiFi throughout the property. Ubytování Bed & Kitchen am Tavelweg se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Justingerweg

9,6

Apartments Justingerweg

Ubytování (Apartmány) Apartments Justingerweg. In Art Nouveau-style, Apartments Justingerweg is a 10-minute walk from the Old Town, the Clock Tower and the Cathedral. Ubytování Apartments Justingerweg se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B The B

9,6

B&B The B

Ubytování (Bed and breakfast) B&B The B. Featuring free WiFi throughout the property, B&B The B offers accommodation in Bern. BEA Bern Expo is 1.2 km from B&B The B, while Bern Clock Tower is 1. Ubytování B&B The B se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bern City

9,5

Apartment Bern City

Ubytování (Apartmán) Apartment Bern City. Apartement Bern City is an accommodation situated in Bern, 600 metres from University of Bern and 600 metres from House of Parliament Bern. Ubytování Apartment Bern City se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Home

9,4

Cozy Home

Ubytování (Bed and breakfast) Cozy Home. Located in Bern, 2.2 km from House of Parliament Bern and 2.5 km from University of Bern, Cozy Home provides accommodation with free WiFi. Ubytování Cozy Home se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

inHome Apartment Bern

9,4

inHome Apartment Bern

Ubytování (Apartmány) inHome Apartment Bern. InHome Apartment Bern features garden views, free WiFi and free private parking, set in Bern, 1.8 km from Stade de Suisse. Ubytování inHome Apartment Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof Bern & THE SPA

9,4

Hotel Schweizerhof Bern & THE SPA

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof Bern & THE SPA. Centrally located in Bern, the long-established Hotel Schweizerhof Bern & THE SPA offers luxurious rooms that combine elegant interior design with... Ubytování Hotel Schweizerhof Bern & THE SPA se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfy Room in Bern

9,4

Comfy Room in Bern

Ubytování (Privát) Comfy Room in Bern. Set just 2.1 km from House of Parliament Bern, Comfy Room in Bern offers accommodation in Bern with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Comfy Room in Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern).

Tertianum Résidence

9,3

Tertianum Résidence

Ubytování (Apartmány) Tertianum Résidence. Set less than 1 km from University of Bern, Tertianum Résidence offers accommodation with a balcony, as well as a restaurant and a terrace. Ubytování Tertianum Résidence se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armotti Lorraine

9,3

Armotti Lorraine

Ubytování (Apartmán) Armotti Lorraine. Armotti Lorraine in Bern provides accommodation with free WiFi, 700 metres from University of Bern, 800 metres from Bern Clock Tower and less than 1 km... Ubytování Armotti Lorraine se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellevue Palace Bern

9,3

Hotel Bellevue Palace Bern

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue Palace Bern. Tento tradiční 5hvězdičkový hotel sídlí v elegantní secesní budově z roku 1913, která se nachází v centru Bernu vedle federálního parlamentu. Ubytování Hotel Bellevue Palace Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

bnb BOMO

9,3

bnb BOMO

Ubytování (Bed and breakfast) bnb BOMO. Situated 1.8 km from House of Parliament Bern, bnb BOMO features accommodation with a shared lounge, a terrace and luggage storage space for your... Ubytování bnb BOMO se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart of Bern

9,2

Heart of Bern

Ubytování (Apartmány) Heart of Bern. Heart of Bern is situated in Bern, 200 metres from Bern Clock Tower. Münster Cathedral is 200 metres away. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Heart of Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zollhaus

9,2

Zollhaus

Ubytování (Aparthotel) Zollhaus. Featuring river views, Zollhaus in Bern features accommodation, a restaurant, a bar and a terrace. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytování Zollhaus se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artistshouse Bed and Apartment

9,2

Artistshouse Bed and Apartment

Ubytování (Penzion) Artistshouse Bed and Apartment. Offering free WiFi and water sports facilities, Artistshouse Bed and Apartment offers accommodation in Bern, 600 metres from Münster Cathedral. Ubytování Artistshouse Bed and Apartment se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern).

