Hledat

Ubytování

Forest Cottage Brdy Apartmán

Buková 90, Věšín, 262 42, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Forest Cottage Brdy. Forest Cottage Brdy se nachází ve Věšíně a nabízí zahradu a terasu. 36 km od Plzně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Forest Cottage Brdy se nachází ve městě Věšín (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Forest Cottage Brdy

Apartmán má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 2 koupelny se sprchou, fénem a pračkou. Forest Cottage Brdy leží 62 km od letiště Václava Havla Praha a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. 36 km od Plzně. Apartmán je vzdálený 42 km od Písku a 41 km od Berouna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Forest Cottage Brdy se nachází ve Věšíně a nabízí zahradu a terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Věšín

Apartment Za Vrchem Brdy

9,7

Apartment Za Vrchem Brdy

Ubytování (Apartmán) Apartment Za Vrchem Brdy. Apartmán Za Vrchem Brdy se nachází ve Věšíně a nabízí ubytování s terasou, zázemím pro grilování, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy se nachází ve městě Věšín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Za Vrchem Brdy momentálně evidujeme 24 recenzí.