The Bristol

9

The Bristol

Ubytování (Hotel) The Bristol. Located in the heart of Bern’s Old Town, this modern 4-star hotel is just a 2-minute walk from the Swiss Parliament. Ubytování The Bristol se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jardin Bern

9

Hotel Jardin Bern

Ubytování (Hotel) Hotel Jardin Bern. Hotel Jardin Bern byl znovu otevřen v dubnu roku 2017 a nachází se 20 minut pěšky od historického centra Bernu. Ubytování Hotel Jardin Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Savoy

9

Hotel Savoy

Ubytování (Hotel) Hotel Savoy. Hotel Savoy se nachází v centru Bernu, v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží a slavných nákupních ulic. Ubytování Hotel Savoy se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landhaus

8,9

Hotel Landhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Landhaus. Hotel Landhaus enjoys a central location in Bern, a 5-minute walk from the Old Town and 200 metres from the well-known Bear Pit. Ubytování Hotel Landhaus se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Allegro Bern

8,9

Hotel Allegro Bern

Ubytování (Hotel) Hotel Allegro Bern. Čtyřhvězdičkový Hotel Allegro Bern s výjimečným výhledem na středověké historické centrum a působivé Alpy se nachází v centru Bernu, a nabízí kasino, 3... Ubytování Hotel Allegro Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel 77 Bern

8,9

Hostel 77 Bern

Ubytování (Hostel) Hostel 77 Bern. Featuring a bar, shared lounge, garden and free WiFi, Hostel 77 Bern is set in Bern, 2.2 km from House of Parliament Bern and 2.8 km from Münster... Ubytování Hostel 77 Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unique Hotel Innere Enge

8,9

Unique Hotel Innere Enge

Ubytování (Hotel) Unique Hotel Innere Enge. Popular with the people of Bern since the early 18th century as a destination for excursions, Unique Hotel Innere Enge is set in a private park only 1 km... Ubytování Unique Hotel Innere Enge se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fleury's

8,9

Fleury's

Ubytování (Penzion) Fleury's. Conveniently located in the Mattenhof-Weissenbühl district of Bern, Fleury's is set 2.1 km from House of Parliament Bern, 2. Ubytování Fleury's se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenblick

8,9

Hotel Alpenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenblick. Hotel Alpenblick nabízí pohodlné ubytování s připojením k internetu zdarma v klidné rezidenční části Bernu, několik minut od centra města. Ubytování Hotel Alpenblick se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stopoase

8,8

Stopoase

Ubytování (Privát) Stopoase. Located in Bern, 1.2 km from University of Bern, Stopoase offers accommodation with a bar, free WiFi, room service, and a business centre. Ubytování Stopoase se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BS16

8,8

BS16

Ubytování (Hotel) BS16. BS16 is located around 10 km from BEA Bern Expo and from Stade de Suisse. Free WiFi is available. Ubytování BS16 se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Max Aviation Villa & Apartments

8,8

Max Aviation Villa & Apartments

Ubytování (Penzion) Max Aviation Villa & Apartments. Max Aviation Apartments se nachází v Bernu a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na požádání a za příplatek lze zajistit kyvadlovou dopravu. Ubytování Max Aviation Villa & Apartments se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bären am Bundesplatz

8,8

Hotel Bären am Bundesplatz

Ubytování (Hotel) Hotel Bären am Bundesplatz. Located in the centre of Bern, Hotel Bären am Bundesplatz is only a 2-minute walk from the Federal Palace and a 5-minute walk from the main train station. Ubytování Hotel Bären am Bundesplatz se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moxy Bern Expo

8,7

Moxy Bern Expo

Ubytování (Hotel) Moxy Bern Expo. Boasting a bar, Moxy Bern Expo is situated in Bern in the Canton of Bern region, less than 1 km from Stade de Suisse and 1.1 km from Bernexpo. Ubytování Moxy Bern Expo se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marthahaus

8,6

Hotel Marthahaus

Ubytování (Hotel) Hotel Marthahaus. Marthahaus Hotel nabízí individuálně a vkusně zařízené pokoje v klidné rezidenční oblasti v Bernu, v blízkosti centra, hlavního nádraží, výstaviště... Ubytování Hotel Marthahaus se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bern Youth Hostel

8,6

Bern Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Bern Youth Hostel. Bern Youth Hostel se nachází v centru Bernu, 5 minut chůze od nábřeží řeky Aare a švýcarského parlamentu. Ubytování Bern Youth Hostel se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreuz Bern Modern City Hotel

8,6

Kreuz Bern Modern City Hotel

Ubytování (Hotel) Kreuz Bern Modern City Hotel. Set in the medieval Old Town, Kreuz Bern Modern City Hotel enjoys a central location in Bern, a 5-minute walk from the railway station. Ubytování Kreuz Bern Modern City Hotel se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Liebefeld

8,6

Landhaus Liebefeld

Ubytování (Hotel) Landhaus Liebefeld. Housing a grill restaurant with a 16th-century wine cellar with over 4,000 bottles, this hotel is located in Liebefeld, 3 km away from Bern's Train... Ubytování Landhaus Liebefeld se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Villa Alma

8,6

Bed & Breakfast Villa Alma

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Villa Alma. Bed & Breakfast Villa Alma se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v Bernu. Ubytování Bed & Breakfast Villa Alma se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bern Backpackers Hotel Glocke

8,5

Bern Backpackers Hotel Glocke

Ubytování (Hostel) Bern Backpackers Hotel Glocke. Bern Backpackers Hotel Glocke se nachází v historické budově přímo v centru města, pouhých 100 metrů od známé věže Zytglogge. Ubytování Bern Backpackers Hotel Glocke se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorell Hotel Ador

8,5

Sorell Hotel Ador

Ubytování (Hotel) Sorell Hotel Ador. Sorell Hotel Ador se nachází v obchodní čtvrti City West, pouhých 5 minut chůze od historického centra Bernu a 3 minuty chůze od bernského hlavního... Ubytování Sorell Hotel Ador se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldhorn

8,5

Hotel Waldhorn

Ubytování (Hotel) Hotel Waldhorn. Hotel Waldhorn se nachází v Bernu, 10 minut chůze nebo několik minut tramvají od centra města a výstaviště BEA Expo. Ubytování Hotel Waldhorn se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Bern City

8,5

ibis Styles Bern City

Ubytování (Hotel) ibis Styles Bern City. ibis Styles Bern City se nachází 15 minut chůze od vlakového nádraží Bern a 20 minut chůze od historického centra. Ubytování ibis Styles Bern City se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorell Hotel Arabelle

8,5

Sorell Hotel Arabelle

Ubytování (Hotel) Sorell Hotel Arabelle. Sorell Hotel Arabelle se nachází v Bernu, 8 minut chůze od vlakového nádraží a 10 minut od historického centra města, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Sorell Hotel Arabelle se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Bern

8,5

Ferienwohnung in Bern

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung in Bern. Ferienwohnung in Bern se nachází 5 km od katedrály v Münsteru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung in Bern se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Bern - Breitenrainplatz

8,5

Apartments in Bern - Breitenrainplatz

Ubytování (Apartmán) Apartments in Bern - Breitenrainplatz. This spacious apartment is just a 10-minute walk from Bern’s Old Town and the train station, and 500 metres from the Aare River. Free WiFi is available. Ubytování Apartments in Bern - Breitenrainplatz se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Pergola

8,4

Hotel La Pergola

Ubytování (Hotel) Hotel La Pergola. Hotel La Pergola stojí na klidném místě v blízkosti centra Bernu a nabízí jednoduše, ale vkusně zařízené pokoje s koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel La Pergola se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn Bern Westside

8,4

Holiday Inn Bern Westside

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Bern Westside. Holiday Inn Bern-Westside se nachází v Brunnenu, nové čtvrti Bernu, pouhých 8 minut vlakem z hlavního nádraží v Bernu a nabízí bezplatný 3hodinový vstup do... Ubytování Holiday Inn Bern Westside se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)